MUDr.

Simona Širůčková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• S

Tak mi uz byli u p. Doktorky 3x nebo 4x jako zastup protoze nase dr.tam nebyla a myslim si ze je dobra. Detem vzdy urcila co jim je. Vse mi vysvetlila. I sestřička přijemna takze bych ji určitě doporučila. Nemuzu dat velmi dobrý byla jsem u ní jen parkrát ale udělala na mne dobrý dojem jak profesionalně tak i lidsky.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Dagmar Janičová
    Dagmar Janičová
    Dolní 101, Ostrava
    Skvělá paní doktorka i sestřička.Obě jsou profesionální,milé s lidským přístupem.Ochota paní doktorky je až nad… Více

Michaela Mladěnková
    Michaela Mladěnková
    Dolní 101, Ostrava
    Chodila jsem k paní doktorce od malička a teď k ní chodi i obě mé děti.Nemenili bychom,naprosta spokojenost.Pani… Více

Věra Frydrychová
    Věra Frydrychová
    Dolní 101, Ostrava
    K paní doktorce chodím uý od dětství a nemohu si stěžovat! Více

Elena Beranová
    Elena Beranová
    Horymírova 1, Ostrava
    U paní doktorky jsme od r. 2003, nyní už s 2 dětmi a jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, skvělá péče, holky mají… Více

Eliška Mackowská
    Eliška Mackowská
    Horymírova 1, Ostrava
    Paní doktorka je odborník na svém místě. Já i manžel jsme k ní chodili jako děti, teď k ní chodíme s našimi dětmi.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Ordinace registruje děti a dorost od 0 do 19 let. Zajišťuje péči léčebnou a preventivní. V rámci preventivní péče poradny pro novorozence a kojence, pravidelné preventivní prohlídky, povinná i nepovinná očkování. Dále administrativní úkony nehrazené zdravotními pojišťovnami a aplikaci naušnic.

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Názor přidán dne 14.02.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• J
      Umístění: SILESIA Dětské, s.r.o.pro děti a dorost

Dobrý den, s pan doktorkou jsem byla spokojená, jen do té doby, dokud byl malý zdravý. Najednou onemocněl, žádné testy, hned nacpané ATB ( neměl horečku, jen kašlal a měl rýmu), ATB nepomohly, napsané další ( zase bez testu, i když jsem o ně prosila) Malý kašlal skoro 4 měsíce, nakonec vůbec nevím, jestli to přechodil, nebo mu pomohl obyčejný jitrocelový sirup. Paní doktorka se sestrou jsou milé, jen pokut držíte pusu a krok, pokut začnete mít jiný názor na léčení a přístup, už vám doporučuji, aby jste si našla jiného lékaře. To, že s paní doktorky musíte tahat každou informaci, co by dítěti mohlo být, ani nemluvím. Když jsem se na něco zeptala, většinou její odpověď byla " to je normální" a to nejsem nějaká úzkostlivá matka a s malým jsem tam šla, když už jsem si nevěděla rady. Za mě, nedoporučuji.

• P

S paní doktorkou i sestřičkou jsem nadmíru spokojená. Profesionální přístup, paní doktorka je velmi pečlivá. K dceři vždy milá, nemá u ní vůbec strach. Vždy dobře poradila. Na všem se dá s paní doktorkou domluvit. Mohu jen doporučit.

• R

K Paní doktorce jsem šla s dcerou jako k zástupu, protože naše doktorka tam nebyla. Po vyšetření nám v podstatě neřekla, co dceři je. O výtěr z krku jsem si musela říct. A když jsme šli pro výsledky, tak nám bylo řečeno, že je vše v pořádku a dcera doma brečela bolestí v krku. Nakonec jsme se do léčení pustili sami. V žádném případě NEDOPORUČUJI a to jsem tam byla 2x. Děkuji, ale nechci!!

• S

Od paní dr jsme odešly!!! Mám dceru 7 měsíců starou a celou dobu je nějaká zahleněná a nemocná, ublinává.... když jsme paní dr říkali naší situaci, tak se jí mala nezdála nemocná a ublinkavá každé dítě... a dále problémy s náma neřešila. Když jsem se ptala na vyšetřní jestli malá není alergická na mléko, tak to je prý zbytečné.Na očkování si nás pozvala mezi nemocné děti, tohle už byla poslední kapka..... našli jsme si jiného pediatra. Máme alergii na bíklovinu z mléka ..... tzn.: proto byla malá tak zahleněna a pořád tak nemocná. Jo a kdyby se na to přišlo dříve tak se tak nemusí trápit. Takže za mne NEDOPORUČUJI

• H

K paní doktorce jsem chodila se svými dvěma dětmi. Paní doktorka je profesionál a tak komunikuje i s rodiči - moc nevysvětluje a když ano, tak jsem jí sejně nerozumněla. A když jsem k ní přišla s opruzeným miminkem, tak mi řekla, že to není tak hrozné - že viděla horší :o
      Myslím, že se dá najít lepší pediatr - ale samozřejmě je spousta horších :D