Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Praha

1 490 Kč

Dermablog.cz

Praha

Dermablog.cz

• dermatovenerologie

Umístění: Dermablog.cz dermatologické konzultace

S paní doktorkou mám skvělou zkušenost. Nechala mě vysvětlit problém, s kterým jsem k ní přišla, poté vše pečlivě vysvětlila, poradila a s radostí odpovídala na mé dotazy. Dala mi vzorečky produktů, které by mi mohli pomoci, a to všechno s neuvěřitelným lidským přístupem. Víc takových doktorů!

Umístění: Dermablog.cz dermatologické konzultace

Pani doktorka je profesionálna a ľudská zároveň. Zaujíma sa, počúva, nechá si na Vás dostatok času, stále sa v odbore vzdeláva, čo je na prístupe i efektivite liečby vidieť. Za mňa najlepšia skúsenosť, akú som s lekárom mala. Odporúčam 100%

Umístění: Dermablog.cz

Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, uklidní. Byla jsem na odstranění znamínka a zákrok překvapivě vůbec nebolel, pak paní doktorka vysvětlila správnou péči a dostala jsem i extra náplasti. Doporučuji!

Umístění: Dermablog.cz estetická dermatologie

Milá a profesionální. Vše podrobně vysvětlila. Odstraňování znamének rychlé a efektivní, jistá ruka. Po zákroku opět vysvětlení, jak se k rankám chovat, a nabídka osobní konzultace v případě jakéhokoliv problému. Prostě 100% servis. Takhle by to mělo vypadat všude, jsem unešen.

Umístění: Dermablog.cz laserové odstranění znamének

K p. doktorce jsem přišel kvůli odstranění znamének, kterých bylo hodně - zejména na břiše a krku. Zákrok laserem byl překvapivě rychlý, efektivní a rány se krásně zahojily, přičemž velice pomohla zručnost p. doktorky. Přístup p. doktorky je profesionální a pěčlivý. Budu se těšit na další návštěvu.

Umístění: Dermablog.cz Kontrola znamienok

Do ambulancie som prišiel na kontrolu znamienok , ktorých mám na roznávanie .
Na vyšetrenie som nečakal ani minútu . Pani doktorka ma vzala presne na objednaný čas . Oceňujem profesionalitu a priateľský prístup .

Umístění: Dermablog.cz Odstranění znamének

Paní doktorka je velmi příjemná a šikovná, po těle jsem měla mnoho znamének, která byla na velmi nepříjemný místech. S paní doktorkou jsme se rozhodli řešit mé obtíže pomocí laseru. Zákrok byl bezbolestný a šetrný, i přestože se jednalo o citlivá místa na těle. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji!

Umístění: Dermablog.cz Akné

Pani doktorka je veľmi šikovná a milá, dlho ma trápilo akné, vyskúšala som rôzne prípravky, ktoré mi odporúčali dermatológovia a nič nezaberalo. Po návšteve jej ambulancie, som začala užívať liečbu, ktorú mi predpísala a akné krásne začalo miznúť. Som veľmi spokojná. Liečbu mi prispôsobovala postupne podľa toho ako sa moja pleť vyvíjala a reagovala. Výsledkom je hladká tvár, bez akýchkoľvek následkov a komplikácií pri liečbe. Veľmi pekne by som jej aj týmto príspevkom chcela poďakovať. Určite odporúčam. Ďakujem :)

Umístění: jiné místo Exem + periorální dermatitida

Paní doktorka Felšöová je nejhodnější doktorka co znam! Od malička trpim na exémy. V těhotenství se mi, ale také projevila periorální dermatitida. Šílené fleky po obličeji byla pro mě noční múra! Té mě zbavila paní doktorka!☺️ Periorální dermatitidy mě zbavila! Paní doktorka je velice milá, hodná a předevšim velice šikovná kožařka! Doporučuji na 100000000000%

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dostal jsem předepsaný doxyHEXAL který mám brát po 12 hodinách. Neměl bych jíst nic s vápníkem hořčíkem nebo zinkem 4 hodiny před/po užití tablety, jenže bohužel neznám žádné potraviny bez těchto věcí. Jím denně jen v poledne a zbytek dne mám hlad. Co můžu konkrétně sníst ? Chléb, vejce, ovoce, zeleninu, mléko a alkohol nemůžu, ale ten hlad už se nedá vydržet pro normální fungování. Určitě nechci vysadit léčbu, či ji nějak narušit.

Dobrý deň, pri užívaní Doxyhexalu sa odporúča liek zapiť väčším množstvom vody (aspoň 2-3 dcl), 2 hodiny pred a po užití lieku nepiť mlieko a nekonzumovať mliečne výrobky. Čo sa týka minerálov - Ca, Mg, Zn a Fe sa behom liečby nedoporučuje užívať vo forme liekov, potraviny kľudne jesť môžte. Doplním ešte, že počas užívania Doxyhexalu sa vyhýbajte priamemu pobytu na slnku. V prípade ďalších otázok a nejasností kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.
S pozdravom, Simona Felšöová

MUDr. Simona Hanesová

Dobry den, na noze se mi udelala cervena skrvna cca pred 2,5 mesici. Myslela jsem, ze je to reakce na ockovani ( hepatitis typu A-Vaqta adult a meningococcal meningitis a,c,w,y-Nimerix) bohuzel skrvna dodnes nezmizela. Naopak se o neco zvetsuje z prumeru cca 10 cm u vnitrni casti kolene se zvetsila do pulky lytka a stehna. O co by prosim mohlo jit? Skrvna nema jasne dany stred a nejsem si vedoma toho, ze bych mela kliste. Nejvice jsou znat jeji okraje, ktere jsou cervene skoro stale.

Dobrý deň, žiaľ z Vášho popisu by bolo ťažké a trúfalé určovať diagnózu, odporúčam Vám obrátiť sa na kožného lekára.
S pozdravom, Simona Felšöová

MUDr. Simona Hanesová