Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

http://www.koucinkjanovcova.webnode.cz Více

• Nevěra-manžela

Dobrý den,jsem s manželem 37 let a již dříve mě podvedl,ale zvládla jsem to za pomoci psychologa.Jenže teď se to opakuje a nechci o něj přijít.Věnuje mi veškerou pozornost,ale zkouší na mě různě věci asi co vydržím.Měli jsme 2 vážné debaty a při té poslední jsem mu navrhla dobu na vyřešení tohoto problému.Je… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Silvie Janovcová

Dobrý den, pokud se objednáte na sezení, pokusíme se spolu najít řešení vaší současné situace. S. Janovcová

• Žárlivost a vztahy.

Dobrý den,
    mám prosbu žárlím a moc bych chtěl přestat kvůli tomu se mi rozpadají se mi vztahy dokážete mi pomoct moc děkují Standa.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Silvie Janovcová

Dobrý den, na terapeutické sezení se můžete objednat, ráda vám pomohu. S pozdravem S. Janovcová

Adresy

• Psychologická a etopedická ambulance

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň, Plzeň 1
    300 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Diagnostika poruch učení a chování
    Etopedická ambulance
    Systemická práce s jedincem, párem i rodinou

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• psychoterapie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to člověk na svém místě. Ke klientům přistupuje s ochotou. Kladně hodnotím i to,že je dostupná i ve dnech pracovního klidu.

• Paní doktorku Janovcovou mohu jen doporučit. Je odborník na vysoké úrovni a výborný diagnostik s laskavým přístupem a otevřenou náručí. Dětským i dospělým klientům poskytuje vzornou péči a ke každému případu přistupuje svědomitě. Je to odborník na svém místě. Vždy je usměvavá a upravená, protože to je to, co klient vidí jako první. Přála bych si víc takových odborně vzdělaných lidí s lidským přístupem ve všech sférách našeho života! Renáta Šťastná, Velké Přílepy

Lékař, ke kterému se můžete objednat online