Bulharská 5, Karlovy Vary
Kožní ordinace pro děti i dospělé

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace pro děti i dospělé manželovy kožní potíže

Pan doktor Poustka je velmi příjemný a empatický člověk. V ordinaci jsem byla s manželem poprvé. Nejsme již mladí lidé a tak jsme zvyklí na nevalný přístup některých lékařů. Většinou již v našem pokročilém věku moc lékaře nezajímáme. Ale pan doktor Poustka byl úžasný, trpělivě manžela vyslechl, prohlédl a okamžitě navrhl léčbu a i preventivní řešení. Předepsal mu léky a nic si neúčtoval. Byli bychom šťastní pokud by bylo víc takových lékařů.

S panem doktorem jsem byla doposud spokojená. Souhlasím však se všemi názory na sestru - nepříjemná, arogantní.... vždy jsem z jejího chování v rozpacích (normální a slušný pacient absolutně neví, jak na její chování reagovat) a znechucená.

Jsem pacientkou pana MUDr. Poustku Stanislava, dovoluji si napsat, že pan doktor je velice šikovný, ke svým pacientům má příjemné vystupování a bylo mi potěšením uskutečnit každou návštěvu u něj v ordinaci. Bohužel zvažuji, zda budu pokračovat v preventivních prohlídkách v jeho ordinaci, neboť musím projít kolem jeho sestřičky a ta za celou dobu, co navštěvuji ordinaci pana doktora neměla jediný úsměv na tváři,má arogantní vystupování, pozdravu se od ní nedočkáte a raději se telefonicky neobjednávejte, neboť se můžete dočkat tak nepříjemného odsekávání za, kterým se skrývá jediné slovo NEOTRAVUJTE. Myslím si, že by tak sympatický a šikovný pan doktor zasloužil příjemně naladěnou sestřičku.... pacientka D.

V klídu

Pan doktor je profesionál na svém místě a celé naší rodině vždy velmi pomohl s jakýmkoliv kožním problémem. K nikomu jinému bych nešel. Měl by ale vyměnit sestru, je to protivná ženská, která nemá vztah k pacientům a jen kazí panu doktorovi reputaci.