Praktický lékař pro děti a dorost
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Za paní doktorkou jezdim se dvěma dětmi přes celou Prahu už 18 let a dobře vím proč! Hluboce smekám a za vše děkuji!

K paní doktorce jsme chodili já i moji dva bratři až do dospělosti. Nikdy jsme neměli žádný problém. Sestřička i paní doktorka mají velmi milý rodiný přístup. Vždy nás dobře informovaly a poradily.

Paní doktorku znám dlouhá léta. V její péči jsme byli já i můj bratr od malička až do dospělosti.Nyní k ní chodím i se svým synem.Naprosto ji důvěřuji. Nikdy se za ta léta nestalo, aby nepomohla. Kdykoli bylo třeba poradit se i o víkendu, nebyl problém.Vážím si její profesionality a naprosto úžasný přístup k dětem.Vždy ví co předepsat a má přehled.Jsem moc ráda, že může mít syn takového lékaře a děkuji za to.

Užasná paní doktorka. Je milá, ochotná, má citlivý přístup, informuje o všem a ochotně poradí i vysvětlí.Sestřička je také velmi milá.

Pani doktorka asi neni spatny odbornik, ale je velmi uzkostni, obzvlast k miminam. Od te doby co se mi narodilo druhe dite na starsi dceru je oskliva, vubec nechapu proc...Antibiotika predepisuje rada, casto zbytecne, potom se divi ze dite ma spatnou immunitu a je casto nemocne. Sestra je prijemna, ale je to bohuzel jedine co je dobreho v te ordinaci. Na navstevy k doktorce se rozhodne netesime....

Paní doktorka i sestra jsou velmi milé a čekárna i ordinace jsou hezké. Tím veškerá pozitiva končí (a je nasnadě, že toto není hlavní při výběru pediatra). Bohužel v našem případě udělala paní doktorka sérii hrubých chyb, které měly málem fatální následky. V době, kdy byly synovi dva měsíce, měl velmi ošklivou vyrážku především na obličeji, toto paní doktorka nejdřív neřešila (údajně novorozenecké akné), až po mém několikátém upozornění, že já sama jsem atopička, nám napsala jakousi míchanou mast, po které syn strašidelně otekl. Stát se to může, nic jsem z toho nevyvozovala a chodila k paní doktorce dál. Za dva týdny poté dostal syn rýmu a kašel, po telefonu nám naordinovala Nasivin a Stoptussin. Synův stav se nadále horšil, přidalo se sípavé dýchání. Do ordinace jsem se musela doslova vnutit - poslechla ho, neudělala test CRP ani žádné jiné vyšetření. Z tohoto poslechu usoudila, že je to zánět průdušek, už spíš náběh na zápal plic. Napsala silná širokospektrální antibiotika (synovi bylo dva a půl měsíce!!!) a poslala nás domů. Zkrátím to, skončili jsme v Motole s už promodrávajícím, dusícím se miminkem. Paní doktorka z pohotovosti ho poslechla a okamžitě poznala, že se nejedná o žádný zánět, ale o astmatický záchvat! To se posléze potvrdilo z testu CRP a kontrolního rentgenu. Antibiotika jsme okamžitě vysadili, bral je úplně zbytečně! Paní doktorka z Motola se celkem podivovala, kdo na toto předepsal takto malému miminku ATB. Na pohotovosti mu dali dvakrát dýchnout z inhalátoru a bylo po problému. V rámci celkového vyšetření se pak přišlo na to, že syn trpí už zmíněným astmatem a dále několika typy alergií, včetně alergie na kravské mléko a především vrozenou poruchu imunity, jeho tělo netvořilo imunoglobulin a potřeboval (a potřebuje) pravidelné imunoglobulinové injekce. Na NIC Z TOHO paní doktorka Knéblová nepřišla, i přes moje četná a konkrétní upozornění.
Celou dobu, od jeho narození, jsem paní doktorku upozorňovala na rodinnou zátež v podobě astmatu, alergií a atopického ekzému, dva a půl měsíce tato moje upozornění ignorovala a na astmatický záchvat synovi předepsala antibiotika (!!!). Pokud hledáte paní doktorku, se kterou s popovídáte a která se s vaším dítětem pomazlí, jste u ní správně.Jestliže ovšem radši lékaře, který se o vaše dítě postará a je profesionál, tak od ní rychle pryč. Bohužel.

Paní doktorka je nejlepší,chodím k ní od mala a žádný problém jsem s ní neměl.

Ja som s pani doktorkou Kneblovou aj jej sestrickou velmi spokojna. Ma perfektny pristup k detom, syna casto vezme na ruky, ma velmi pekne vybavenu ordinaciu aj cakaren. Citim sa tam u nej super. Hovori s nami aj po slovensky. Ordinacne hodiny su velmi dobre zorganizovane, necakame nikdy dlho. Ked potrebujem, viem sa jej dovolat a zkonzultovat co treba a nemusim zakazdym cestovat do ordninacie. Chodievame k nej uz vyse roka, kedze syn ma 16 mesiacov a este nikdy som nemala pocit, ze by ju nejaka moja otazka znervoznila a to si velmi cenim. Co sa tyka odbornosti, nepochybujem o nej a vzdy nam pomohla. Doporucujem kazdemu kto byva v Prahe 6.

U pani doktorky jsem měla od malinka obě své dcery starší je již dospělá a tak má svého praktického lékaře pro dospělé mladší bude 16 let a přesto, že jsem se z Prahy přestěhovala do Kladna v roce 2001 stále jezdím s dcerou do Prahy k paní doktorce. Dcera jí má velmi ráda a nejraději by u ní zůstala napořád škoda jen, že zde smí být pouze do 19 let, ale i tak si ty 3 roky svou paní doktorku i sestřičku necháme a rády za ní z Kladna dojedeme.

Vážené maminky!!! Chtěla bych reagovat na některá záporná hodnocení.Je vidět,že nevíte o čem je řeč....Co se týká reakcí po očkování je naprosto normální,že každé dítě očkování snáší jinak a s jinou reakci!!!!!!! Sama jsem matka,která chodí k paní doktorce již několik let.Začala jsem u ní jako pacientka a nyní pokračuji jako matka dítěte.Paní doktorka je velice erudovaná lékařka,která se neustále vzdělává a také spolupracuje na studiích v oboru očkování.Takže vážéné damy sypte si popel na hlavu a měly byste se paní doktorce omluvit vaše děti jsou v nejlepší péči.Pokud vím tak pani doktorka nikdy nikoho nevypakuje z ordinace.Naopak dává matkám číslo na mobil,jezdí na návšřěvy i o víkendu.A po pravdě,která jiná lékařka z obvodu vám přijede o víkendu domu.....