Křížkovského 27, 2 min od Mendlovo nám., Brno-střed, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Běžný termín

Kariérové poradenství • Od 600 Kč

Online psychoterapie +3 Více

Psychoterapie • Od 600 Kč

Skype konzultace • Od 600 Kč

Studenti, senioři, osoby bez vlastních příjmů • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Od 500 Kč

Psychoterapie a life - koučink Brno Stanislava Ševčíková

Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace a kariérové poradenství) lidem...

Léčené nemoci

• Emocionální bolest
  • Nízké sebevědomí
  • Potíže ve vztazích, v rodině, na pracovišti
Zobrazit všechny léčené nemoci

Jsem moc rád, že mi paní psycholožka
ukázala cestu a je mi oporou.
Děkuji jí,že mě chápe a
dokáže mi pomoct i v nejtěžších chvílích a má pro mě
slova povzbuzení.
Je opravdu člověkem na správném místě.
Moc mi pomáhá při
zvládání mých těžkých psychických potíží.
Přeji jí za její empatický a profesionální přístup
všechno jen to dobré!

Umístění: Psychoterapie a life - koučink Brno Stanislava Ševčíková Běžný termín

po dlouhé době od návštěvy paní doktorky Ševčíkové se dostávám k napsání tohoto příspěvku... Vzpomínám s milým úsměvem na setkání s ní, na chvilky přijetí a porozumění a děkuji za ně. Jistě její schopnost naslouchat a podpořit druhého výrazně přispěla k odvaze naslouchat sama sobě a důvěřovat si. Zdravím srdečně paní Ševčíkovou i všechny hledající.

Umístění: Psychoterapie a life - koučink Brno Stanislava Ševčíková psychoterapie dětí a mladistvých

Paní doktorka je moc milá, příjemná. Dceři moc pomáhá překlenout těžké období. Naučila ji různé relaxační techniky. Dcera se hodně zklidnila, naučila se více vnímat lidi okolo sebe. Na každou návštěvu se moc těší, paní doktorku má velmi ráda.
Paní doktorce velké dík za její úžasný přístup, ochotu a empatii.

Dr. Stanislava Ševčíková

Moc děkuji za milé hodnocení a přeji vše dobré. Mnoho radosti a štěstí!

Pomoc pani doktorky jsem opakovane vyhledala po 4 letech. Bohuzel jsou situace v zivote, ktere Vas silne zasahnou a zklamani prijde od tech nejblizsich. Pratele Vam velmi casto nedokazi pomoci a velmi casto uz o Vasich problemech nechteji slyset. Pani doktorka ma velmi srdecny a empaticky pristup. Pred lety mi pomohla dostat se z psychickeho dna a ja jsem ji za to velmi vdecna. Nyni musim rici, ze me terapie u ni opet velmi pomaha. Jsem rada, ze je zde profesional ve svem oboru a ja mu plne duveruji. Clovek nechava nekoho nahlednout do sveho nitra, coz je velmi krehke a vubec neni lehke se nekomu takto otevrit. Pokud hledate nekoho, kdo Vas vyslechne a nezradi Vasi duveru, urcite neslapnete vedle.

Dr. Stanislava Ševčíková

Velmi si cením tohoto názoru a přeji mnoho pokoje a radosti v životě.

Umístění: jiné místo

S paní psycholožkou mám velmi pozitivní zkušenost, byla empatická, klidná, nesoudící, důvěryhodná. Pomohla mi v nepřehledné životní situaci se zorientovat, uvědomit si, čím si procházím a vidět svou situaci z nadhledu. Velmi si cením toho, že se mnou v případě aktuální potřeby konzultovala mou situaci přes chat, bezplatně. I z těchto okolností je cítit skutečný zájem o situaci pacienta.

Dr. Stanislava Ševčíková

Mnohokrát děkuji za pozitivní pohled a názor. Přeji, ať se vše daří v pokoji, míru a dobru!

Umístění: Psychoterapie a life - koučink Brno Stanislava Ševčíková

S paní doktorkou mám bohužel negativní zkušenost. Během sezení mi prakticky sdělila pouze to, že žádné problémy nemám, ačkoli jsem jí řekla, že mi můj psychický stav začíná narušovat normální život a vztahy. Nakonec mi v podstatě řekla, že jsem se vším neustále nespokojená, což mělo za následek to, že jsem cítila skoro ještě hůř, než když jsem k ní šla.

Dr. Stanislava Ševčíková

Radko, Vaši zpětnou vazbu vnímám velmi vážně. Dá se říci, že se ve své práci specializuji na respektování klientů, jejich pocitů a názorů i jejich vidění světa, pochopitelně vždy eticky. Je mi moc líto, že jste mohla získat dojem, že Vaše vnímání není respektováno, popř. bagatelizováno. Hledala jsem také jméno "Radka" půl roku zpět a nemohu si uvědomit, s kým právě komunikuji a kdy jste u mě byla na konzultaci. Pokud Vám mohu Vaši negativní zkušenost nějak kompenzovat, např. konzultací zdarma, učiním tak velmi ráda.

Michaela
Jsem na invalidním vozíku. Poslední dobou jsem přestávala svůj život zvládat-deprese-. Paní doktorku mně doporučila kamarádka. Zkusila jsem a vůbec nelituji. Bydlím na druhém konci republiky,takže dojíždění nebylo možné. Denně se mnou mluvila přes skipe nebo jen přes sms. Pomohla mně najít práci a hlavně chuť do života!!! Takže za mě super a díky.

Dr. Stanislava Ševčíková

Michaelo, moc děkuji. Přeji pohodové dny a mnoho radosti.

S paní doktorkou Ševčíkovou jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám po porodu zachránit naše manželství, které se sypalo jako domeček z karet. Má velmi vstřícný přístup a dokáže člověku pomoci k tomu, aby si uvědomil, co je pro něj důležité a co ne. Naše první návštěva byla někdy v květnu, kdy to bylo všechno v troskách a nyní s manželem opět hrdličkujeme. Mockrát děkujeme.

Dr. Stanislava Ševčíková

Dobrý den, největší práci jste udělali vy dva a moc přeji, aby změny byly trvalé. Krásné dny!

Paní Ševčíková je nejen obrovský profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice ráda, že jsem jí mohla poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc ráda bych jí ještě jednou touto cestou poděkovala a popřála jí hodně spokojených klientů a ráda bych jí tímto doporučila všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem. Jiřina Schneiderová

Dr. Stanislava Ševčíková

Jiřino, moc děkuji za upřímné hodnocení.Přeji vše dobré a mnoho štěstí.

Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji

Dr. Stanislava Ševčíková

Danieli, děkuji za Vaše řádky. Doufám, že se Vám daří žít "dobrý život" a přeji mnoho radosti a štěstí.