Soukromá gynekologická ordinace
Okružní 2160, Nymburk

Znám pana doktora 24 let, po profesionální i lidské stránce je to bezvadný lékař a človíček. Nikdy jsem ho nezažila neochotného nebo nepříjemného, vždy dokázal vše vysvětlit a pomoci. Nyní k němu jezdí i dvě mé dcery. Takže Vráťo: máme Tě rádi a děkujeme Zuzana, Andrea a Barbora.

Nejdřív mě neúspěšně léčil s problémem, který mi velmi komplikoval partnerský život. Když mi po roce došla trpělivost a ptala jsem se kdy se to teda zlepší, tak mi sdělil, že si na to budu muset zvyknout a žít s tím, že takových žen je víc. To pro mě bylo nepředstavitelné a byla jsem z toho fakt nešťastná. Navíc mi udělal malý operativní zákrok bez mého vědomí...zjistila jsem to, až když jsem ucítila bolest a slyšela jak říká: "My jsme se minule domlouvali, že uděláme to a to." A to si možná myslel, ale mě rozhodně minule nahlas nic o tom, že do mě bude řezat neřekl. Už jsem mu nevěřila, tak jsem odešla jinam. Když jsem si šla pro kartu, tak mi ta jeho protivná sestra (dnes už má jinou), dělala problémy, že mi ji musí dát sám doktor a ten když si na mě po půl hodině udělal laskavě čas (nikoho tam neměl) mi ji hodil tak, že jsem ji musela sbírat. No fakt profesionál! Podotýkám, že té "nevyléčitelné" nepříjemnosti na kterou jsem si měla zvykat mě nový lékař zbavil za měsíc a velmi se divil, jak to že pan doktor léčil jen mě a ne i partnera, což je prý nutné...a měl pravdu.
Nicméně nehodnotím, protože moje matka je u něj spoustu let a je velmi spokojená a i od PA v nemocnici jsem slyšela, že je pečlivý. Takže jsme si možná jen nebyli souzeni.

Jako doktor mi 100% vyhovuje!!

Pan doktor,je opravdu doktor s velkým D a také s velkým srdcem. Vždy vyslechne a poradí. A to nemluvím o jeho lékeřských schopnostech. Panu doktorovi vděčím za mnohé a hlavně zy krásnou zdravou holčičku. Děkuji PANE doktore.

S panem doktorem jsem velmi spokojena,zatím vždy odborně vyřešil všechny mé zdravotní problémy. Nová sestřička je také velmi příjemná. Májí mou absolutní důvěru a to je pro mě to nejdůležitější.

Velice dobrý lékař. Chodím k němu já i moje dcera. Klidný, vstřícný. Neměnila bych ani náhodou. Jediné co mi vadilo, byla jeho zdravotní sestra. Zamračená, neochotná, protivná. Naštěstí i to se změnilo, už má jinou.

K panu doktorovi jsem byla nucena jít jednou, a doufám, že to bylo naposledy. Gynekolog, alespoň pro mě, by měl být doktor, kterému naprosto věřím a nebojím se mu cokoli říct. Pan doktor Vratislav nejenom, že se mi vysmál, ale do očí mi tvrdil, že problémy, s kterými jsem za ním přišla si vymýšlím. Nemluvě o tom, že vybavení ordinace je na velice špatné úrovni!

K panu doktorovi chodím už od svých 16ti let, tj nějakých 11 let a musím říci, že je naprosto profesionální. Vždy mi se vším poradil, vše vysvětlil a jeho pozitivní nálada a přístup člověka uklidní.

nejlepší

Je to fajn doktor,je s ním pohodová komunikace,tak když jdu k němu do ordinace,jsem v pohodě,bez stresu.Jen tak dál,pane doktore.