Purkyňova 1778, Louny

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Opravdu zvěrolékaři, kteří očividně na první pohled mají rádi zvířata, profesionální přístup k léčbě a péči o zvířata, ceny úkonů nejsou předražené. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace

Profesionální i lidský přístup. Hodně viditelná láska ke zvířatům. ???????? Vysvětlení profesionální v kombinaci s vysvětlením pro laiky. Hodně přijatelné ceny.
(Původně mi byla doporučena jiná klinika a tam to byla katastrofa a vzhledem k přístupu hodně předražené.)
U Dr. Křivanových jsem prostě velmi spokojená. Mimo pracovní dobu, o svátky, dovolené a víkendy mi nikdy neřekli ne. Vždy poradí a hlavně uklidní aspoň po telefonu, případně doporučí kliniku, které věří. 5 hvězdiček je málo...
Minimálně ???? navíc za trpělivost se mnou a mým psem, který při odběru krve hysterčil už při nastříkání desinfekce. ????

Děkuji za vše! ????

Umístění: Ordinace operace

Pan doktor Křivan se svojí paní jsou vstřícní, úžasní, vše nám podrobně vysvětlili a i když jsme přijeli po pracovní době, nikde žádný náznak neochoty. Heidi se sice nepodařilo zachránit,při svém věku nezvládla spoustu problémů, moc děkujeme za jejich přístup, jsou vážně nejlepší.......

jsou nejlepší a nikdy bych neměnila jsou to vzácní lidé. Moc moc je máme rádi Děkujeme Vám za záchranu našich miláčků.

Pan doktor a pani doktorka jsou nejlepsi ;) libi se mi jejich komunikace vse vysvetli... moc hodny na zviratka ;) moc dekujeme ze jste

Děkujeme moc za záchranu naší Jessiky,torze žaludku,velice profesionální přístup,lékaře i jeho ženy-jste skvělí!!!!

Souhlasím, je to úžasná dvojka lékařů, vždy milí, ochotní profesionální.....co dodat víc, pro zvíře i páníka nejlepší kombinace.
Díky Vám, Křivanovi!

Pečlivý, vstřícný, ochotný...odborník. Návštěva zvířete a páníčka není stres, ale pohoda. Díky i jeho ženě. Skvělá dvojka.