Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Akné

Pani doktorka je veľmi šikovná a milá, dlho ma trápilo akné, vyskúšala som rôzne prípravky, ktoré mi odporúčali dermatológovia a nič nezaberalo. Po návšteve jej ambulancie, som začala užívať liečbu, ktorú mi predpísala a akné krásne začalo miznúť. Som veľmi spokojná. Liečbu mi prispôsobovala postupne podľa toho ako sa moja pleť vyvíjala a reagovala. Výsledkom je hladká tvár, bez akýchkoľvek následkov a komplikácií pri liečbe. Veľmi pekne by som jej aj týmto príspevkom chcela poďakovať. Určite odporúčam. Ďakujem :)

Libčická 397/4, Praha
Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. (mapa)

Kožní test

• bradavice
  • kožní nemoci
  • atopická dermatitida

Umístění: jiné místo Exem + periorální dermatitida

Paní doktorka Felšöová je nejhodnější doktorka co znam! Od malička trpim na exémy. V těhotenství se mi, ale také projevila periorální dermatitida. Šílené fleky po obličeji byla pro mě noční múra! Té mě zbavila paní doktorka!☺️ Periorální dermatitidy mě zbavila! Paní doktorka je velice milá, hodná a předevšim velice šikovná kožařka! Doporučuji na 100000000000%

Kožní test

Chemický peeling

Preventivní prohlídky

Umístění: jiné místo Exem + periorální dermatitida

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, tak 3/4 roku mám na ruce zanícené červené cca 1cm velké místo. Uprostřed tvrdy vyrostek. V poslední době je to bolestivé i v okolí. Před půl rokem jsem byla u Dr. dostala jsem mastičku, ale nijak to nepomohlo spíš se to stále zhoršuje. Co to může být?

Dobrý deň,
    z Vášho popisu ťažko odhadnúť diagnózu, určite by som Vám poradila opäť vyhľadať pomoc kožného doktora, hlavne ak liečba doposiaľ nebola úspešná a stav sa zhoršuje.
    S pozdravom, Simona Felšöová

MUDr. Simona Felšöová

• Dobrý den už měsíc mám u nosu pupinek na dotek je tvrdý a červený nebolí vypadá to jako tuková bulka nevíte co s tím ?

Dobrý deň, poradila by som Vám objednať sa na vyšetrenie k dermatológovi, ktorý stanoví diagnózu, od toho sa bude odvíjať další postup a metóda prípadného odstránenia útvaru.
    S pozdravom, Simona Felšöová

MUDr. Simona Felšöová