Štefan Horák, praktický lékař Zlín

Léčíme Vás s.r.o.

• Praktické lékařství
  • Migrent, bolesti hlavy akupresurou
  • Funkční poruchy páteře

K panu doktorovi jsem se nedávno zaregistroval a pomohl mi snad se vším, s čím mi pomoženo mohlo být. Velmi profesionální přístup, důkladné vyšetření, správná diagnóza a skutečně účinkující medikace.

Výborný lékař... K nemoci přistupuje jako k celku....mnohdy za naši bolest může psychika a problémy, které si sebou v životě neseme...nic se neděje jen tak. Jen více takových lékařů...

Od ledna 2015 ordinuje na JS....

Pan Horák je dle mého mínění výborný doktor. Není to doktor typu, máš problém, tady máš prášek a jdi. Pan doktor se snaží léčit PŘÍČINU nemocí, ne jen důsledek (bolest, apod.).

A jeden příklad pro všechny...mé první setkání s ním.......chodila jsem k nejmenované paní doktroce s tím, že mně bolí na hrudi, že se mně špatně dýchá, že mně velmi bolí žebra......paní doktrorka, aniž by na mě šáhla, to je stres, vemte si prášek a bude vám líp.........samozřejmě nepomohlo........v rámci firemní prevence jsem se dostala k panu Horákovi.........popsala totéž, prohlídl mě a zjistil, že mám zablokovaná žebra, že se mně neroztahuje hrudník a že proto se mně špatně dýchá a proto to tak bolí..........žebra vrátil do původní polohy a ejhle bylo po problému..........PO PŮL ROCE TRÁPENÍ SE........chodila jsem k doktroce, kterou něco takového ani nenapadlo. Pana doktor na to přišel hned! Celkově pan Horák hledá příčiny nemocí, což by měl dělat každý doktor, aby byl pacient VYLÉČEN a ne jen permanentně léčen.

Muj doktor (pan Horak) je nejlepsi doktor, ktereho znam. Je peclivy a otevreny vsem novym i alternativnim cestam. Vzdy se snazi pomoci a na prvnim miste je pro nej pacienta uzdravit (a ne jen lecit). Je skvele, ze PAN doktor se nedrzi striktne jen predpisu a pro uzdraveni cloveka, doporuci i alternativni zpusoby. Jak se rika: "zdravy clovek ma prani mnoho, ale nemocny jen jedno"
P.S. Z nekterych lidi je mi na bliti. Jak muze nekomu delat radost a uspokojovat ho, ze rype do nejsoukromejsi veci v zivote kazdeho z nas a tou je rodina. Vypovida to o inteligenci jedince, kdyz na strankach hodnoceni lekare zacne rozpitvavat jeho rodinu.

Hodnocení z 23.5.2013 působí podivným a zaujatým dojmem vůči p. doktorovi. Kritika má být věcná a konkrétní. Domnívám se, že výpady na téma soukromí a osobních aktivit p. doktora jsou už v rozporu s podmínkámi poskytování služeb na portálu ZnámýLékař.cz - § 4, odst. 6. Převážná většina příznivých názorů mluví sama za sebe a k panu doktorovi budeme chodit i nadále.

manzel navsevuje pana doktora Horaka a nemuze si ho vynachvalit.nejlepsi lekar ve zline.muzeme jen doporucit

nejlepsi doktor co znam.velmi dusledny; maximalni spokojenost

Lékař, který mi vždy pomohl a poradil. Vyjde vstříc i s věcmi, se kterými by nemusel. Profesionální přístup.

Super člověk a velmi dobrý lékař. Můžu jen doporučit.

Výborný doktor, umí přijít i na zapeklitou příčinu nemoci a dokáže pomoct a dobře poradit. Taky umí správně lékařsky "postrašit", aby si lidi víc dávali pozor na svoje zdraví ;-)

• Praktické lékařství
  • Migrent, bolesti hlavy akupresurou