Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v... Více

 • Dobrý den, mám s dcerou navštívit psychologa, posílá nás praktický lékař.
  Dívala jsem se že se u vás platí, snažím se najít dobrého psychologa a podle recenzí a lidí jsem se rozhodla pro Vás, ale nevím jak je to se zdravotní pojišťovnou?...
  Mohla by jste mi nastínit jak to chodí? Děkuji

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Dobrý den,
  děkuji za důvěru a ocenění. Bohužel nemám smlouvu se zdravotními pojišťovnami a pracuji za tzv. přímou platbu. Výhodou může být moje flexibilita a přizpůsobení se Vašim potřebám.
  Přeji… Více

 • klaustrofóbia

  Dobrý deň,chcem sa opýtať,či sa zaoberáte aj klaustrofóbiou.Mám s tým už dlho problémy,veľmi mi to znepríjemňuje bežný život a rada by som to zmenila.Mohla by ste mi pomocť?
  Ďakujem za odpoveď.

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Dobrý den,

  děkuji za důvěru. Ano, je možné za mnou přijít s klaustrofobií. Pokud budete chtít přijít, budu se těšit.

  Přeji fajn dny,

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v krizi v Brně i mimo něj (i prostřednictvím telefonu nebo SKYPE). Pracuji s dospělými is dětmi, můžeme společně pracovat na zlepšení partnerských, rodinných nebo pracovních témat. Můžeme se společně zabývat Vašimi starostmi a směřovat k cestě od současného trápení, k osobní spokojenosti se sebou a ve vztazích, k osobní celistvosti a celkově k rozvoji Vaší osobnosti.

  Jsme LGBT friendly.

Nemoci

Více

Hodnocení pacientů:

 • M

  Michaela
  Jsem na invalidním vozíku. Poslední dobou jsem přestávala svůj život zvládat-deprese-. Paní doktorku mně doporučila kamarádka. Zkusila jsem a vůbec nelituji. Bydlím na druhém konci republiky,takže dojíždění nebylo možné. Denně se mnou mluvila přes skipe nebo jen přes sms. Pomohla mně najít práci a hlavně chuť do života!!! Takže za mě super a díky.

 • M

  S paní doktorkou Ševčíkovou jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám po porodu zachránit naše manželství, které se sypalo jako domeček z karet. Má velmi vstřícný přístup a dokáže člověku pomoci k tomu, aby si uvědomil, co je pro něj důležité a co ne. Naše první návštěva byla někdy v květnu, kdy to bylo všechno v troskách a nyní s manželem opět hrdličkujeme. Mockrát děkujeme.

  Stanislava Ševčíková2016-08-23

  Dobrý den, největší práci jste udělali vy dva a moc přeji, aby změny byly trvalé. Krásné dny!

 • Paní Ševčíková je nejen obrovský profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice ráda, že jsem jí mohla poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc ráda bych jí ještě jednou touto cestou poděkovala a popřála jí hodně spokojených klientů a ráda bych jí tímto doporučila všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem. Jiřina Schneiderová

  Stanislava Ševčíková2016-05-10

  Jiřino, moc děkuji za upřímné hodnocení.Přeji vše dobré a mnoho štěstí.

 • D

  Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji

 • M

  Chtěla bych paní doktorce Ševčíkové poděkovat za přístup při našem setkávání. Je profesionální,velmi lidský, přátelský a plný pochopení. Paní doktorka s velkým porozuměním pracovala s mými problémy, ve kterých se mi podařilo samostatně rozhodnout. Ráda ji doporučuji."

  Stanislava Ševčíková2016-06-06

  Marketo, moc dekuji. Drzim palce v novem zacatku...

 • Paní doktorka trpělivě naslouchala a dávala mi náměty, jak se svými potížemi vypořádat tak, aby to nikoho dalšího nezraňovalo. Velmi povzbudivá.

  Stanislava Ševčíková2016-06-06

  Martino, moc dekuji. Verim, ze se dari zit naplneny a spokojeny zivot.

 • J

  Paní doktorka mi velmi citlivě pomohla tam, kde jiní odborníci neviděli jiné možnosti z problémů. Je velmi otevřená a umí naslouchat a pomoci najít nové cestičky.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online