Stanislava Ševčíková , Ph.D.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

Michaela
    Jsem na invalidním vozíku. Poslední dobou jsem přestávala svůj život zvládat-deprese-. Paní doktorku mně doporučila kamarádka. Zkusila jsem a vůbec nelituji. Bydlím na druhém konci republiky,takže dojíždění nebylo možné. Denně se mnou mluvila přes skipe nebo jen přes sms. Pomohla mně najít práci a hlavně chuť do života!!! Takže za mě super a díky.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v krizi v Brně i mimo něj (i prostřednictvím telefonu nebo SKYPE). Pracuji s dospělými is dětmi, můžeme společně pracovat na zlepšení partnerských, rodinných nebo pracovních témat. Můžeme se společně zabývat Vašimi starostmi a směřovat k cestě od současného trápení, k osobní spokojenosti se sebou a ve vztazích, k osobní celistvosti a celkově k rozvoji Vaší osobnosti.

Jsme LGBT friendly.

Skype konzultace od 400 kč
    Párové konzultace od 400 kč
    Běžný termín

Jaroslava Zikmundova

Dobry den chtela bych poradit jak fungovat ci reagovat ? Mam 6leteho synka Jarouska jeho otec syna nejdrive chtel,behem tehotenstvi vsak svuj nazor zmenil a o synka uz nestal a ja jsem od 7mesice tehotenstvi zustala sama,po narozeni jsem ohledne vyzivovaci povinosti musela zadat o vyzivne ale i o testy otcovstvi ktere dopadli tak jak meli,otec byl uznan na 99,99% vyzivne priznano,ale nadale zadny zajem pak po 5letech kdy jsem zadala o zzvyseni otec najednou zazadal s jeho zenou o styk po dohode se socialni prac.jsme se domluvili na navstevach a poznani synek vse bral velmi dobre,ale po pul roce se neco zlomilo a syn k otci nechce chodit,snazila jsem najit reseni na zpusob aby si ho vzali treba na cele odpoledne,ale to jim nevyhovovalo a ted mi zacli psat ze by bylo lepsi navstevi udelat oficialne papirove to pro me znamena nasilim ale to nechci uz ohledne synka poradite jak mam dal postupovat?? Dekuji zde prikladam email.
    Stanislava Ševčíková Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Brno
    Dobrý den, píšete, že máte 6letého syna a jeho otec k němu od počátku těhotenství mění svůj vztah, chvíli jej chce, další dobu ne. Momentálně otec dítěte se svou současnou partnerkou usilují o písemné ukotvení návštěv, Vám se to však po všech těch zkušenostech jeví jako násilné. Chtěla bych Vás ocenit za skutečnou trpělivost a toleranci, kterou projevujete vůči otci svého syna, dovedu si představit, jaké to muselo být, když Vám v těhotenství řekl, že dítě nechce. Přesto jste se snažila budovat v dítěti dobrý vztah k otci. Říkám si, co přesně Vám přijde násilné na písemné dohodě? Co se může stát nejhoršího, když se budete pokoušet předat 6leté dítě otci dle dohody? Co se stane, když dítě nebude chtít? Co se stane, když otec nepřijde? Ptala jste se, např. na OSPODu, jaké právní důsledky má podobná dohoda? Jaká by pro Vás byla nejlepší varianta a proč? Co si o celé věci myslí Vaši blízcí? Současný partner, rodiče, další blízcí? Co pozitivního Vám přinesla Vaše vstřícnost k otci dítěte? Jak pracujete na synkově spokojenosti a radosti? Myslíte si, že po všech těch změnách a zvratech s otcem dítěte, že tato nová "oficiální" dohoda vydrží? Přeji mnoho pokoje při rozmýšlení se nad otázkami a ať je brzy jasněji, Stanislava Ševčíková

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Michaela

• M

S paní doktorkou Ševčíkovou jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám po porodu zachránit naše manželství, které se sypalo jako domeček z karet. Má velmi vstřícný přístup a dokáže člověku pomoci k tomu, aby si uvědomil, co je pro něj důležité a co ne. Naše první návštěva byla někdy v květnu, kdy to bylo všechno v troskách a nyní s manželem opět hrdličkujeme. Mockrát děkujeme.

Stanislava Ševčíková2016-08-23

Dobrý den, největší práci jste udělali vy dva a moc přeji, aby změny byly trvalé. Krásné dny!

• Paní Ševčíková je nejen obrovský profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice ráda, že jsem jí mohla poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc ráda bych jí ještě jednou touto cestou poděkovala a popřála jí hodně spokojených klientů a ráda bych jí tímto doporučila všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem. Jiřina Schneiderová

Stanislava Ševčíková2016-05-10

Jiřino, moc děkuji za upřímné hodnocení.Přeji vše dobré a mnoho štěstí.

• D

Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji

• M

Chtěla bych paní doktorce Ševčíkové poděkovat za přístup při našem setkávání. Je profesionální,velmi lidský, přátelský a plný pochopení. Paní doktorka s velkým porozuměním pracovala s mými problémy, ve kterých se mi podařilo samostatně rozhodnout. Ráda ji doporučuji."

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Marketo, moc dekuji. Drzim palce v novem zacatku...

• Paní doktorka trpělivě naslouchala a dávala mi náměty, jak se svými potížemi vypořádat tak, aby to nikoho dalšího nezraňovalo. Velmi povzbudivá.

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Martino, moc dekuji. Verim, ze se dari zit naplneny a spokojeny zivot.

• J

Paní doktorka mi velmi citlivě pomohla tam, kde jiní odborníci neviděli jiné možnosti z problémů. Je velmi otevřená a umí naslouchat a pomoci najít nové cestičky.