Přijímám: dospělí
Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 7 Více

Antikoncepce

Preventivní prohlídky

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s. Porod dcery

Dobrý den, pan primář nám před týdnem pomohl společně paní doktorkou Javorkovou přivést přirozenou cestou na svět dceru koncem pánevním. Přesto, že to zdaleka nebyl bezproblémový porod, zvládli vše s naprostým přehledem a my bychom jim a celému kolektivu neratovické porodnice touto cestou rádi poděkovali.

Umístění: Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s. porodnické operace

Dobrý den,
ráda bych se připojila s názorem na služby pana doktora. Setkala jsem se s ním na příjmu u porodu, kde si prohlédnul můj porodní plán, pak si prohlédl od hlavy až k patě mě a utrousil, že tu má asi nějakou metalistku (při odjezdu do porodnice jsem vážně nestihla řešit barvu svého oblečení a sáhla jsem po černých legínách a černém triku). Při samotném porodu mě velmi nešetrně a bolestivě vaginálně vyšetřil a když jsem ucukla bolestí, jen protočil oči v sloup...porod skončil akutním s.c. Po mém probuzení jsem velmi silně krvácela, sestra zavolala pana doktora, který mě začal vyšetřovat UZ a když jsem se ho ptala, jestli by mi mohl prosím vysvětlit, co se se mnou děje, neřekl mi ani slovo, ani se na mě nepodíval, až mi sestra musela říct, oč jde. Ve výsledku naprosto nelidský arogantní přístup. Podruhé bych nešla do Neratovic rodit jen z toho důvodu, abych tam náhodou na pana doktora nenarazila znovu. Pokud jsem jen odnesla jeho špatný den, měla jsem vážně smůlu, každopádně to považuji za velmi neprofesionální chování.

MUDr. Stanislav Martan

Bohužel, vzhledem k tomu, že není uvedeno Vaše jméno, tak nemohu potvrdit jestli jsem u Vašeho porodu skutečně byl, nebo ne. Podle mého názoru jste si mě nejspíš s někým spletla. Nemám nic proti černému oblečení a nemám ve zvyku podle oblečení řadit kohokoli za příznivce nějakého hudebního žánru, a i kdybyste byla skutečně metalistka, tak rozhodně bych neměl důvod vás nějak odsuzovat. Pokud mi sdělíte své jméno, mohu se podle dokumentace dopátrat, jestli jsem u Vašeho porodu byl nebo ne, případně, kdo tam byl..

Pana doktora jsem poprvé potkala při své registraci do porodnice v Neratovicích, kdy působil velice sympaticky a profesionálně.
Pan doktor Martan měl službu rovněž v noci, kdy jsem rodila; a to o pár dní dřív, než byl můj plánovaný císařský řez (ortopedická indikace), za což jsem byla nesmírně vděčná, neboť pan doktor si mě pamatoval a zároveň byl v kontaktu s mým gynekologem, a tak velice rychle reagoval na situaci a provedl akutní císařský řez; operace bez komplikací, krásná, čistá jizva, synáček bez komplikací.
Za všechno jsme mu celá rodina nesmírně vděční a moc děkujeme.

Během těhotenství jsem k panu doktorovi docházela na monitor do Premium Ambulance (Nemocnice Neratovice) a jsem s ním velice spokojená. Je to příjemný člověk, věcný, zodpověděl mi veškeré mé dotazy. Měl také službu zrovna, když jsem rodila: celý průběh porodu nechal na mě, resp. na mém přání, nic mi nenutil. Jelikož ale porod nepostupoval, domluvili jsme se nakonec na císařském řezu, který také vedl. Jsem ráda, že jsem u porodu mohla mít právě pana doktora Martana, protože v něj mám důvěru a ráda budu docházet do Ambulance Premium i nadále. V poslední době jsem si všimla, že je na oddělení na roztrhání :)

Pan doktor je skvělý a velice ochotný, navštěvovala jsem ho v těhotenství, které bylo ukončeno císařským řezem, ale všechno pod jeho vedením dopadlo, jak nejlépe mohlo a po 14 dnech jsem o žádné operaci ani nevěděla. Jizva se krásně hojí a vše probíhá bez komplikací.

P.doktora mohu velice doporučit. Byla jsem nadmíru spokojena, je erudovaný, milý a spolehlivý. Vždy mi byl ochoten podat veškeré informace (včas a trpělivě), zodpověděl všechny mé dotazy a byl ochoten provést další vyšetření na mou žádost, abychom vyloučili mé obavy, je pečlivý a operaci císařským řezem provedl tak, že jsem týden po porodu schopna se zcela bez omezení a jakýchkoli bolestí hýbat, nosit svou dceru a navíc mám krásnou malou tenkou nekeloidní jizvu. Děkuji!

Jsem s panem doktorem nad míru spokojená, vše vysvětlí a poradí . Pan doktor je velmi citlivý ma pochopení rozhodně doporučuji .

Špatné určení vývojové vady, já nervy nadranc.. a prcek je zcela v pořádku. A některé poznámky pana doktora, například k postavě pacientky, jsou nevhodné.

MUDr. Stanislav Martan

Prvotrimestrální screening - se skládá z ultrazvukového vyšetření a stanovení markerů z krve, výpočet rizika chromozomální vady se po zadání změřených hodnot provádí v počítačovém programu. Pokud vyjde pozitivní neznamená to nic jiného, než že existuje vyšší riziko vady, nikoli, že tam vada je. Ne každý ovšem takové vysvětlení pochopí... Tvrzení, že jsem špatně určil vadu je nesmyslné i vzhledem k tomu, že neexistuje způsob jakým by mohl vyšetřující ovlivnit výsledek..

...Jak slušně vysvětlit, že ultrazvuk zobrazuje lépe u 50kg pacientky než u 110kg, jakkoli se to člověk snaží naznačit taktně...

Pan doktor je velmi pečlivý, moje návštěva u něj proběhla s naprostou důvěrou. Mohu vřele doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pan doktor,

chcela by som sa Vas prosim opytat, ci beriete ako indikaciu k CŘ tokofobiu. Je to urcite na osobne stretnutie, no s manzelom by sme babatko chceli, ak sa podari, zial zo strachu z porodu si musim takuto informaciu zistovat skor. Som studentkou 5 roc mediciny na 1LF UK, takze nie je to strach ani z bolesti- su aj krasne porody, ani z krvi, jedoducho od kedy viem, ze budem rodit, neviem si predstavit prirodzeny porod.
    Dakujem Vam za informaciu,

Simona

Určitě.. obavy z vaginálního porodu respektujeme a bereme jako jakoukoli jinou indikaci k císařskému řezu