Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)
Zkušenosti

Specializace

  • dentální hygiena

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Merhautova 224, Brno

ALTADENT - stomatologické centrum

Názory

5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci.


R
Ověřeny pacient

Moc milá slečna, pečlivá, velmi příjemná. Ošetření bezbolestné a s perfektním výsledkem. Ještě jednou moc díky!


K
Ověřeny pacient

Vynikající dentální hygienistka. Vše dopředu a dobře vysvětlí, ukáže, naučí a poradí. Mě za 14 dní zbavila akutního zánětu dásní (se kterým si bývalá zubařka nevěděla rok rady)! Naučí účině čistit zuby - individuální přístup podle stavu zubů (na rozdíl od zubařek znajících jen normální a elektrický kartáček). Je to sice mimo střed města, ale rozhodně se vyplatí - ani ceny totiž nemá přemrštěné.


M
Ověřeny pacient

Tuto slečnu hygienistku jsem navštívila nedávno poprvé a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Nejen že mě ošetření vůbec nebolelo,ale dozvěděla jsem se spoustu nových věcí o čištění zubů. Je velmi milá,usměvavá s osobním přístupem, a hlavně jde vidět, že ji práce baví a na zubech svých pacientů jí záleží. Děkuji


M
Ověřeny pacient

Velmi ochotná, šikovná a usměvavá.Ordinace moderní, velmi bezbolestný a osobní přístup. Ráda přijdu zas.


K
Ověřeny pacient

Všem mohu jen a jen doporučit.Dentální hygienistku jsem navštívila se svoji dcerou.Vše jí slečna názorně ukázala a vysvětlila proč a jak je důležité se o svoje zoubky důsledně starat.Naučila jí jak a hlavně ukázala čím si zoubky správně vyčistit aby i ve vysokém věku měla svoje zuby zdravé a v pořádku.Dostala domů sadu kartáčků a já jsem odcházela s pocitem,že se nám věnovala fundovaná odbornice.Nás to nikdo pořádně nenaučil a teď musím řešit následky.VŘELE DOPORUČUJI :-))


L
Ověřeny pacient

Všem velice doporučuji slečnu hygienistku, velmi šikovná, ochotná, usměvavá. Vždy ráda poradí, práce je vidět, že ji velice baví a taky výsledek je úžasný. Jinam bych už opravdu nešla. :-) Jsem moc moc spokojená s paní doktorkou:-)


S
Ověřeny pacient

Skvělá dentální hygienistka, která ví, co dělá, proč to dělá a jak! Pokud v Brně k DH, tak pouze k této! V množství brněnských hygienistek je to jediná a správná volba! Doporučuju! Slečna se na Vás nesnaží vydělat, ale opravdu Vám pomoct! V této době ojedinělé!


D
Ověřeny pacient

Je to skvělá dentální hygienistka. Vše mi nejdříve vysvětlila, ošetřila a ukázala, jak o zuby pečovat. Všem doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Oproti hygienistce u ktere jsem byl minule bylo osetreni nebe a dudy. Vsechno co mi delala mi vysvetlila a rekla proc a co dela. Navic se na tom nesnazi jen vydelavat, jak jsem mel pocit u te minule, ale opravdu pomoct! Muzu jen doporucit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • dentální hygiena