Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo

Ja jsem vždy byla s paní doktorkou spokojena. Opakovaně mi pomohla při léčbě akne a vypadávání vlasů . Byla vždy milá a ochotna. Pamatuji si ji ještě, kdyz ordinovala na Lehovci. Doporučuji .

U teto doktorky se lecim s atopickym ekzemem jiz 20 let. Objednani je presne, necekam dlouho, je zde moznost svetlolecby. Doktorka me vzdy prohledne a dobre zhodnoti muj stav a predepise masti a koupele. Je vstricna a prijemna. Ano samozrejme jako jakykoliv kozar, dava i vzorky kosmetiky. Ale aby si zdejsi prispevovatele uvedomili, dobra kozni kosmetika neco stoji a pokud si koupim 500ml teloveho mleka od Bio***my Ato***m PP za 500 a vydrzi mi dva mesice minimalne a to natiram cele telo, tak to rozhodne za tu kvalitu pro atopika neni hodne. Pokud nechcete drahou muzete si koupit levnou, ale take potom neocekavejte zadne zazraky.

U paní doktorky Šípkové se už spoustu let let lečím s lupénkou. Musím říct, že je to velice dobrá doktorka, avšak některé její metody jsou poněkud zastaralé. Nejvíce oceňuji možnost podstupovat světloléčbu, která mi jediná dlouhodobě pomáhá. Málokterý kožař je tímto přístrojem vybaven. Jediným mínusem je to, že doktorka hůře slyší a nemá cenu s ní mluvit, když se na vás nedívá. Bohužel, je to jen následek nemoci, kterou si prodělala a člověk to musí respektovat. Jinak kosmetiku různých firem sice doporučuje, ale na druhou stranu chápe, že je předražená. Často jsem od ní dostala nějaký kus nebo vzorek zadarmo.

Potřebovala jsem urgentní ošetření a paní doktorka mě objednala ještě na tentýž den odpoledne. Do ordinace jsem vstoupila přesně v dobu na niž jsem byla objednána, což není u všech lékařů zcela běžné, a zanedlouho jsem vycházela ven. Dostalo se mi jasného vysvětlení příčiny mých potíží. Jsem spokojena.

Jestli je příjemný, či ne, nepovažuji u lékaře za to nejdůležitější. Já si na MUDr. Šípkovou nemohu stěžovat. Co se týče odbornosti je super. Navštívila jsem jí již s třemi problémy a vždy mi pomohla.

Já mám dobré zkušenosti. Vždy milá,dobře poradí avšechny neduhy,které jsem kdy měla,vyřešila.

Měl jsem velké problémy s pokožkou hlavy, nikdo nevěděl přesně, co na pokožce mám, tak mi dávali na to antibiotika. Sice pokožka se zlepšila, ale imunita se velmi zhoršila.

Paní doktorka (sice nevstala od stolu) poznala ihned o jakou chorobu se jedná a předepsala pro léčbu mastičku a jen tak mimořečí pronesla, že do týdne bude vše pryč. To se mi po těch měsících moc věřit nechtělo. Mastička byla sice dražší (skoro 300 Kč), ale účinek byl patrný již během prvních dvou dnů a do týdne pokožka opravdu čistá. Takže touto cestou děkuji!

Kromě státem uznané komise nemá nikdo zplnomocnění zveřejňovat validní hodnocení (týká se vědomostí). O erudici kožního lékaře nesporně vypovídá počet nucených návštěv v případě akutních onemocnění a časový interval mezi jednotlivými návštěvami u onemocnění chronických. Lékaře nehodnotí jeho "příjemnost" či "nepříjemnost", což je veskrze názor subjektivní. Není žádným tajemstvím, že součástí vybavení ordinací ambulantních lékařů je mimo jiné, stůl. Těžko si představit, že by lékař ordinoval od čehokoli jiného.

magistra farmacie

Paní doktorka se mi vždy věnovala, velmi vítám nově zavedené objednávání na čas, kdy opravdu jdu do ordinace když na mě přijde řada. Má to ale i své nevýhody, pokud nepříjdu včas musím čekat.