Jiné - běžná kontrola, nemoc

Očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Preventivní prohlídky +4 Více

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

ORDINAČNÍ HODINY - další informace na www.mudrskoumalova.webnode.cz PO: 7:30 - 13:00 ÚT: 7:30 - 13:00 ST: 7:30 - 13:00 ČT: ...

• všeobecný praktický lékař

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Ordinace praktického lékaře

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz

Ordinace praktického lékaře

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře jiné - běžná kontrola, nemoc

K paní doktorce už chodím několik let.
Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

MUDr. Simona Skoumalová je má nejlepší lékařka. Když za mojí lékařkou zajdu, jak objenaný a nebo neobjednaný, tak se mi věnuje na plných 100 % a s její péčí jsem moc spokojený. Děkuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka úžasná. Je pečlivá, pozorná, věnuje mi dostatek času, vše mi vysvětlí, cítím se u ní dobře.

Navsteva u Pani doktorky je na objednani, coz je super, je prijemna a vse probehlo dle mych predstav.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

Naprosto profesionální přístup paní doktorky. Objednání na čas souhlasilo se vstupem do ordinace. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka Skoumalová velmi příjemná a především profesionální. Jsem ráda za její lidský přístup a pochopení, stejně tak je moc milá i sestřička. Mohu pouze doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře

Při první návštěvě u paní doktorky velká spokojenost, také výhoda objednání po internetu na jakoukoliv hodinu.

Na moji první návštěvu v ordinaci velmi dobrý dojem, paní doktorka velmi příjemná a podle mého názoru se velmi dobře stará o pacienty. Velká výhoda objednání přes internet na libovolnou hodinu, takže naprostá spokojenost!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Periodická prohlídka do zaměstnání

Skvělé, paní doktorka je pečlivá, vysvětlující a empatická. Jsem její pacientkou od podzimu 2018. Maximálně mi vyhovuje také možnost objednání návštěvy on-line na konkrétní čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Ošetření

Jsem velmi spokojen s vlídným přístupem paní doktorky. Je ochotná a vstřícná. Její přístup k pacientům je vždy profesionální.

• všeobecný praktický lékař

Znalost jazyků