Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Odstranění znamének

Paní doktorka je velmi příjemná a šikovná, po těle jsem měla mnoho znamének, která byla na velmi nepříjemný místech. S paní doktorkou jsme se rozhodli řešit mé obtíže pomocí laseru. Zákrok byl bezbolestný a šetrný, i přestože se jednalo o citlivá místa na těle. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji!

Libčická 397/4, Praha
Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. (mapa)

Kožní test

• bradavice
  • kožní nemoci
  • atopická dermatitida

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Akné

Pani doktorka je veľmi šikovná a milá, dlho ma trápilo akné, vyskúšala som rôzne prípravky, ktoré mi odporúčali dermatológovia a nič nezaberalo. Po návšteve jej ambulancie, som začala užívať liečbu, ktorú mi predpísala a akné krásne začalo miznúť. Som veľmi spokojná. Liečbu mi prispôsobovala postupne podľa toho ako sa moja pleť vyvíjala a reagovala. Výsledkom je hladká tvár, bez akýchkoľvek následkov a komplikácií pri liečbe. Veľmi pekne by som jej aj týmto príspevkom chcela poďakovať. Určite odporúčam. Ďakujem :)

Umístění: jiné místo Exem + periorální dermatitida

Paní doktorka Felšöová je nejhodnější doktorka co znam! Od malička trpim na exémy. V těhotenství se mi, ale také projevila periorální dermatitida. Šílené fleky po obličeji byla pro mě noční múra! Té mě zbavila paní doktorka!☺️ Periorální dermatitidy mě zbavila! Paní doktorka je velice milá, hodná a předevšim velice šikovná kožařka! Doporučuji na 100000000000%

Kožní test

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Akné

Umístění: jiné místo Exem + periorální dermatitida

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi skoro 19 let, a mám už zhruba 5 let problémy s akné. Do konce minulého roku jsem se s tím léčil, dostával jsem doporučení na stravu a dostával jsem předepsané masti a různé roztoky. Částečně mi to pomohlo. Zbavil jsem se toho vážného bolestného akné. Masti a roztoky už dnes nepoužívám. Snažím se dodržovat doporučenou stravu a zlepšit životní styl. Úplně jsem se ho však dodnes nezbavil a vadí mi, že na obličeji stále po něm známky a i stále se mi ještě tvoří.

Jaký postup mi doporučíte, abych se akné zbavil nebo alespoň ho zmírnil?

Děkuji Vám předem za odpověď

Dobrý deň,
    akné u niektorých pacientov môže pretrvávať aj v dospelosti, nie je to neobvyklý jav. Liečbu je potreba prispôsobovať aktuálnemu stavu pleti, zdravý životný štýl ide ruka v ruke s vhodnou dermokozmetikou. Odporúčam Vám opäť navštíviť dermatológa a dochádzať na pravidelné kontroly, aby bola liečba čo najefektívnejšia.
    S pozdravom,
    S. Felšöová

MUDr. Simona Felšöová

• Dobrý den,
    je mi 21 let a trpím atopickým ekzémem. Mám na to prášky, mastičky a to pořád dokola. Bohužel nemůžu říct, že by mi to pomáhalo. Někdy je to v pořádku ale zrovna dnes se cítím jako kdyby mi hořelo tělo. Ani poslední dobou kvůli tomu nespím jak to svědí. Dnes jsem naspal jen 2 hodiny. Musel jsem omezit sportování, protože když se zpotím je to k nevydržení.
    Přesto, že prášky beru jak mám a snažím se promazávat pokožku tak je to k ničemu. Dodržuji zdravé stravování, vypustil jsem všechno nezdravé a už nevím co udělat jiného a na kožním mi říkají to samé. Samozřejmě je to spojené i s alergiemi, to je mi jasné.
    Jediné období kdy nemám takové problémy bylo když jsem byl na dovolené u moře. To mě netrápilo nic.
    Tímto se chci zeptat jestli máte nějaké rady/tipy?
    Mockrát děkuji a přeji hezký den.

Dobrý deň, ďalšia z celkom úspešných liečebných možností je napríklad balneofototerapia. Ekzém sa síce vyliečiť nedá, ale mnohým pacientom dochádzanie na procedúry uľaví a zmierni príznaky (niekedy i na niekoľko týždňov či mesiacov po ukončení). Odporúčam Vám nájsť si vhodné pracovisko, kde je táto možnosť a budete schopný dochádzať aspoň 3x týždenne (procedúra trvá cca 30min)
    S pozdravom,
    Simona Felšöová