Simona Skoumalová, praktický lékař Benešov

MUDr. Simona Skoumalová

Praktický lékař přijímá nové pacienty

65 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
727 97.....

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Preventivní prohlídky +4 Více

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Jsme nová soukromá ordinace otevřená 1.2.2014 na dobře dostupném místě v budově "Mydlářka" v bezprostřední blízkosti autobusového a vlakového nádraží...

Znalost jazyků

Čeština

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Preventivní prohlídky

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Ordinace praktického lékaře

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka Skoumalová velmi příjemná a především profesionální. Jsem ráda za její lidský přístup a pochopení, stejně tak je moc milá i sestřička. Mohu pouze doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře

Při první návštěvě u paní doktorky velká spokojenost, také výhoda objednání po internetu na jakoukoliv hodinu.

Na moji první návštěvu v ordinaci velmi dobrý dojem, paní doktorka velmi příjemná a podle mého názoru se velmi dobře stará o pacienty. Velká výhoda objednání přes internet na libovolnou hodinu, takže naprostá spokojenost!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Periodická prohlídka do zaměstnání

Skvělé, paní doktorka je pečlivá, vysvětlující a empatická. Jsem její pacientkou od podzimu 2018. Maximálně mi vyhovuje také možnost objednání návštěvy on-line na konkrétní čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Ošetření

Jsem velmi spokojen s vlídným přístupem paní doktorky. Je ochotná a vstřícná. Její přístup k pacientům je vždy profesionální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

První dojem mám velmi pozitivní. Jen mě překvapilo, že paní doktorka nemá sestru. Byla jsem velmi spokojená s možností se objednat na čas, který opravdu byl dodržen

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pani doktorka je prijemna a zamysli se nad zdravotnimi potizemi komplexne a v souvislostech. Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře jiné - běžná kontrola

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Milá vstřícná a hned řeší problém.Nemám co vytknout.Velmi mě vyhovuje objednání přes internet kdy čas je opravdu dodržen a nečekáte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře kontrola po nemoci

Jsem velice spokojená paní doktorka je velice pečlivá a svědomitá. Zároveň je i vstřícná spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Vstupní prohlídka

Vše proběhlo dle mých představ ???? Zbytečně jsem nečekala, paní doktorka je milá a příjemná, jsem ráda, že jsem si ji vybrala ????

• všeobecný praktický lékař

Znalost jazyků