Jungmannova 16/737, Praha
Revmatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

C

Postupuje stejně jako ostatní lékaři oboru.Nejdříve rehabilitace, a když to nevzdáte následuje vyšetření a odeslání ke specialistovi.Problémy po úrazech zlehčuje, s tvrzením že jsou v populaci běžné úměrně s věkem.
Nedoporučit nemůžu, s obdobným přístupem se setkáte i u jiných odborných lékařů.Delší čekání na vyšetření i po objednání není u revmatologů a ortopedů nic neobvyklého.

Je mi 21 let a začala jsem mít příšerné bolesti kloubů, šla jsem tedy k praktickému doktorovi a ten mi udělal krevní testy, zjistilo se, že mám zvýšené revma, dostala jsem tedy žádanku k specialistovi. Jelikož jsem v tu budu bydlela v Praze, tak jsem hledala zde na stránkách doktora, ke kterému bych se mohlo objednat. Nakonec jsem si vybrala toho pana doktora. Sice objednání až za 14 dní ale to jsem úplně chápala ale v den kdy jsem byla objednaná a musela čekat minimálně hodinu na řadu, mi přišlo celkem dlouhé. Všechno jsem to ale omlouvala tím, že pan doktor mi pomůže a to čekání může být i horší. Bohužel jsem se spletla. Vysvětlila jsem panovi doktorovi, co mě trápí, následně mě prohlídl ale na výsledky krve, které jsem měla sebou se ani nepodíval. Hned mi oznámil, že tohle žádná revma být nemůže, tak jsem jej upozornila na krev, jedním okem se na ně koukl a okomentoval to tím, že výsledky jsou chybné... to jsem na něj už zmateně koukala a zmohla se jen na to, proč teda trpím takovými bolestmi? on rozpřáhl rukama a oznámil, že to on neví, tu už pro mě byla poslední kapka. Nakonec mi vypsal žádanky na krev aby se definitivně potvrdilo, že mi nic není. K panovi doktorovi bych už nikdy nešla, za takové chování a div by Vám do očí neřekl, co si vymýšlíte, Vám nic není.
Objednala jsem se k panovi doktorovi Sedláčkovi, ten mě od první návštěvy hned upozornil, že je tu velká pravděpodobnost, že se o revma jedná ale že 100% jistotu budeme mít až po krvi. Krev přišla s revma výsledky na 41 a revma jak vyšitá...!
Je velice možné, že ostatní mají z pana doktora Macháčka dobrý dojem a dobré zkušenosti ale bohužel, já přišla asi ve špatný den!! ale zajisté vím, že k tomuto doktorovi bych už NEŠLA!!