Revmatologická ambulance
Jungmannova 16/737, Praha

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Hodnotím jako nejlepšího lékaře nejen odborně,ale vztahem a chováním k pacientovi.Věnuje se vám vysvětluje problém a hlavně pokud požádáte,aby vám vysvětlil třeba výsledky z krve,kterou vám odebrali učiní to samozřejmě.Se svojí chorobou RA se setkávám se zcela laxním přístupem a hlavně na nic se neptat.Člověk brzy zjistí,že o ní sice hodně vědí,ale nevědí,co s vámi.Takže doporučuji jednoznačně MUDr Stanislava Macháčka

Velmi zodpovědný, pečlivý a citlivý přístup k pacientům. Jednoznačně nejlepší revmatolog v Praze.

Velmi symtatický, vše dopodrobna vysvětlil.

Pan doktor je velmi lidský, snaží se pacientovi=laikovi vysvětlit úskalí choroby, postup léčby a rizika. Vždy velmi vlídný, nakazí pohodou a laskavostí. Jsem ráda, že jsem v jeho péči. Mám pocit bezpečí. K tomuto lékaři mám velkou důvěru. Děkuji.

Léčím se u pana doktora už více než 10 let - ještě v dobách, kdy působil v Revmatologickém ústavu: odborně na výši, lidský přístup, o pacientovi a jeho potížích přemýšlí.
Jen se bojím, že nevydrží odolávat tlaku úředního šimla. To tedy opravdu nevím, co pak.

Nesouhlasím s negativním hodnocením, naopak chválím jeho přístup k pacientovi. Nemám žádný tytul a jeho ochotu a laskavost při vyšetření vysoce ocen´uji.

výborný

Tento lékař se snaží pacienta pochopit a pomoci mu .

Příjemný a velmi dobrý odborník,pacientovi se maximálně věnuje a uvažuje o jeho problému.

ok