Stanislav Zedníček, zubař Brno

Privátní zubní ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dobrý den,
ikdyž se mne přímo toto hodnocení netýká,po přečtení příspěvku "pana" Medka jsem musel reagovat.Jsem stomatolog a navíc jmenovec pana Dr. Zedníčka.V Brně jsme opravdu dva lékaři se stejným jménem,ale jiným pracovištěm.Opravdu nesnáším očerňování jmen lékaře,který se tu v podstatě ani nemá šanci bránit a kdokoli si tu může psát kritiky,které nejsou založené na pravdě.
Pan Medek byl podle mého zjištění na poslední preventivní prohlídce v roce 2007,což je cca 5 LET,při této prohlídce mu bylo údajně Dr. Zedníčkem sděleno,že má v ústech řadu kazů a je je nutné ošetřit a je nutné zhotovit nové fixní protetické práce,které byly již v té době nevyhovující.No to měl pan Medek odvětit,že se objedná k ošetření.K tomu však již nedošlo.Co se asi tak může stát se zubem na který 5 LET působí kazivé ložisko???Že by se zkazil a bylo by jej pak potřeba vytrhnout???V tomto případě tedy opravdu nevím,jak by pan doktor mohl ovlivnit vzniklou situaci,když k němu pacient 5 LET nepřišel.Pokud vám vaše nynější lékařka řekla,že vzniklá situace je zaviněná zanedbáním léčby pana doktora a vy jste se jí přiznal,kdy jste u něj byl naposledy ( před 5 ROKY),pak bych pochyboval o její profesionalitě a o znalostech stomatologie.Proč si asi myslíte,že zdravotní pojišťovna hradí 2 x za rok prohlídku chrupu???Aby se zubaři nenudili,nebo aby se odhalila počínající kazivá léze???
Co se týká odstraňování zubního kamene.Od pojišťovny máte nárok na odstranění zubního kamene pomocí RUČNÍCH nástrojů(srpky,škrabky,kyrety),ne však na odstranění kamene pomocí ultrazvukového odstraňovače zubního kamene.Tento výkon spadá v podstatě do oblasti dentální hygieny,která není ze zdravotního pojištění placena.Cena se pohybuje v rozmezí 400 - 1200Kč v závislosti na pracovišti,tato částka je hrazena ZCELA pacientem bez spoluúčasti zdravotní pojišťovny.Pokud někdo vybírá 70Kč,je to jen jeho věc.Takový lékař však své pacienty dotuje.
Pracuji i na Klinice ústní čelistní a obličejové chirurgie ve Fakulní Nemocnici Brno,myslím,že se tedy mohu k problematice retinovaných či semiretinovaných zubů moudrosti kvalifikovaně vyjádřit.Rentgen je sice hezká věc,ale ne vždy se dá zcela jednoznačně říci,zda je zub nutno extrahovat (vytrhnout),či jej ponechat v kosti ikdyz ve špatné poloze a sledovat jej.Zde je opět nutná spolupráce pacienta,který musí pravidelně 2x za rok docházet na prohlídky chrupu.Na nový rtg (OPG) snímek má pacient nárok jednou za 2 roky.
Je mi smutno,že většinu negativních ohlasů sem píší pacienti,kteří o dané problematice absolutně nic neví a očerňují zde lékaře,kteří za jejich obtíže ne vždy mohou.Možná by bylo vhodnější,kdyby čas strávený psaním kritik využili raději ke studiu a přečetli si nějáké informace k dané problematice.
Já jen doufám,že se za svůj život setkám s co nejmenším počtem podobných "panů Medků",neboť jak řekl klasik: "Nejhorší je srážka s blbcem."

Jak ho ohodnotit nevim, ale napíšu co si myslím.
Po profesionální stránce žádnej šoumen. Takovej standart. Je fakt že mi nedělal nic vážného a měl by to ohodnotit spiš někdo jinej a nejlip v oboru znalejší.
Co se však týká přístupu k lidem souhlasím s jedním ze starších článků.Příjde mi jako by si o sobě myslel, že je pan někdo a nějakej povl ho nezajimá.Možná se mi to jen zdá, ale viděl jsem ho příjemnýho jen, když přitakával do telefonu "ano pane řiditeli,jiste paní magistro".jinak je kyselej jak citron,na koncu rekne kolik od vas chce,vypada jako kdyz si mysli "zaplat a vypadni" a s pocitem "doufam ze uz sem nebudu muset" odchazite.rikam si ze dokud dela co ma tak menit nebudu, ale prijemne to opravdu neni, hlavne kdyz takovemu cloveku sverujete zdravi.
kladem je urcite kratka cekaci doba a dodrzovani objednavek.mozna je to prave tou jeho laskavosti a mozna jen dobre.kez by stejne neprijemna byla i moje obvodacka :)

Vynikající lékař. Svědomitý, pečlivý. Má smysl pro humor, což není u zubaře k zahození. Je inteligentní, takže pokud zrovna nemáte otevřenou pusu, dá se s ním bavit téměř o všem.
A to nejdůležitější na konec - u něho to nebolí.