Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

G

Bohužel,o odbornosti paní doktorky se dá s úspěchem pochybovat. Manželův ekzém(který nepoznala) léčila jakousi tekutinou na vysoušení. Výsledky této léčby zhodnotila jiná paní doktorka jako příšerné a nasadila medikamenty,které už fungují. Ale bohužel léčba bude trvat poněkud déle a samozřejmě se i prodraží. Takže paní doktorku Šípkovou už nikdy!

K této doktore chodím již od mala. Po dlouhé době byla potřeba pani doktorku navštívit. Objednání, čekací doba vše v pořádku. Stejně tak začátek kontroly,ovšem když přišla doba na vypsání receptu a změnu adresy se jménem, tak se z toho stala 15ti minutová groteska. Po této grotesce jsem se opět zeptala na jeden problém,který jsem jí hned řekla na začátku a bylo mi odpovězeno tím, že jsem tam už moc dlouho a at jdu pryč(s psaním receptu 20min), že prý pokud mám ještě něco ať navštívim jinou ordinaci dermatologa.Mé doporučení: Pokud jste muž,bez obav navštivte pokud žena,poohlédněte se po někom jiném.Na muže reaguje kladně a mohou mít nespočet otázek a všechny zákroky udělá s ochotou.

Paní doktorka odmítla ošetřit syna, přesto že byl objednán, neměl však sebou originál průkazu pojištěnce, ale pouze kopii, dobré je ještě říci, že již před tímto plánovaným ošetřením byl jejím pacientem. Byl je platné dvojnásob, již nikdy totiž nebude! Nedoporučuji takto nepříjemného lékaře nikomu!!!

Velmi nepříjemná paní doktorka, s takovym jednanim jsem se nikdy nesetkala. Syn byl objednany na 14hodinu, prisli jsme vsak o 5 min pozdeji. 10 minut nas pani doktorka nechala cekat v cekarne (podotykam, ze cekarna byla prazdna). Kdyz vysla z ordinace bylo nam receno, ze jsme prisli pozde a ze nas nemuze vysetrit, i kdyz dalsi pacient byl objednan az za pul hodiny. Radeji jsme sli o patro niz k jine pani doktorce, kde jsme byli i bez objednani velmi ochotne osetreni.

Velice nepříjemná, arogantní paní. Pravděpodobně má smlouvu s nejmenovanou kosmetickou firmou, nabízí jejich přípravky, které jsou na můj vkus předražené. Kdyz mi něco nebylo jasné a chtěla jsem po ní vysvětlení, mluvila se mnou jako s největším pitomcem, který nic nechápe. Když jsem se za nějakou dobu zase na něco zeptala, byla velmi arogantní a doporučila mi, abych změnila lékaře... Takže moje hodnocení - nejhorší lékařka, se kterou jsem se kdy setkala.

Paní doktorka nevnímala informace, které jsem jí sdělovala, bez mého vyžádání a absolutně zbytečně mi udělala prezentaci výrobků jedné konkrétní firmy a na závěr mě doslova
vyhodila ze své ordinace s odůvodněním, že mi pěkně děkuje, že mé ošetřetření jí pojišťovna neproplatí,protože jsem před třemi měsíci byla u jiného kožního,od kterého jsem k paní doktorce chtěla přejít (VZP to na můj dotaz popřela).

Poměrně nepříjemná paní doktorka, občas ordinující "od stolu"...