U gymnázia 1234/3, Praha 4, Praha

Nejčastěji hledané služby

Standental

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).
Člen České Stomatologické Komory od roku 2011.
Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgi...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Standental preventivní prohlídky

Minulý měsíc (leden 2024) jsem se chtěl objednat přímo v ordinaci. Bohužel jsem narazil pouze na zamčenou mříž. Pan doktor asi opravdu svou praxi ukončil!

Umístění: Standental Jiný

Pan doktor asi už neordinuje, protože telefonní číslo, na které jsem vždy volala, mi hlásí, že neexistuje. Dokud byl pan doktor v Doudově, byla jsem velice spokojená. Po přestěhování to už nebylo ono. Asi před rokem jsem mu volala, ale nedovolala jsem se a nyní číslo již neexistuje.

Umístění: Standental Jiný

Od února mám stále nedodělaný zub, ne jen že se nedá u pana zubaře získat termín, tam se hlavně ani nedovoláte. Ani vlastně nevím, jestli ordinace stále funguje jelikož komunikace 0 bodů.

Umístění: Standental Jiný

Nedoporučuju. Několikrát zrušena návštěva a nezjištění problému který vyústil skoro až ke ztrátě zubu

Umístění: Standental Běžný termín

Děkuji za skvělou práci. Všechno vysvětleno a výborně uděláno. Výsledek nad očekávání. Mohu doporučit!

Umístění: Standental záchovná stomatologie

Pan doktor je skutečný odborník ve svém oboru. Bezbolestná péče kvalitně provedená. V rámci možností časově vstřícný:)

Umístění: Standental preventivní prohlídky

5 let zpět vynikající péče, teď se nelze dovolat, bez sestry zřejmě nestíhá a v ordinaci jste dlouho

Umístění: Standental protetika

3 roky se pan doktor spolehlivě fungoval a o mé zuby se staral. Od loňského léta se stal etalonem nespolehlivosti, neustálé rušení termínu na poslední chvíli a od začátku prosince nereaguje. nezvedá telefon, na zprávy neodpovídá. Strašné!

Umístění: Standental estetická stomatologie

K doktoru Lazurenko jsem přišla na doporučení hodně spokojeného přítele. Po vyčerpávající konzultaci jsme už štíhlí opravit pár zubů. Bylo to absolutně bezbolestně, což je pro mě moc důležité! Na jakoukoliv mojí otázku dokázal odpovědět, a to bez dlouhých vědeckých přednášek. Mohu jen doporučit.

Umístění: Standental estetická stomatologie

Právě jsme s panem doktorem dokončili dlouhodobé ošetření. Z výsledku mám velkou radost. Konečně se nebojím usmát a jím všechno, co chci, ne jenom co můžu. Děkuji za parádní práci! Velmi doporučuji.