PhDr.

Silvie Janovcová

Psycholog, Diagnostik, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to člověk na svém místě. Ke klientům přistupuje s ochotou. Kladně hodnotím i to,že je dostupná i ve dnech pracovního klidu.

• Psychologové poblíž Plzeň

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• psychoterapie

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Psychologická a etopedická ambulance

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň, Plzeň 1, 300 00 Plzeň, plzeňský

Diagnostika poruch učení a chování
    Systemická práce s jedincem, párem i rodinou
    Etopedická ambulance

manželova nevěra

Dobrý den,psala jsem ohledně nevěry manžela a dnešním dnem se vše obrátilo.Manžel ukončil naše manželství a od dnešního dne je s přítelkyní.Řekl mi,že ona to má doma tak,že manžel jí tohle toleruje.Zůstala jsem tedy sama s tím,že manžel tu bydlí než si najde podnájem. Je to obrovsky těžká doba a bude mě to stát moc sil.Miluji ho stále.Nechá mě zde bydle byt je náš a on nechce abych strádala i ohledně peněz je vše stejné.Nemám si dělat starosti.Jen on mi bude chybět. Děkuji tedy za nabídku pomoci
    Silvie Janovcová Psycholog, Diagnostik, Psychoterapeut Plzeň
    Dobrý večer, držím vám palce. Když budete potřebovat, ozvěte se. S pozdravem S. Janovcová

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorku Janovcovou mohu jen doporučit. Je odborník na vysoké úrovni a výborný diagnostik s laskavým přístupem a otevřenou náručí. Dětským i dospělým klientům poskytuje vzornou péči a ke každému případu přistupuje svědomitě. Je to odborník na svém místě. Vždy je usměvavá a upravená, protože to je to, co klient vidí jako první. Přála bych si víc takových odborně vzdělaných lidí s lidským přístupem ve všech sférách našeho života! Renáta Šťastná, Velké Přílepy