Pod Všemi Svatými 24, Plzeň, Plzeň 1, Plzeň

Diagnostika poruch učení a chování

Etopedická ambulance

Systemická práce s jedincem, párem i rodinou

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• psychoterapie

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to člověk na svém místě. Ke klientům přistupuje s ochotou. Kladně hodnotím i to,že je dostupná i ve dnech pracovního klidu.

Paní doktorku Janovcovou mohu jen doporučit. Je odborník na vysoké úrovni a výborný diagnostik s laskavým přístupem a otevřenou náručí. Dětským i dospělým klientům poskytuje vzornou péči a ke každému případu přistupuje svědomitě. Je to odborník na svém místě. Vždy je usměvavá a upravená, protože to je to, co klient vidí jako první. Přála bych si víc takových odborně vzdělaných lidí s lidským přístupem ve všech sférách našeho života! Renáta Šťastná, Velké Přílepy

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

můj dotaz se týká otoku dolních končetin.
Po krátkém užívání nesteroidních antirevmatik (aclexa) mi velmi otekly dolní končetiny, kotníky téměř zmizely a
lýtka byla jakoby tvrdá. Také jsem mnohem méně chodila na malou potřebu.
Po vysazení se to postupně srovnalo.

Nyní jsem užívala antibiotika na zánět dutin, 2x denně Duomox 1000 a opět mi velmi otekly obě dolní končetiny, s tím, že levá noha více než pravá.
Zajímalo by mne, co je toho příčinou ?
Může to značit nedostatečnou funkci jater ?

Předem moc děkuji za radu,
Veronika

Dobrý den, obraťte se prosím se svým dotazem na lékaře internistu. Přeji brzké uzdravení S. Janovcová

PhDr. Silvie Janovcová

Dobrý den.
Můj dotaz směřuje k problému panickeho strachu o děti a o sebe. Je těžké tady dávat konkrétní příklad, je to prostě vsechno. Často pláči jen na ně pomyslím. Už několik let mám problém také ze spánkem. Často se probouz ím a pak se mi mozek rozběhne na plné obratky a je konec. Jedná se o věk dívek 5 a 13 let. Náš vztah z přítelkyní se kterou máme tyto holky, není taky zrovna dobrý. Pořád se snaží nám všem organizovat život a neco nám narizovat. Jsou mezi námi někdy i hádky, kterým se snažím vyhýbat. Nenávidím hádky. Starší dcera je hodně uzavřená bojí se komunikace, nemá žádné koníčky, nesportuje. Bojí se přijít mezi cizí děti - stydí se. S přítelkyní - mamkou se taky moc nebaví a nebo stylem nevím, nechci, normálně, co je atd. Málokdy je to pěkná věta. Strašně mě toto trápí a vede k depresím a zlým myšlenkám. V mém zaměstnání se každodenně setkávám s problémy lidí s násilím a jeho neustálým řešením. Díky těmto depresím cítím, že moje práce není kvalitní a jsem totálně vyhořelý. Často se mi stává, že se mi nechce ani domů s pocitem co zase bude a těším se až půjdu spát a říkám si proč jsem si pořizoval děti. Jestli by mi nebylo líp, kdybych byl sám a bez starostí. Take již několikrát padla myšlenka na sebevraždu a odprosteni se od těchto stavů na vždy. Na druhou stranu je ale strašně miluji a nedovolím aby jim někdo ublížil a drží mě. Jsem z toho už unavený, zoufalý a nevím co dál.

Dobrý den, jak již bylo výše řečeno, se všemi démony se dá pracovat a i zvítězit. Nabízím možné setkání.

PhDr. Silvie Janovcová