Simona Skoumalová, praktický lékař Benešov

MUDr. Simona Skoumalová

Praktický lékař přijímá nové pacienty

61 objednaných návštěv během 30 dní

Žižkova 2040, Benešov
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
727 97.....

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Očkování proti tetanu, hepatitidě, klíšťové meningoencefalitidě,chřipce, pneumokokům

Preventivní prohlídky +4 Více

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Jsme nová soukromá ordinace otevřená 1.2.2014 na dobře dostupném místě v budově "Mydlářka" v bezprostřední blízkosti autobusového a vlakového nádraží...

Znalost jazyků

Čeština

Jiné - běžná kontrola, nemoc

Preventivní prohlídky

Předoperační vyšetření

Vstupní prohlídky do zaměstnání

Vyšetření k žádosti o řidičský a zbrojní průkaz

Ordinace praktického lékaře

Vyšetření na zdravotní ( potravinářský) průkaz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Ošetření

Jsem velmi spokojen s vlídným přístupem paní doktorky. Je ochotná a vstřícná. Její přístup k pacientům je vždy profesionální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře

První dojem mám velmi pozitivní. Jen mě překvapilo, že paní doktorka nemá sestru. Byla jsem velmi spokojená s možností se objednat na čas, který opravdu byl dodržen

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pani doktorka je prijemna a zamysli se nad zdravotnimi potizemi komplexne a v souvislostech. Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře jiné - běžná kontrola

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Milá vstřícná a hned řeší problém.Nemám co vytknout.Velmi mě vyhovuje objednání přes internet kdy čas je opravdu dodržen a nečekáte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře kontrola po nemoci

Jsem velice spokojená paní doktorka je velice pečlivá a svědomitá. Zároveň je i vstřícná spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Vstupní prohlídka

Vše proběhlo dle mých představ ???? Zbytečně jsem nečekala, paní doktorka je milá a příjemná, jsem ráda, že jsem si ji vybrala ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Perfektní paní doktorka. Příjemná, věcná, usměvavá. I sebemenší problémy se snaží řešit. Když je člověk objednaný, tak nečeká. Hodně mi vyhovuje objednání online. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace praktického lékaře Potíže se zánětem dutin

Paní doktorka mě nikdy nezklame! Objektivní, věcná a přesto vstřícný, lidský přístup, což mi vyhovuje.

Nemám žádné výhrady . Vstřícný přístup , možnost objednání se na přesnou hodinu funguje naprosto dokonale.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Jsem ráda, že jsem se stala jejím pacientem. Velmi jsem ocenila možnost objednat se na čas, a ten byl i dodržen. Přístup paní doktorky je lidský, milý a zárověň profesionální. Zatím nelituji ani vzdálenosti, kterou za ní musím dojíždět :-)

• všeobecný praktický lékař

Znalost jazyků