Soňa Tučková, pediatr Příbor

MUDr. Soňa Tučková

Pediatr

Tyršova 195, Příbor
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Štefánikova 1301, Kopřivnice
Ordinace pro děti a dorost MUDr. Soňa Tučková - Poliklinika Kopřivnice

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace pro děti a dorost MUDr. Soňa Tučková - Poliklinika Kopřivnice Vybrala jsem skvělou paní doktorku.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Měla jsem do nedávná obě holky u paní doktorky.Ta starší dcera jenom vzpomíná.Jak byla pečlivá , starostlivá , když měla cokoliv , vždy byla po ruce a to, jak mimo službu nebo v nemocniční pohotovosti.Mám ještě mladší dceru a stará se od předčasného narození až do teď.Musela bych tady napsat knížku o tom , jak je paní dětská doktorka pečlivá , starostlivá ,chápající ve dne i v noci.Já doporučuji všem.

Paní doktorka je pečlivá, vstřícná a vždy ochotná. Chodila jsem k ní se všemi svými dětmi od dětství a zůstali u ní až do dospělosti. Děti byly v pohodě a navíc umí paní doktorka říct i kritické věci tk, aby je rodič přijal.

K paní doktorce chodíme od roku 2005,teď dokonce dojíždíme z Oder,neměnila bych.Syn je velmi težce nemocný a u paní doktorky Tučkové má 100% péči a dokonce i něco víc,vlídné slovo.Paní doktorka je velice příjemná,vstřícná a hlavně pečlivá a důsledná.Ještě nikdy se nestalo že by nám nevyhověla nebo neporadila.Je ochotna "fungovat" i na telefonu,ještě že ji máme.Děkujeme paní doktorko :-)

Dobrý den, s dcerou chodím k paní doktorce od června 2013 a nemůžu si ji vynachválit. Kdykoli přijdu, jdu na řadu téměř okamžitě, žádné dlouhé fronty. Očkování mi dcera snáší bez problémů, vůbec nepláče, takže paní doktorka určitě ví, co dělá. Sestřička je vždy přijemná a usměvavá, kdyby u každého lékaře byla podobná, bylo by to bájo. Kdykli jsem potřebovala poradit, vždycky mi paní doktorka pomohla, stačilo i jen zavolat. Můžu jen doporučit.

Chodím k paní doktorce od dětství a určitě bych ji nevyměnila. Je velice příjemná, optimistická. I sestřiška je velmi milá. Mohu jen doporučit.

Vždy ochotně poradí, velmi vstřícná. Mohu jen doporučit!!

Paní doktorka je velmi milá s velmi pěkným přístupem k dězem a po odborné stránce je velmi pečlivá. Máme ji moc rádi :-)

Milá, příjemná, vstřícná, empatická, umí to s dětmi a po profesní stránce velmi pečlivá. Můžu jen doporučit, skvělá lékařka.

Paní doktorka přistupuje ke každé nemoci mých dvou synů s vážností a přepečlivým zájmem. Ani pro mě hloupou rýmu nebere jako banalitu. Když můj syn ležel v nemocnici, i tam ho navštívila a zajímala se o průběh jeho léčby. Kdo z jiných lékařů to dělá? I když jsem se přestěhovala před 13 lety do Ostravy, přesto jsme si ponechali tuto doktorku a jezdíme k ní do Příbora, protože takovou lékařku v dnešní době, abys s baterkou v kupce sena pohledal. Kdyby byla aspoň polovina lékařů v naší republice taková, jako MUDr. Soňa Tučková, lidé by snad ani neumírali. To by zdravotnictví vypadalo úplně jinak. Vřelé díky paní doktorko za vše co pro nás děláte a jak se k nám chováte.

Hodná, pečlivá,vždy pomůže s ochotou.Holky se nebojí a důvěřuji.