Stanislav Macháček, revmatolog Praha

MUDr. Stanislav Macháček

Revmatolog, Internista

Jungmannova 16/737, Praha
Revmatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ambulance Jiný

Lékaře navštěvuji na doporučení několik let. Vážím si jeho přístupu k problému, pomohl mi od bolesti na rozdíl od lékaře v Litvínově . Je velmi milý a pečlivý

Umístění: Revmatologická ambulance

Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens carefully and patiently and explains thoroughly. He is knowledgeable and thorough. As well as being a fine doctor he is a fine human being.

Pana doktora doporučuji jako velmi pečlivého,navíc s lidským přístupem. Pokud to není nutné nepředepisuje zbytečně hned léky.

Pan doktor poznal jako jediný lékař, že mám plicní sarkoidozu. Všichni ostatní lékaři byli bezradní a chtěli mně předepsat kortikoidy, aniž by věděli, co mně přesně je. Pan doktor mě odeslal na plicní kliniku a tam konečně potvrdili moje potíže.

Dostala jsem doporučení k panu doktorovi jsem ráda, přístup velmi dobrý. Je velmi profesionální,milý a snaží se pomoci.

Jsem z Liberce, kde mi paní primářka na revmatologii řekla:"Jste hrozná cíťa. Rozchoďte to!". Nebýt pana doktora Macháčka, nejspíš bych už nikdy nechodila. Na rozdíl od liberecké primářky mě poslal na všechna vyšetření a zjistil, že "rozchodit" se můj stav opravdu nedá. Nikdy mu nepřestanu být vděčná za vynikající péči, starost, vlídnost a pozitivní přístup.

Byla mi v Motolské nemocnici provedena operace štítné žlázy, při které mi byly vyoperována všechn a 4 příštitná tělíska. Byla to velká pohroma s ohrožením na životě. Odtékalo mi vápno s těla tak, že jsem ve velkých bolestech lezla o berlích. Po dvou měsících úporných bolestí jsem se přes neúspěšný reumatologický ústav /objednávali mi za dva měsíce/ dostala k MUDr. Macháčkovi, kde se mi dostalo velmi vlídného , povzbuzujícího jednání i výborné léčby. Za pomoci dalších odborníků/ MUDr,Jančové- obvodní lékařka, MUDr. Vohla- endokrinolog IKEM/ jsem normálním čůověkem, který chodí a pohybuje se jak potřebuje. Děkuji a přeji v novém roce panu doktorovi a ostatním lékařům velké poděkování a i jim přeji pevné zdraví, hlavně pevné nervy a úsměv pro nás nebohé pacienty. Věra Žmolíková

Včera jsem byla poprvé u pana doktora a musím jeho přístup k pacientům velmi pochválit. Je velmi profesionální,milý a snaží se pomoci. Výborná je i krátká doba objednání, cca do 1 týdne a odpolední ordinační hodiny.

Výborná péče, skvělý přístup k pacientovi

Pan doktor je ten nejlpepší, jakého jsem mohla najít. Konečně mám pocit, že se někdo stará, že se snaží přijít na příčiny problémů, vždy doporučí jen ty nejlepší kolegy, také profesionály na stejné úrovni, jako je on sám. Je příjemný, je lidský, nechová se povýšeně jako spousta jiných...Na něj si v čekárně vždy ráda počkám, protože on si to zaslouží...Kdo měl "lítačky" po doktorech před panem doktorem Macháčkem sám ví, jaké štěstí je najít lékaře jako je on...