Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Laserová depilace +13 Více

Laserová léčba kožní léze

Lifting • od 15 000 kč

Léčba akné • od 1 200 kč

Absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze v r.1983. Pracovala jako kožní lékařka lůžkového oddělení II. dermatovenerologick...

• Akné

Vyšetření mateřských znamínek

od 550 kč

Zvětšení rtů

Umístění: Klinika Laser Esthetic léčba akné

Dobrý den, je mi 21let a bojovala jsem s akné, odmítala jsem kůvli tomu chodit z domu. Vyzkoušela jsem spoustu mastí, krémů, jídelníčků, procedůr a metod, když jsem dostala doporučení na tuto kliniku, byla jsem zoufalá, schopna podstoupit cokoli.
Paní doktorka mi doporučila mast, o které jsem se nasledně dozvěděla, že je na můj problém nedostačující, 2x týdně jsem docházela na jakýsi ozařování fialového a červeného světla, který mi z obličeje udělal minové pole. Bylo mi řečeno, že pleť se začne zlepšovat minimálně po 10ti aplikacích za 800kč. Potom mě pleť svěděla tak, že jsem měla chuť si rozškrábat obličej, logicky jsem měla zakazáno mačkat. Na každém centimetru jsem měla bolák, ať už bílý nebo červený. Bylo to hrozné styděla jsem se mluvit na lidi, ale věřila jsem doktorce. Teď zpětně lituji toho, že jsem to neřešila, alespoň touto recenzí někomu pomůžu, aby zvážil své rozhodnutí, čas a také peníze.

K paní doktorce jsem přišla s tím, ze jsem si chtěla nechat začistit tri drobné jizvy po laparoskopii. Na tuto kliniku mne objednával přítel, měla jsem to jako dárek k Vánocům. Po telefonu se domlouval, ze jsou jizvy opravdu malé, zda je to možné. Po telefonu prý všichni mili, jak je to určitě možné a ať si určitě zajdu, ze mají takové a takové přístroje a certifikáty.
Po velmi náročné komunikaci kvůli objednání a neochotě, jsem se konečně dostala k paní doktorce Bedřichové, která se mi doslova vysmála s tím, co mám za problém, ze s tímhle nic udělat nemůže a ještě jsem dostala vynadano, ze nejsem pokorná a sama by chtěla řešit takové problémy jako mám já. Takové jednání bych možná ještě chápala, kdyby se jednalo o nějaký hrazeny zákrok, ale já si vše chtěla zaplatit sama proto, abych se zase v létě v plavkách cítila dobře.... Místo toho jsem si vyslechla jen xy důvodů, proč to nejde a co bych vlastně chtěla...
Paní doktork mi dala alespoň "slevu", takže místo 550 Kč jsem platila "jen" 350 asi za deseti minutový velice nepříjemný rozhovor.
Jsem velice zklamaná z chování na teto klinice a hlavně "paní doktorky".

také jsem nebyla spokojená s botoxem, který úplně vyšuměl a žádný výsledek, což je velmi divné,na botoxu jsem byla jinde a vícekrát, tudíž mohu posoudit. Zde jsem jen doslova vyhodila peníze a za nic.

K p.doktorce jsem se dostala nahodou a to tak ze jsem mela jit puvodne k doktorce Sulcove na botox ale s casoveho duvodu jsem se na rychle preobjednala... p.Bedrichova byla na mne neprijemna rvala na mne ze si v jejich klinice neprebiraji pacienty abych se priste laskave objednala k doktorce ktery chodim..lituju ze jsem kdy do teto kliniky vlezla a uz nikdy vice potom jak semnou jednala mi napichala botox a asi se my pomstila protoze jsem mela hrozny modriny a efekt botoxu zadnej takze jsem vyhodila zbytecne penize a to tam jsou strasne predrazeny...

Tato paní doktorka je sice příjemná, ale jako odbornice (pokud hledíme na výsledek a ne na vysvětlování) je velmi velmi slabá. Ano, nad svým výkonem se rozplývala, jak se jí povedl, to zřejmě dělá často, aby alespoň navodila dojem dobré práce. Já jsem ale, když jsem se doma vzpamatovala, nevěřila vlastním očím. Doufala jsem ještě, že se vybouleniny, které mi na tvářích vytvořila, nějak usadí, ale nikoliv. Ona se prostě netrefila jehlou, kam měla, a to ani na jedné straně obličeje a udělala ze mě na několik měsíců karikaturu. Naštěstí se nejedná o permanentní výplň.
A nejedná se o můj subjektivní dojem, velmi špatně odvedenou práci mi potvrdilo několik jiných lékařů. Ten "lapsus" jejich oko odborníka poznalo bezpečně na první pohled. Výplňovou látku prostě napíchala jinam, než měla.
Navíc je (celá tato klinika) výrazně dražší, než ostatní. Úmyslně jsem nechtěla na zákroku šetřit. Jak směšné. Teď už vím, že nadhodnocená cena ani v nejmenším neodpovídá kvalitě práce.
A to si mě pak ještě bedlivě prohlížela se slovy: "Dívám se, co bychom pro vás ještě mohli udělat."

Souhlasím, jen s tím rozdílem, že mě paní doktorka dostatečně nic nevysvětlila, a neřekla mi ten hlavní fakt, že zákrok který jsem si zaplatila zdaleka nebude jediný. Což považuji za klamání pacientů, když před tím mi ještě sama položila otázku, kolik jsem max. ochotna do zákroku investovat. Po první zákroku byl zcela evidentní nulový výsledek a paní doktorka mi ještě znažila vnutit fakt, že je s výsledkem spokojená. Pak sama uznala, že to dobré není a doporučila mi zákrok opakovat, který jsem si musela znovu zaplatit a opět spokojená nejsem. Celkově jednání paní doktorky dobré není....když člověku doporučuje a vysvětluje, co ho bude čekat, tak je velice milá, ale když se člověk ohradí, tak jedná s pacienty jako s hlupáky....(vlastně jsem podle paní doktory ta špatná já, protože jsem hlupá a naivní, když jsem si myslela, že po první zákroku budu spokojená) A po té mi ještě řekla, že se jí taková nedoruzumnění s pacienty stávají docela často.... no, o tom ať si každý udělá názor sám a rozhodne, zda by nebylo lepší si peníze ušetřit a jít někam jinám, kde vám prokáží daleko lepší službu a zasluhující jednání.

Paní doktorka sice pečlivě věc vysvětlí, ale její zákroky dopadají velmi špatně. Sama se nakonec pochválí, ale je to opravdu zlé, co na obličeji vytvoří. Navíc je tato klinika velmi předražená.
Framykoin, který by všude jinde věnovali, když u nich zaplatíte desítky tisíc korun, mi zvela bezostyšně prodali za 250 korun (jeho cena je zhruba 35).

• Akné
  • Bradavice