Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

Pan doktor je skvělý odborník a i když mám problémy, tak přesně věděl jak na léčbu budu reagovat a jak budeme postupovat dál. Pan doktor je vyhlášený odborník a pokud některá píše že ne, tak možná nechtěla příjmout jeho názor a léčbu. Některé ženy mají pocit, že po přečtení internetového článku to ví nejlépe.
Celkově klinika IVF Zlín je vyhlášená a jezdí tam klientky i z jiných zemí, takže opravdu můžu jen doporučit.

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

bohužel negativní zkušenosti, nedělal vše pečlivě a léky vysazoval kdy neměl .už nikdy IVF Zlín , zachovali se hrozně

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

MUDr. Chovanec je skvělý lékař, který dovede během léčby na IVF klinice velmi podpořit, dodat odvahu a sílu v celém procesu vydržet. Sama jsem se hodně bála, nedovedla jsem si představit píchat sama sobě hormonální injekce, měla jsem strach z odběru vajíček i z embryotransferu… MUDr. Chovanec mne podpořil i v rámci odběru vajíček, i když u něj nemohl být přítomen; na embryotransferu jsem se s ním domluvila, protože jsem se jej bála více, protože tento zákrok je bez narkózy. Jak tady mnozí píšou, že se pan doktor málo usmívá, tak já jsem jej usmívat několikrát viděla. Navíc během konzultací i v rámci všech vyšetření je empatický a dovede uklidnit. I jeho sestřička je naprosto úžasná, vždy usměvavá, vše vysvětlí, podpoří při první aplikaci injekcí… Děkuji MUDr. Chovancovi za skvělou péči, vážím si toho a věřím, že za chvíli budeme mít ten náš malý zázrak. :-)

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Pan doktor Chovanec je výborný lékař. Ohleduplný, vstřícný, laskavý. V době, kdy jsem navštěvovala IVF ve Zlíně se zadařilo otěhotnět nejen nám( nám na poprvé), ale i více maminkám. Mohu jen doporučit.

Pana doktora mohu doporučit, byl vždy milý, vstřícný, situaci vysvětlil a poradil. Je to profesionál.

Měla jsem tu čest na IVF ve Zlíně... a musím uznat obrovskou profesionalitu a ochotu... chválím!

Znám pana doktora od roku 2001. Je to obrovský profesionál a neskutečně pečlivý, pozorný a ohleduplný doktor. Vysvětlí naprosto všechno do detailu, zodpoví každou otázku a rozhodně není arogantní, jako mnozí v tomto oboru. Velmi si ho vážím. Pravda je, že se usmívá málo, ale věřte, že smát se umí, jen není tolik empatický, jak si dnešní doba žádá.

Nikdy více bych ho už nechtěla vidět! S mým problém si nevěděl rady, nechtěl ho ani řešit, nemluvný, kamenný výraz:-)))

Skvělý odborník, pan doktor byl vždy usměvavý a trpělivě odpovídal na otázky. Po časovaném pohlavním styku jsem za dva měsíce byla těhotná. Mohu jen doporučit.

Milý a sympatický lékař, trpělivě odpovídal na všechny otázky, snažil se povzbudit před zákroky, snad jen mluvil moc potichu a úsměv člověk moc často neviděl.