Skupova 571/23, Teplice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, dnes jsem u vás byla a můžu jen být ráda že jste my aspoň něco předepsal. A měla sem štěstí
Že jste mě vzal a zato vám moc děkuji.
Můžu je doporučit a paní na recepcí je hodná a poradila my ze vším. A pan doktor je také hodný.

Umístění: Ordinace Jiný

Zdravím všechny kdo zažívají něco co nikdo,kdo to nezažil,nepochopí.Pan doktor Čihák, mě osobně zachránil léčbou život.Když jsem byl k němu dovezen, už jsem jen stěží něco dokázal udělat v běžném životě jako třeba nákup.Děkuji, děkuji, děkuji.Přístup je nadstandardní.Díky doktorovi Čihákovi, žiju běžný a plnohodnotný život.

Umístění: Ordinace Jiný

sestřička je perfektni.pan doktor taktéž a .je vidět že svý práci rozumi.nemam co bych k tomu dodala.

MUDr. Štefan Čihák

Děkuji za kladné hodnocení, i psychiatr potřebuje někdy pohladit po duši.

Umístění: Ordinace Jiný

Doktor se mě ani nezeptal blíže na moje problémy, dával mi jen Babske rady, které si mohu přečíst na internetu. Vedl dlouhý monolog o chování některých pacientů místo toho abychom resili konkretne můj problém. Sestra také neprofesionální a hystericka. Opravdu neprijemna návštěva. Nedoporučuji.

MUDr. Štefan Čihák

První vyšetření pacienta u mne v ordinaci trvá 50 až 90 minut dle závažnosti stavu pacienta, každého pacienta se ptám s jakými problémy přichází, což je podstata vyšetření, o průběhu vyšetření je vytvořen zápis v lékařské dokumentaci. Mrzí mě , že z vyšetření máte takto negativní pocit , přesto zde musím uvést , že u mě v ordinaci je čas , kdy sedí pacient v ordinaci jen jeho. Období nošení respirátorů nebylo jednoduché , sestřička byla tou osobou , která dodržování vyhlášky měla za úkol kontrolovat. Bohužel ne všichni pacienti byli ohleduplní k ostatním a musela je opakovaně upomínat, což ne vždy bylo jednoduché, bohužel si vyslechla i spousty vulgárních nadávek. Chodí ke mě do ordinace i onkologičtí pacienti , úzkostní pacienti se strachy z nemocí a tito lidé mají právo přijít k lékaři a v bezpečí absolvovat vyšetření.

Umístění: Ordinace Jiný

Absolutně nedoporučuji Doktora Čiháka.
Po první návštěvě kdy mi nasázel 4 různé léky mi dal kontrolu za 2 měsíce a když mi léky po měsíci došli a volala jsem, bylo mi řečeno že jsem prý nepřišla na kontrolu, a že ty léky nepotřebuju. Že to pro mne není důležité. K první návštěvě.. neustále mi opakoval že jsem uživatel drog a že je nemám brát přičemž jsem mu několikrát důrazně řekla že drogy neberu a že rozšířené panenky mám z léků od bývalého psychiatra. Opravdu hrozný.. ušetřete se a nechoďte tam

MUDr. Štefan Čihák

Ano THC - marihuana je droga. Bohužel tato droga negativně ovlivňuje psychiku. Podílí se na vzniku deprese, úzkostí, výbuchů vzteku, zuřivosti, halucinací , podezíravosti, nepozornosti, poruch paměti.

Umístění: Ordinace Jiný

Tento lékař jako jediný nepředepisuje návykové léky, kterými se rychle ostatní lékaři zbaví pacientovo kňučení, trpělivě nastavuje léčbu, i když to s námi pacienty není vždy jednoduché .

MUDr. Štefan Čihák

Děkuji za kladnou recenzi, jsem rád , že jsem pomohl.