Bulharská 5, Karlovy Vary
Kožní ordinace pro děti i dospělé

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji,setra příšerná, měla by jít do důchodu, pokud jí práce nebaví a doktor, mému synovi s akné nepomohl, naopak měl plno svých "dobrých, zaručených" a drahých rad. Odešli jsme k jinému lékaři a synovi se akné zlepšilo. K tomu jeho arogantní jednání.
Asi se nakazili jeden od druhého. Horšího lékaře jsem nezažila

Pan doktor mě poslal na pojišťovnu s tím,že mám již vyčerpaný limit. Informovala jsem se tam a zjitila jsem podle výpisu z pojišťovny,že pan doktor předepsal,pravděpodobně svým známým,dosti drahé léky z mého účtu u mé pojišťovny.Proto mám vyčerpaný limit. Takže děkuji,ale tohohle doktora opravdu nepotřebuji!!!!!!!!!!!!!

Rozhodně tohoto doktora nedoporučuji. V rámci celorepublikové bezplatné akce si nechal proplatit poplatek, pihy (rizikové) mi prohlédl jen očima, dermatoskop nepoužil, prý není potřeba a vnucoval mi jeho nabízené produkty. Po této negativní zkušenosti sem ten samý den navštívila ještě jinou paní doktorku, která mě samozřejmě prohlédla dermatoskopem, žádný poplatek si nevzala a ještě mi dala vzorek krému. Jak už tu bylo napsáno, tento doktor by bral jen peníze.

Pan doktor ma velmi rad penize... nejdrive mi na obycejnou peroralni dermatitidu (lecitelnou behem 2 tydnu antibiotiky do uplneho vymizeni) vnutil nekolik pripravku, ktere on sam prodava (30 ml - 450Kc) a pote mi stanovil diagnozu Rosacea... skoro nelecitelna nemoc na OBLICEJI... s ledovym klidem mi sdelil, ze se s tim neda nic moc delat. Neumite si predstavit, co to pro me jako pro mladou zenu znamenalo... samozrejme jsem zkusila jinou doktorku a za 3 dny bylo po problemu. Takze, pan Poustka? Ne, dekuji.