Okružní 2160, Nymburk
Soukromá gynekologická ordinace

Znám pana doktora 24 let, po profesionální i lidské stránce je to bezvadný lékař a človíček. Nikdy jsem ho nezažila neochotného nebo nepříjemného, vždy dokázal vše vysvětlit a pomoci. Nyní k němu jezdí i dvě mé dcery. Takže Vráťo: máme Tě rádi a děkujeme Zuzana, Andrea a Barbora.

Jako doktor mi 100% vyhovuje!!

Pan doktor,je opravdu doktor s velkým D a také s velkým srdcem. Vždy vyslechne a poradí. A to nemluvím o jeho lékeřských schopnostech. Panu doktorovi vděčím za mnohé a hlavně zy krásnou zdravou holčičku. Děkuji PANE doktore.

S panem doktorem jsem velmi spokojena,zatím vždy odborně vyřešil všechny mé zdravotní problémy. Nová sestřička je také velmi příjemná. Májí mou absolutní důvěru a to je pro mě to nejdůležitější.

Velice dobrý lékař. Chodím k němu já i moje dcera. Klidný, vstřícný. Neměnila bych ani náhodou. Jediné co mi vadilo, byla jeho zdravotní sestra. Zamračená, neochotná, protivná. Naštěstí i to se změnilo, už má jinou.

K panu doktorovi chodím už od svých 16ti let, tj nějakých 11 let a musím říci, že je naprosto profesionální. Vždy mi se vším poradil, vše vysvětlil a jeho pozitivní nálada a přístup člověka uklidní.

nejlepší

F

Je to fajn doktor,je s ním pohodová komunikace,tak když jdu k němu do ordinace,jsem v pohodě,bez stresu.Jen tak dál,pane doktore.

Pan doktor je zcela jistě ČLOVĚK na svém místě.Jsem mu za mnohé vděčná a mám k němu neotřesitelnou důvěru.Přezto,že jsem se přestěhovala a dělí nás sto kilometrů,je to určitě jeden z mužů,kterým v životě zůstanu zaslouženě věrná.Za vše mnohokrát děkuji pane doktore.

skvělý doktor,vysvětlí,poradí,žádný necita....mohla bych doporučit,ale je dobrý a tak má plno ;-)