Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v... Více

Otázky a odpovědi

Křížkovského 27, 2 min od Mendlovo nám., Brno-střed
    603 00 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

Služby

Psychoterapie od 400 kč
    Skype konzultace od 400 kč
    Běžný termín
    Párové konzultace od 400 kč

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v krizi v Brně i mimo něj (i prostřednictvím telefonu nebo SKYPE). Pracuji s dospělými is dětmi, můžeme společně pracovat na zlepšení partnerských, rodinných nebo pracovních témat. Můžeme se společně zabývat Vašimi starostmi a směřovat k cestě od současného trápení, k osobní spokojenosti se sebou a ve vztazích, k osobní celistvosti a celkově k rozvoji Vaší osobnosti.

Jsme LGBT friendly.

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• S paní doktorkou Ševčíkovou jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám po porodu zachránit naše manželství, které se sypalo jako domeček z karet. Má velmi vstřícný přístup a dokáže člověku pomoci k tomu, aby si uvědomil, co je pro něj důležité a co ne. Naše první návštěva byla někdy v květnu, kdy to bylo všechno v troskách a nyní s manželem opět hrdličkujeme. Mockrát děkujeme.

Stanislava Ševčíková2016-08-23

Dobrý den, největší práci jste udělali vy dva a moc přeji, aby změny byly trvalé. Krásné dny!

• Paní Ševčíková je nejen obrovský profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice ráda, že jsem jí mohla poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc ráda bych jí ještě jednou touto cestou poděkovala a popřála jí hodně spokojených klientů a ráda bych jí tímto doporučila všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem. Jiřina Schneiderová

Stanislava Ševčíková2016-05-10

Jiřino, moc děkuji za upřímné hodnocení.Přeji vše dobré a mnoho štěstí.

• Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji

• Chtěla bych paní doktorce Ševčíkové poděkovat za přístup při našem setkávání. Je profesionální,velmi lidský, přátelský a plný pochopení. Paní doktorka s velkým porozuměním pracovala s mými problémy, ve kterých se mi podařilo samostatně rozhodnout. Ráda ji doporučuji."

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Marketo, moc dekuji. Drzim palce v novem zacatku...

• Paní doktorka trpělivě naslouchala a dávala mi náměty, jak se svými potížemi vypořádat tak, aby to nikoho dalšího nezraňovalo. Velmi povzbudivá.

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Martino, moc dekuji. Verim, ze se dari zit naplneny a spokojeny zivot.

• Paní doktorka mi velmi citlivě pomohla tam, kde jiní odborníci neviděli jiné možnosti z problémů. Je velmi otevřená a umí naslouchat a pomoci najít nové cestičky.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online