Běžný termín

Hlavní 12, Šenov

Oční ambulance Šenov

Od 250 Kč

OČNÍ EU s.r.o.

V letech 2001-2003 pracovala na Očním oddělení Městské nemocnice Ostrava a v roce 2003 složila atestaci 1.stupně v oboru oftalmologie.
V letec...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• oftalmologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem z návštěvy dobrý poci, lékařka se mi soustředěně věnovala a já jsem měla pocit, že jí jako pacient zajímám. Byla jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi ochotná, jedná a profesionálně. Její přístup k pacientovi je velmi lidský . Vše ochotně vysvětlila a poradila. Jsem velmi ráda, že je mou oční lékařkou. Ivona G.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní dokonce za vlídné vyšetření. Vše mi vysvětlila a chovala profesionálně. Taky sem zdravotnik, tak vím že to je těžké. Swider Tomáš Vratimov.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky s desetiletým synem. Musím se jen přidat k ostatním diskutujícím: paní doktorka je velmi milá a příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky se léčím od roku 2013, kdy mi objevila závažné oční onemocnění a doporučila léčení na Oční klinice Fakultní nemocnice v Porubě. Je to odborník na svém místě s velmi lidským přístupem k lidem !
Děkuji a doporučuji !!! Pavlica

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky Valečkové jsem byl podruhé a nemohu nic jiného říct, nežli naprostá spokojenost.Totéž platí o sestřičkách.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka, má velmi vstřícný a lidský přístup k pacientovi. Vše se snaží vysvětlit i mě jako laikovi. Návštěva proběhla v určený čas bez čekání!!! (což u lékařů většinou nebývá běžné)
Byl jsem velmi spokojen. Po odborné stránce to nemohu jako laik posoudit.
Miroslav Škamrada

Paní doktorka je nejlepší oční specialistka jakou znám,konzultuje všechny možnosti a vysvětluje,která z nich je opravdu nejlepší. Dělá maximum pro to, aby svému pacientovi pomohla, je milá, laskavá a velice vstřícná. S mým bývalým očním lékařem se vůbec nadá srovnat.
Mohu opravdu jen vřele doporučit, kéž by takových lékařů bylo více.

Paní doktorka Válečková je velmi milá, s lidským přístupem a odborník ve svém oboru. Vše ,co potřebuji mi vždy trpělivě vysvětlí. Doporučuji. Jana K.

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, svědomitá.Vše pacientovi vysvětlí a poradí.Je to velký odborník na svém místě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,je mi 42 a na levém oku mi zarůstá bělmo do zorničky,dnes mi očařka řekla že to chce odstranit seškrábnutím a poslala mě do nemocnice at se na to podívají a dají mi ambulatní termín.Paní doktorka v nemocnici mi řekla,že pokud mi to moc nevadí,že by to nedělala,že jak se to jednou odstraní naroste to za rok či dva znova a musí se to opakovat,že by to nechala zatím být,akorat že to oko bude citlivější na vítr atd.a tak to zarudne jako to mám nyní.Prý to bud zůstane stejně velké nebo se to zvětší..každopádně nezmizí.Ale na takový případ při podraždění oka mi neporadila ani kapky.Nevím jak se správně rozhodnout,kosmeticky to vidět je a překáží to taky trošku.Ale aby se zakrok opakoval dokola to nechci.Prosím o radu jak časté je,že to narůstá znova a zda to opravdu nikdy nikomu nezmizí.

Dobrý den, souhlasím s MUDr.Pidrmanovou,
její odpoveď byla vyčerpávající.

MUDr. Simona Valečková