Dr.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

Michaela
    Jsem na invalidním vozíku. Poslední dobou jsem přestávala svůj život zvládat-deprese-. Paní doktorku mně doporučila kamarádka. Zkusila jsem a vůbec nelituji. Bydlím na druhém konci republiky,takže dojíždění nebylo možné. Denně se mnou mluvila přes skipe nebo jen přes sms. Pomohla mně najít práci a hlavně chuť do života!!! Takže za mě super a díky.

Stanislava Ševčíková2018-01-20

Michaelo, moc děkuji. Přeji pohodové dny a mnoho radosti.

• Zkušenosti a dovednosti

• Více na www.psychoterapie-brno.com. Nabízím life-koučink, psychoterapii a poradenství (také internetové poradenství a Skype konzultace) lidem v obtížných životních situacích nebo v krizi v Brně i mimo něj (i prostřednictvím telefonu nebo SKYPE). Pracuji s dospělými is dětmi, můžeme společně pracovat na zlepšení partnerských, rodinných nebo pracovních témat. Můžeme se společně zabývat Vašimi starostmi a směřovat k cestě od současného trápení, k osobní spokojenosti se sebou a ve vztazích, k osobní celistvosti a celkově k rozvoji Vaší osobnosti.

Jsme LGBT friendly.

Kariérové poradenství od 500 kč
    Skype konzultace od 500 kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Brno
    Dobrý den,

moc oceňuji, že dovedete hledat pomoc. Rozumím, že je pro Vás důležité být samostatná a soběstačná. Dnes již není ostudou obrátit se na psychoterapeuta, kteří ani nevyžadují žádné… Více

Hodnocení pacientů

Michaela

Stanislava Ševčíková2018-01-20

Michaelo, moc děkuji. Přeji pohodové dny a mnoho radosti.

• M

S paní doktorkou Ševčíkovou jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám po porodu zachránit naše manželství, které se sypalo jako domeček z karet. Má velmi vstřícný přístup a dokáže člověku pomoci k tomu, aby si uvědomil, co je pro něj důležité a co ne. Naše první návštěva byla někdy v květnu, kdy to bylo všechno v troskách a nyní s manželem opět hrdličkujeme. Mockrát děkujeme.

Stanislava Ševčíková2016-08-23

Dobrý den, největší práci jste udělali vy dva a moc přeji, aby změny byly trvalé. Krásné dny!

• Paní Ševčíková je nejen obrovský profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice ráda, že jsem jí mohla poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc ráda bych jí ještě jednou touto cestou poděkovala a popřála jí hodně spokojených klientů a ráda bych jí tímto doporučila všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem. Jiřina Schneiderová

Stanislava Ševčíková2016-05-10

Jiřino, moc děkuji za upřímné hodnocení.Přeji vše dobré a mnoho štěstí.

• D

Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji

Stanislava Ševčíková2018-01-20

Danieli, děkuji za Vaše řádky. Doufám, že se Vám daří žít "dobrý život" a přeji mnoho radosti a štěstí.

• M

Chtěla bych paní doktorce Ševčíkové poděkovat za přístup při našem setkávání. Je profesionální,velmi lidský, přátelský a plný pochopení. Paní doktorka s velkým porozuměním pracovala s mými problémy, ve kterých se mi podařilo samostatně rozhodnout. Ráda ji doporučuji."

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Marketo, moc dekuji. Drzim palce v novem zacatku...

• Paní doktorka trpělivě naslouchala a dávala mi náměty, jak se svými potížemi vypořádat tak, aby to nikoho dalšího nezraňovalo. Velmi povzbudivá.

Stanislava Ševčíková2016-06-06

Martino, moc dekuji. Verim, ze se dari zit naplneny a spokojeny zivot.

• J

Paní doktorka mi velmi citlivě pomohla tam, kde jiní odborníci neviděli jiné možnosti z problémů. Je velmi otevřená a umí naslouchat a pomoci najít nové cestičky.

Stanislava Ševčíková2018-01-20

Jano, moc děkuji a přeji mnoho dobra a radosti.