Simona Skoumalová, praktický lékař Benešov

MUDr. Simona Skoumalová

Praktický lékař přijímá nové pacienty

50 objednaných návštěv během 30 dní

Žižkova 2040, Benešov
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
727 97.....

Preventivní prohlídky

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz +4 Více

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Jsme nová soukromá ordinace otevřená 1.2.2014 na dobře dostupném místě v budově "Mydlářka" v bezprostřední blízkosti autobusového a vlakového nádraží...

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Potíže se zánětem dutin

Paní doktorka mě nikdy nezklame! Objektivní, věcná a přesto vstřícný, lidský přístup, což mi vyhovuje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře jiné - běžná kontrola

Nemám žádné výhrady . Vstřícný přístup , možnost objednání se na přesnou hodinu funguje naprosto dokonale.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Jsem ráda, že jsem se stala jejím pacientem. Velmi jsem ocenila možnost objednat se na čas, a ten byl i dodržen. Přístup paní doktorky je lidský, milý a zárověň profesionální. Zatím nelituji ani vzdálenosti, kterou za ní musím dojíždět :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je prostě supr člověk. Byla jsem s ní velice spokojená. Jsem velice ráda že je moje paní doktorka. Všem doporučuji!!!

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Jsem s paní doktorkou spokojená. Zejména musím vyzdvihnout její pečlivost. Posílá mě na různá vyšetření ke specialistům a poctivě se snaží najít příčinu mých obtíží a řeší je. A taky oceňuji objednací systém, který opravdu funguje.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Paní doktorka vždy poradí a vyšetření je vždy důkladné. To se u předchozích nedalo moc říci.... Jsem velice ráda , že jsem narazila zrovna na paní Skoumalovou. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka velice ochotná a snaží se mi pokaždé porozumnět a vždy najde nějaké řešení..jsem spokojená.Jsem ráda, že chodím k ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře registrace k novému lékaři

Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů.
Jsem rád, že jsem se stal jejím pacientem. Velmi jsem ocenil možnost objednat se na čas, což jsem u jiných praktických lékařů dosud nezažil.

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Paní doktorku Skoumalovou považuji za velmi komunikativní, citlivou, svědomitou a ochotnou lékařku. Na paní doktorku se můžete obrátit s velkou důvěrou. Mj. žádné čekání v čekárně, přijetí přesně v objednanou dobu. Objednání přes internet - velká výhoda!
Všem Dr. Skoumalovou doporučuji. Milena Plechatová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Jsem velmi spokojena s přístupem a vedením preventivní prohlídky paní doktorky Skoumalové. Doporučuji.

Preventivní prohlídky

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Ordinace praktického lékaře

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů.

Všem Dr. Skoumalovou doporučuji. Milena Plechatová

• všeobecný praktický lékař