ordinace

Parodontologické konzultace

ordinace

Absolventka lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: ordinace Jiný

Paní doktorka je opravdu zlatá! Moc mi pomohla a zbavila mě strachu ze zubaře. Skvěle si poradila jak s kazy, tak s ošetřením zubních kanálků. Vše mi předem vysvětlila. Velmi doporučuji!

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše podrobně vysvětli, ošetření bezbolestné, milá, laskava, profesionální, a také má velmi milou sestřičku :) Děkují.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Já strašpytel a citlivka jsem odcházela s údivem, že už je hotovo.
Opravdu bezbolestné ošetření 2 zubních kazů za cca 70 minut. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Jsem spokojena a na dobré cestě přestat se bát zubaře.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Paní doktorka Kapołková je vycházející hvězda zubařského nebe. Zkušenosti se zubaři máme v naší rodině velké a bohužel i místy velmi špatné. Paní doktorka si zaslouží všechny hvězdy do jedné a tak kvalitní a slušný přístup se dnes už ani nevidí. Služby paní doktorky mohu proto bez obav všem zájemcům jen vřele doporučit.

Paní doktorka je velice milá, šikovná a pečlivá. Vždy se před ošetřením bojím zbytečně, protože všechna ošetření byla vždy bezbolestná. Se sestřičkou tvoří skvělý tým a vždy od nich odcházím s úsměvem. Jsem za paní doktorku moc moc vděčná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče

Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle odvedená práce, že ani nepoznám, který zub je opravený.

Umístění: Stomatologická péče

Velice milá a šikovná paní zubařka. Vstupní prohlídka byla velice pecliva. Vše hezky vysvětlovala a dávala i možnosti pro me vlastní rozhodnutí. Děkuji za ni.

Umístění: Stomatologická péče

Po dlouhé době a mého překonání strachu ze zubařů (po velmi špatných zkušenostech), jsem navštívil paní doktorku a již její andělský úsměv mně uklidnil a věděl jsem, že jsem v dobrých rukou a tak se i stalo. To je poprvé co se budu těšit na další návštěvu.

Umístění: Stomatologická péče vstupní vyšetření (1. návštěva u nás)

Paní doktorka je milá, pečlivá, vše co dělá tak vysvětluje. Jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče vstupní vyšetření (1. návštěva u nás)

Skvělý první dojem, velmi vstřícný přístup od paní doktory i od sestřičky. Vstupní vyšetření bylo důkladné a profesionální. Potvrdil jsem si, že změna mého zubaře byla potřeba.