Simona Doležalová (Češková)

Dentální hygienistka, hygienista Více

Brno, Ždírec nad Doubravou 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Simona Doležalová DiS. et DiS.
U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou

Nejčastěji hledané služby

U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou

Simona Doležalová DiS. et DiS.

Merhautova 224, Brno

ALTADENT - stomatologické centrum

• dentální hygiena

Umístění: Doležalová (Češková) Simona Jiný

K paní Simoně chodím na preventivní čištění už řadu let. Po celý ten čas se věnuje svým klientům stále se stejnou pečlivostí, jako na začátku. Mohu vřele doporučit.

Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci.

Moc milá slečna, pečlivá, velmi příjemná. Ošetření bezbolestné a s perfektním výsledkem. Ještě jednou moc díky!

Vynikající dentální hygienistka. Vše dopředu a dobře vysvětlí, ukáže, naučí a poradí. Mě za 14 dní zbavila akutního zánětu dásní (se kterým si bývalá zubařka nevěděla rok rady)! Naučí účině čistit zuby - individuální přístup podle stavu zubů (na rozdíl od zubařek znajících jen normální a elektrický kartáček). Je to sice mimo střed města, ale rozhodně se vyplatí - ani ceny totiž nemá přemrštěné.

Tuto slečnu hygienistku jsem navštívila nedávno poprvé a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Nejen že mě ošetření vůbec nebolelo,ale dozvěděla jsem se spoustu nových věcí o čištění zubů. Je velmi milá,usměvavá s osobním přístupem, a hlavně jde vidět, že ji práce baví a na zubech svých pacientů jí záleží. Děkuji

Velmi ochotná, šikovná a usměvavá.Ordinace moderní, velmi bezbolestný a osobní přístup. Ráda přijdu zas.

Všem mohu jen a jen doporučit.Dentální hygienistku jsem navštívila se svoji dcerou.Vše jí slečna názorně ukázala a vysvětlila proč a jak je důležité se o svoje zoubky důsledně starat.Naučila jí jak a hlavně ukázala čím si zoubky správně vyčistit aby i ve vysokém věku měla svoje zuby zdravé a v pořádku.Dostala domů sadu kartáčků a já jsem odcházela s pocitem,že se nám věnovala fundovaná odbornice.Nás to nikdo pořádně nenaučil a teď musím řešit následky.VŘELE DOPORUČUJI :-))

Všem velice doporučuji slečnu hygienistku, velmi šikovná, ochotná, usměvavá. Vždy ráda poradí, práce je vidět, že ji velice baví a taky výsledek je úžasný. Jinam bych už opravdu nešla. :-) Jsem moc moc spokojená s paní doktorkou:-)

Skvělá dentální hygienistka, která ví, co dělá, proč to dělá a jak! Pokud v Brně k DH, tak pouze k této! V množství brněnských hygienistek je to jediná a správná volba! Doporučuju! Slečna se na Vás nesnaží vydělat, ale opravdu Vám pomoct! V této době ojedinělé!

Je to skvělá dentální hygienistka. Vše mi nejdříve vysvětlila, ošetřila a ukázala, jak o zuby pečovat. Všem doporučuji.