Šimon Ondruš, ortoped Vyškov

MUDr. Šimon Ondruš

Ortoped

Purkyňova 36, Vyškov
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

P. doktor Ondruš mi operoval obě kolena. První v mých 14ti a 15ti letech. Byla to vada způsobená rychlým růstem v pubertě. Dnes je mi téměř 30 let a musím zpětně říci, že jeho přístup byl naprosto perfektní a profesionální. Moji nervozitu před operací dokázal pár větami odbourat a pokaždé (i přesto, že jsem byl ještě v podstatě dítě) se za mnou před operací zastavil a detailně mi popsal, jak to bude probíhat a co se bude dít a poté trpělivě zodpovídal mé zvídavé dotazy. Že se za mnou zastavil i po operaci je také docela nadstandartní přístup. Mohu ho jen doporučit, je to odborník na svém místě.

Náš syn Martin měl vzácnou vrozenou vadu kolenního kloubu.Od tří let chodíme se synem k prim. Ondrušovi na kontroly. Ve 12 letech se začal stav kolene zhoršovat a pan primář se rozhodl problém řešit. Operace se podařila.
DĚKUJEME za vzornou péči a čas který synovi poskytl. Je to zkušený odborní kterého můžeme doporučit !!!!!!!!!!

U pana doktora jsme na byl na dvou operacích a s jeho přístupem sem byl maximálně spokojen. Obrovský odborník. Vřele doporučuji. Další věc, která stojí za zmínku je, že navštěvují vrcholový sportovci(M. Střeštík, R. Dlouhý atd., hrači Zbrojovky a Komety Brno)a to i přesto, že je hlavně dětský lékař.

Pan primař Šimon Ondruš operoval 21.10.2010 moji dceru Aničku (tenotomie kývače) – on je osobnost, ke které vzhlížím, jde z něj neskutečná síla, veliká jistota a klid = zejména toto potřebuje rodič, který čeká před operačním sálem. Myslím, že je to skutečně osoba na pravém místě. Vděčnost, kterou k panu primaři mám se nedá popsat – mnohokrát děkuji a smekám před Vaší odborností. Dita Pešková.

Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Znám ho už 19 let, když jsme k němu zaščali chodit s tenkrát narozenouz dcerou. Když měla dcera 1,5 roku, začala z ničeho nic kulhat, nikdo nevěděl, co by to mohlo být, ona sama nedokázala říct, jestli ji něco bolí. Nakonec jsme šli k panu doktorovi, který ji vyšetřil, poslal nás do dětské nemocnice v Brně, kde ji nakonec operovali a pan doktor se o ni výborně staral.Měla nádor v kyčli, naštěstí hystologicky v pořádku, ale strašili nás i s tuberkulórou. Dalších 10 let pan doktor dceru hlídal, chodily jsme k němu na pravidelné prohlídky. Má velmi pěkný vztah k dětem a já nemám ani problém se setřičkou, která k nám je vždy milá a velmi oochotná ( pracuje i u MUDr. Deducha, takže se s ní potkáváme i nyní )

dobrý den,
Ja si na pana doktora nemužu stěžovat,
oba dva syny nam vždy prohledne a bez problemu vyšetří a nebo pošle tam kde je potřeba,myslim si že problem neni v panu doktorovi ale v lidech,
Kolářová Marketa

Nejdříve bych chtěla moc poděkovat nejúžasnějšímu lékaři, jakého jsem měla tu čest poznat. Moje dcera měla 5 let problémy s kolenem, a ač jsme byly u několika ortopedů a na několika ultrazvucích, rentgenech a nakonec i na magnetické rezonanci, nikdo z nich nepoznal, proč ji koleno bolí. Jeden s ní dokonce mluvil a choval se, jako by byla hypochondr. Až jsme přišly do Brna k "Panu primáři" Ondrušovi, dcera se posadila na postel a "Pan primář" okamžitě pouhým okem poznal, že má vychýlenou čéšku. Nevěřila jsem vlastním uším. Připadalo mi to jako zázrak. Co jiní nepoznali ani na rezonanci, on poznal jen tak ze židle. Patří mu můj obrovský dík za to, že jí koleno odoperoval, vyléčil a ona v 18-ti letech může bez problémů chodit. Bohu díky, že takoví skvělí a příjemní odborníci s lidským přístupem ještě existují. V dnešní době je to velká vzácnost. Ještě jednou za sebe i za dceru mnohokrát děkuji a "Pana primáře" mohu vřele doporučit. ♥

Panu primáři vděčím za to,že uchránil moji dceru od zbytečné operace nohou. Několik chirurgů na různých místech se shodlo že mé dceři vyoperují ganglion (lidově je to rosol)na nártu nohy.Toto proběhlo bez jakéhokoli vyšetření.Při nástupu do nemocnice jsem lékaře upozornila na to ,že to má dcerka i na druhé noze a vzhledem k tomu že špatně snáší narkozu jestli by nebylo dobře odoperovat obě nohy součastně.A v tu chvíli začal kolotoč názorů ano ne a proč.a když byli v koncích přizvaly na konzultaci pana primáře BOHUdík a on jediný chtěl vidět snímky z rentgenu a ultrazvuku.Podotýkám že to doposud nikdo jiný nechtěl a tudíž ani nevyšetřil.Po tomto vyšetření se zjistila uplně jiná diagnoza.při otázce co dál mě pan primář odpověděl,že svému dítěti by toto nikdy neoperoval,že jeden problém odstraní a jiný způsobí. tím bylo rozhodnuto a jakmile se dcerka prospala z premedikace odjeli jsme domů.od té doby jsme v péči pana primáře Ondruše dali jsme na jeho rady a vídáme se preventivně jednou ročně.Ještě jednou mu chci velice poděkovat.

Nejlepší odborník ve svém oboru co znám! Velmi profesionální vztah k pacientům nejen přímo v ordinaci.

O

Dobrý den, po přečtení názorů mi nedá, abych touto cestou nepoděkovala i já. Je to sice již 11,5 roku, co se dcera narodila s vrozenou vadou nožiček.Nebudu tu popisovat konkrétní konkrétní formu a závažnost vady ani pro maminku s prvorozeným miminkem katastrofální přístup na rehabilitaci, ale chci tímto poděkovat panu dr. Ondrušovi a s čistým svědomím říci, že svou péčí a doporučením na speciální pracoviště do Brna "zachránil" dceři nohy, takže již v útlém věku měla nožičky ve tvaru tak,jak mají být a nikdo by nikdy nepoznal, jak špatně na tom po narození byly. Doporučením na jiné pracoviště určitě pan dr. riskovat svoje postavení, nemusel to dělat, ale udělal a já jsem mu vděčná!!!

O náladovosti a přístupu zdravotní sestry na ortopedii ve Vyškově se asi nemá cenu ani vyjadřovat...