Kožní ordinace pro děti i dospělé
Bulharská 5, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Arogantní člověk, neprofesionální přístup, alespoň z mé zkušenosti mladého muže, dokážu si představit, že k váženým lidem, či pěknejm holkám se bude chovat hezky. Za mě však nevnímá, co mu říkáte, což poznáte, až když si přečtete doma zprávu, když už vnímá, tak vám nevěří, oči má asi taky blbý, takže nepomůže, a ještě si najde způsob, jak vás urazit nebo ponížit.

Umístění: Kožní ordinace pro děti i dospělé Jiný

Doktor Stanislav Poustka je možná dobrý lékař, ale špatný člověk. Chybí mu nejen empatie, ale také etický přístup. Zřejmě nešťastný člověk, který už zapomněl na Hippokratovu přísahu....

Umístění: Kožní ordinace pro děti i dospělé manželovy kožní potíže

Pan doktor Poustka je velmi příjemný a empatický člověk. V ordinaci jsem byla s manželem poprvé. Nejsme již mladí lidé a tak jsme zvyklí na nevalný přístup některých lékařů. Většinou již v našem pokročilém věku moc lékaře nezajímáme. Ale pan doktor Poustka byl úžasný, trpělivě manžela vyslechl, prohlédl a okamžitě navrhl léčbu a i preventivní řešení. Předepsal mu léky a nic si neúčtoval. Byli bychom šťastní pokud by bylo víc takových lékařů.

Nemůžu hodnotit schopnosti pana doktora, protože už po první návštěvě,na které mi ukázal ceník a chtěl za odstranění znaménka nejdřív 1700, pak , když jsem mu řekla, že si tedy znaménko odstranit nenechám, když jde podle něj jen o kosmetický zákrok,najednou projevil dobré srdce a chtěl tedy "jen " 500,- jsem šla raději jinam. Jiný doktor mi bez problémů napsal doporučení na odstranění na chirurgii kde mi znaménko zdarma odstranili a jsem spokojená.

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji,setra příšerná, měla by jít do důchodu, pokud jí práce nebaví a doktor, mému synovi s akné nepomohl, naopak měl plno svých "dobrých, zaručených" a drahých rad. Odešli jsme k jinému lékaři a synovi se akné zlepšilo. K tomu jeho arogantní jednání.
Asi se nakazili jeden od druhého. Horšího lékaře jsem nezažila

Pan doktor mě poslal na pojišťovnu s tím,že mám již vyčerpaný limit. Informovala jsem se tam a zjitila jsem podle výpisu z pojišťovny,že pan doktor předepsal,pravděpodobně svým známým,dosti drahé léky z mého účtu u mé pojišťovny.Proto mám vyčerpaný limit. Takže děkuji,ale tohohle doktora opravdu nepotřebuji!!!!!!!!!!!!!

S panem doktorem jsem byla doposud spokojená. Souhlasím však se všemi názory na sestru - nepříjemná, arogantní.... vždy jsem z jejího chování v rozpacích (normální a slušný pacient absolutně neví, jak na její chování reagovat) a znechucená.

Rozhodně tohoto doktora nedoporučuji. V rámci celorepublikové bezplatné akce si nechal proplatit poplatek, pihy (rizikové) mi prohlédl jen očima, dermatoskop nepoužil, prý není potřeba a vnucoval mi jeho nabízené produkty. Po této negativní zkušenosti sem ten samý den navštívila ještě jinou paní doktorku, která mě samozřejmě prohlédla dermatoskopem, žádný poplatek si nevzala a ještě mi dala vzorek krému. Jak už tu bylo napsáno, tento doktor by bral jen peníze.

Pan doktor ma velmi rad penize... nejdrive mi na obycejnou peroralni dermatitidu (lecitelnou behem 2 tydnu antibiotiky do uplneho vymizeni) vnutil nekolik pripravku, ktere on sam prodava (30 ml - 450Kc) a pote mi stanovil diagnozu Rosacea... skoro nelecitelna nemoc na OBLICEJI... s ledovym klidem mi sdelil, ze se s tim neda nic moc delat. Neumite si predstavit, co to pro me jako pro mladou zenu znamenalo... samozrejme jsem zkusila jinou doktorku a za 3 dny bylo po problemu. Takze, pan Poustka? Ne, dekuji.

Jsem pacientkou pana MUDr. Poustku Stanislava, dovoluji si napsat, že pan doktor je velice šikovný, ke svým pacientům má příjemné vystupování a bylo mi potěšením uskutečnit každou návštěvu u něj v ordinaci. Bohužel zvažuji, zda budu pokračovat v preventivních prohlídkách v jeho ordinaci, neboť musím projít kolem jeho sestřičky a ta za celou dobu, co navštěvuji ordinaci pana doktora neměla jediný úsměv na tváři,má arogantní vystupování, pozdravu se od ní nedočkáte a raději se telefonicky neobjednávejte, neboť se můžete dočkat tak nepříjemného odsekávání za, kterým se skrývá jediné slovo NEOTRAVUJTE. Myslím si, že by tak sympatický a šikovný pan doktor zasloužil příjemně naladěnou sestřičku.... pacientka D.