Soňa Knéblová, pediatr Praha

MUDr. Soňa Knéblová

Pediatr

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Za paní doktorkou jezdim se dvěma dětmi přes celou Prahu už 18 let a dobře vím proč! Hluboce smekám a za vše děkuji!

K paní doktorce jsme chodili já i moji dva bratři až do dospělosti. Nikdy jsme neměli žádný problém. Sestřička i paní doktorka mají velmi milý rodiný přístup. Vždy nás dobře informovaly a poradily.

Paní doktorku znám dlouhá léta. V její péči jsme byli já i můj bratr od malička až do dospělosti.Nyní k ní chodím i se svým synem.Naprosto ji důvěřuji. Nikdy se za ta léta nestalo, aby nepomohla. Kdykoli bylo třeba poradit se i o víkendu, nebyl problém.Vážím si její profesionality a naprosto úžasný přístup k dětem.Vždy ví co předepsat a má přehled.Jsem moc ráda, že může mít syn takového lékaře a děkuji za to.

Užasná paní doktorka. Je milá, ochotná, má citlivý přístup, informuje o všem a ochotně poradí i vysvětlí.Sestřička je také velmi milá.

Paní doktorka je nejlepší,chodím k ní od mala a žádný problém jsem s ní neměl.

Ja som s pani doktorkou Kneblovou aj jej sestrickou velmi spokojna. Ma perfektny pristup k detom, syna casto vezme na ruky, ma velmi pekne vybavenu ordinaciu aj cakaren. Citim sa tam u nej super. Hovori s nami aj po slovensky. Ordinacne hodiny su velmi dobre zorganizovane, necakame nikdy dlho. Ked potrebujem, viem sa jej dovolat a zkonzultovat co treba a nemusim zakazdym cestovat do ordninacie. Chodievame k nej uz vyse roka, kedze syn ma 16 mesiacov a este nikdy som nemala pocit, ze by ju nejaka moja otazka znervoznila a to si velmi cenim. Co sa tyka odbornosti, nepochybujem o nej a vzdy nam pomohla. Doporucujem kazdemu kto byva v Prahe 6.

U pani doktorky jsem měla od malinka obě své dcery starší je již dospělá a tak má svého praktického lékaře pro dospělé mladší bude 16 let a přesto, že jsem se z Prahy přestěhovala do Kladna v roce 2001 stále jezdím s dcerou do Prahy k paní doktorce. Dcera jí má velmi ráda a nejraději by u ní zůstala napořád škoda jen, že zde smí být pouze do 19 let, ale i tak si ty 3 roky svou paní doktorku i sestřičku necháme a rády za ní z Kladna dojedeme.

Vážené maminky!!! Chtěla bych reagovat na některá záporná hodnocení.Je vidět,že nevíte o čem je řeč....Co se týká reakcí po očkování je naprosto normální,že každé dítě očkování snáší jinak a s jinou reakci!!!!!!! Sama jsem matka,která chodí k paní doktorce již několik let.Začala jsem u ní jako pacientka a nyní pokračuji jako matka dítěte.Paní doktorka je velice erudovaná lékařka,která se neustále vzdělává a také spolupracuje na studiích v oboru očkování.Takže vážéné damy sypte si popel na hlavu a měly byste se paní doktorce omluvit vaše děti jsou v nejlepší péči.Pokud vím tak pani doktorka nikdy nikoho nevypakuje z ordinace.Naopak dává matkám číslo na mobil,jezdí na návšřěvy i o víkendu.A po pravdě,která jiná lékařka z obvodu vám přijede o víkendu domu.....

nejlepši doktorka kterou znam♥

Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné, obětavé, otevřené, v těžké chvilce vždy pomohou a podpoří, i na úkor svého volného času.