Žižkova 2040, Benešov
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
727 97.....

Preventivní prohlídky

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz + 4 Více

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Jsme nová soukromá ordinace otevřená 1.2.2014 na dobře dostupném místě v budově "Mydlářka" v bezprostřední blízkosti autobusového a vlakového nádraží...

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Paní doktorka vždy poradí a vyšetření je vždy důkladné. To se u předchozích nedalo moc říci.... Jsem velice ráda , že jsem narazila zrovna na paní Skoumalovou. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka velice ochotná a snaží se mi pokaždé porozumnět a vždy najde nějaké řešení..jsem spokojená.Jsem ráda, že chodím k ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře registrace k novému lékaři

Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů.
Jsem rád, že jsem se stal jejím pacientem. Velmi jsem ocenil možnost objednat se na čas, což jsem u jiných praktických lékařů dosud nezažil.

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Paní doktorku Skoumalovou považuji za velmi komunikativní, citlivou, svědomitou a ochotnou lékařku. Na paní doktorku se můžete obrátit s velkou důvěrou. Mj. žádné čekání v čekárně, přijetí přesně v objednanou dobu. Objednání přes internet - velká výhoda!
Všem Dr. Skoumalovou doporučuji. Milena Plechatová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Jsem velmi spokojena s přístupem a vedením preventivní prohlídky paní doktorky Skoumalové. Doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Hledal jsem nového lékaře na Benešovku.

Po několika letech jsem hledal nového praktického lékaře na Benešovsku. Podle recenzí na webu jsem si vybral paní doktorku Skoumalovou. Objednal jsem se přes internet, a musím říct, že jsem byl velmi spokojen ve všech ohledech, paní doktorka byla skvělá. V čekárně jsem nebyl ani minutu, paní doktorka se mi věnovala velmi pečlivě, udělala hned několik vyšetření a poslala mě na další. Vše mi vysvětlila... Po dlouhé době zas začínám věřit v doktory. Děkuji.

Dne 23.4.2018 jsem poprvé navštívila paní doktorku Skoumalovou v její ordinaci. Paní doktorka se plně s největší ochotou a péčí věnovala mým potížím. Je naprosto skvělá milá a vstřícná. Moc děkuji za to, že smím chodit právě k ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře jiné - běžná kontrola

Nejlepší doktorka, co jsem měla, a bylo jich dost, jen tahle začala můj problém opravdu řešit! Je moc milá a má skvělý přístup, že se člověk nemusí bát opravdu mluvit otevřeně! Všem mohu jen doporučit.

F

Paní doktorka byla příjemná, ochotná, pečlivá a profesionální. Jako vždy jsem byla s prací a přístupem paní doktorky velice spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, klidná a má evidentní zájem o pacienta.Věnovala se mi téměř 50 min, i přes to, že jsem tam měla být jen 30 min a čekal po mě další pán v čekárně. Dostala jsem několik žádanek na sono a rtg a budeme řešit dál můj zdravotní problém.Je vidět a cítit, že má paní doktorka na své pacienty dostatek času a energie a tak by to mělo být všude-což jak víme není. Doporučuji :-)

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Předoperační vyšetření

Cena není uvedená

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz

Preventivní prohlídky

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů.

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Všem Dr. Skoumalovou doporučuji. Milena Plechatová

Umístění: Ordinace praktického lékaře Hledal jsem nového lékaře na Benešovku.

F

• všeobecný praktický lékař