Odhadovaná doba odpovědi:

Od 2 000 Kč

Od 6 500 Kč

Od 550 Kč

Klinika Laser Esthetic

Absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze v r.1983. Pracovala jako kožní lékařka lůžkového oddělení II. dermatovenerologick...

Ukončené školy

• UK všeobecné lékařství
  • atestace z dermatovenerologie

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie

Znalost jazyků

• Angličtina

také jsem nebyla spokojená s botoxem, který úplně vyšuměl a žádný výsledek, což je velmi divné,na botoxu jsem byla jinde a vícekrát, tudíž mohu posoudit. Zde jsem jen doslova vyhodila peníze a za nic.

K p.doktorce jsem se dostala nahodou a to tak ze jsem mela jit puvodne k doktorce Sulcove na botox ale s casoveho duvodu jsem se na rychle preobjednala... p.Bedrichova byla na mne neprijemna rvala na mne ze si v jejich klinice neprebiraji pacienty abych se priste laskave objednala k doktorce ktery chodim..lituju ze jsem kdy do teto kliniky vlezla a uz nikdy vice potom jak semnou jednala mi napichala botox a asi se my pomstila protoze jsem mela hrozny modriny a efekt botoxu zadnej takze jsem vyhodila zbytecne penize a to tam jsou strasne predrazeny...

Odpovědná, znalá, empatická. Léčím a radím se u ní už skoro 20 let..
Od občasných jiných dermatologů se k ní vracím -
vždy ne jen k mé spokojenosti ale hlavně kvůli výsledkům.

byla jsem Dr.Bedřichové vícekrát-botox-zde efekt nulový.Též na výplních,zde vše bylo v pořádku.Hlavně vše dobře vysvětlí,ale pracuje moc rychle.Jedná se tam hlavně o peníze,nahánějí pacienty,pokud se nedostaví dle objednání i telefonicky,jsou úplně neodbytní.Již více k této Dr a vůbec do toho¨to zařízení nepůjdu.

Tato paní doktorka je sice příjemná, ale jako odbornice (pokud hledíme na výsledek a ne na vysvětlování) je velmi velmi slabá. Ano, nad svým výkonem se rozplývala, jak se jí povedl, to zřejmě dělá často, aby alespoň navodila dojem dobré práce. Já jsem ale, když jsem se doma vzpamatovala, nevěřila vlastním očím. Doufala jsem ještě, že se vybouleniny, které mi na tvářích vytvořila, nějak usadí, ale nikoliv. Ona se prostě netrefila jehlou, kam měla, a to ani na jedné straně obličeje a udělala ze mě na několik měsíců karikaturu. Naštěstí se nejedná o permanentní výplň.
A nejedná se o můj subjektivní dojem, velmi špatně odvedenou práci mi potvrdilo několik jiných lékařů. Ten "lapsus" jejich oko odborníka poznalo bezpečně na první pohled. Výplňovou látku prostě napíchala jinam, než měla.
Navíc je (celá tato klinika) výrazně dražší, než ostatní. Úmyslně jsem nechtěla na zákroku šetřit. Jak směšné. Teď už vím, že nadhodnocená cena ani v nejmenším neodpovídá kvalitě práce.
A to si mě pak ještě bedlivě prohlížela se slovy: "Dívám se, co bychom pro vás ještě mohli udělat."

Souhlasím, jen s tím rozdílem, že mě paní doktorka dostatečně nic nevysvětlila, a neřekla mi ten hlavní fakt, že zákrok který jsem si zaplatila zdaleka nebude jediný. Což považuji za klamání pacientů, když před tím mi ještě sama položila otázku, kolik jsem max. ochotna do zákroku investovat. Po první zákroku byl zcela evidentní nulový výsledek a paní doktorka mi ještě znažila vnutit fakt, že je s výsledkem spokojená. Pak sama uznala, že to dobré není a doporučila mi zákrok opakovat, který jsem si musela znovu zaplatit a opět spokojená nejsem. Celkově jednání paní doktorky dobré není....když člověku doporučuje a vysvětluje, co ho bude čekat, tak je velice milá, ale když se člověk ohradí, tak jedná s pacienty jako s hlupáky....(vlastně jsem podle paní doktory ta špatná já, protože jsem hlupá a naivní, když jsem si myslela, že po první zákroku budu spokojená) A po té mi ještě řekla, že se jí taková nedoruzumnění s pacienty stávají docela často.... no, o tom ať si každý udělá názor sám a rozhodne, zda by nebylo lepší si peníze ušetřit a jít někam jinám, kde vám prokáží daleko lepší službu a zasluhující jednání.

Paní doktorka sice pečlivě věc vysvětlí, ale její zákroky dopadají velmi špatně. Sama se nakonec pochválí, ale je to opravdu zlé, co na obličeji vytvoří. Navíc je tato klinika velmi předražená.
Framykoin, který by všude jinde věnovali, když u nich zaplatíte desítky tisíc korun, mi zvela bezostyšně prodali za 250 korun (jeho cena je zhruba 35).

Lékařka vše vysvětlí podrobně,vše zná,má přehled o svém oboru,pracuje ale dost rychle,měla by být pečlivější,v jejím oboru je to potřebné.