Bechyňova 3, Praha
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Běžný termín

Běžný termín/předoperační/ preventivní/zaměstnání/ŘP/nová registrace

Očkování +5 Více

Preventivní prohlídky

Prohlídky do zaměstnání, pro sportovní aktivity apod • od 500 kč

Předoperační vyšetření • 1 000 Kč

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé. Kalendář náštěv slouží k objednání nových registrací, očkování, prohlídek do zaměstnání, pr...

Běžný termín

Běžný termín/předoperační/ preventivní/zaměstnání/ŘP/nová registrace

Očkování

Preventivní prohlídky

Praktický lékař pro dospělé

Prohlídky do zaměstnání, pro sportovní aktivity apod

od 500 kč

Předoperační vyšetření

1 000 Kč

Předoperační/ preventivní/zaměstnání/ŘP/nová registrace

Úsudek o zdravotním stavu

od 500 kč

Praktický lékař pro dospělé

U pani doktorky jsem byl spokojen, jedine negativum bylo to, ze mi nebyla schopna (nebo jeji sestra) preposlat udaje pri registraci k jinemu lekari. Ale co se lecby i pristupu tyce jsem nikdy nemel problem.

W

Ordinaci pani doktorky muzeme cela rodina opravdu uprimne doporucit.Jak sama pani doktorka tak i jeji sestra jsou velmi vstricne. Pani doktorka leci celou nasi rodinu, troufam si rici, ze je to nas rodinny lekar, tak jako to kdysi byvalo.Znat anamnezy cele rodiny je nesmirne dulezite.Z pristupu pani doktorky je zrejme, ze se neustale vzdelava, vyuziva moderni poznatky vedy.Pokud ma pochybnost, posle ke specialistovi, aby se mela jistotu, ze nic nezanedba.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojen, vždy dobře poradí a má skutečný zájem o pacienty. Ordinace celkově funguje, na nic si nemůžu stěžovat.

Paní doktorka mě vždy léčila správně, bohužel návštěva její ordinace je otřesný zážitek. Neschopnost její sestry je zarážející. Není schopná ani připravit kartu pacienta dopředu, natož provést něco samostatně. Nedokázala mi dát ani správný formulář na plnou moc. Tím vzniká dlouhá čekací doba. Když jsem šla jednou na objednanou prohlídku na určitou hodinu, strávila jsem tam 2 hodiny věcmi, které mohly být vyřízeny dopředu. Dále čekání prodlužuje sama paní doktorka, když ochcotně poslouchá nářky pacientů i na věci nesouvisející s léčbou. Musím uznat, že pokud za paní doktorku je záskok v podobě starších doktorek, jde to mnohem rychleji, i když takřka neovládají počítač. Dnes jsem však zažila nejhorší. Se zdravotními problémy jsem nebyla ošetřena, protože paní doktorka odešla domů z ordinace o 1 hodinu dříve. Asi mi nějak unikl smysl ordinačních hodin na dveřích?!?

MUDr. Sophie Gemperlová

Dobrý den. Karty zde dopředu nepřipravujeme, protože máme elektronickou databázi a formuláře k plné moci zde též nemáme. Omlouvám se, ale nemohu něco řešit samostatně bez vědomí lékaře. Pořadí pacientů určuje lékař a nemocní pacienti mají přednost i před objednanými, tím nejspíš vznikla Vaše dlouhá čekací doba, a nezrychlím poté průběh vyšetření. Děkuji za pochopení. Sestra Iveta Gagová.

Paní doktorku mohu vřele doporučit, jsme u ní v péči celá rodina a vždy nám pomohla. Je velmi milá, pozorná a pečlivá.

Paní doktorka Gemperlová je podle názoru celé naší rodiny skvělá, úžasná, moudrá, pozorná, pečlivá a určitě nic nezanedbávající. Stala se naší rodinnou lékařkou a jsme za ní moc vděční !!!!
1000% doporučuji !!!

V mých komplikovaných imunologických obtížích se skvěle zorientovala, hledala další možná nová řešení a šetrné postupy do budoucna. Po diskuzi jsme se domluvily na řešení. Telefonovala mi jak se vyvíjí můj stav. Paní doktorka si mne i po dvou letech pamatovala. Tleskám, velice inteligentní žena. Její jediná "nevýhoda" je, že má malé děťátko, a tudíž občas v ordinaci není.

Já s paní doktorkou nemám dobrou zkušenost. Zhruba rok a půl jsem k ní chodila a stěžovala jsem si na bolesti břicha a velké trávicí obtíže. Většinou mě odbyla tím, že to nic není. Opravdu lituji, že jsem u paní doktorky tak dlouho zůstávala a tolik jí důvěřovala. Místo toho, aby mi udělala nějaké testy, raději mi říkala, že to mám psychicky a nebo nějak funkčně a že s tím nic dělat nejde. Ano zkoušela na mě spoustu prášku, bez toho aniž by udělala nějaký test. Až jednou přišla jiná paní doktorka na záskok a ta mě okamžitě poslala na vyšetření na gastro. Pravda je ta, že jsem nakonec zjistila, že mám chronickou akutní gastritididu, H. Pyroli, chronického streptokoka.....a to vše bylo způsobeno mnoha potravinovými alergiemi. Ovšem mnoho věcí zcela jiný lékař, který mi okamžitě udělal testy a poslal mě na vyšetření. Mohla jsem si ušetřit spoustu času a bolesti, kdybych jí tolik nedůvěřovala. Ano paní doktorka je velmi milá, pozorná, komunikativní, vždy mě ráda vyslechla, projevila empatii, ale k tomu všemu by bylo fajn, kdyby se pokusila o skutečnou léčbu:((.

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Je velice důsledná, vážím si ji pro její lidský přístup a vím, že se nemusím bát naprosto laicky a subjektivně vylíčit své potíže - vaše tom je paní doktorka výjimečná. Nepovyšuje se svými odbornými znalostmi, nezlehčuje to, co vás trápí...
Pacientům, kteří si stěžují na její časté záskoky a nemoci, doporučuji navštívit facebookový profil paní doktorky, kde VŽDY najdete aktuální informace o nemoci, dovolené, záskocích apod., těm, kteří mají problém s dlouhou čekací dobou, doporučuji objednat se (mnohdy stačí i ten samý den, kdy se chystáte k návštěvě lékaře). Já vždy čekám max. 5 minut.

velmi dobry lekar

• všeobecný praktický lékař