Dejvická 38, Praha
Alergologie, imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Velmi dobrý lékař jak profesně, tak lidsky. Výborný diagnostik. Ne jen alergolog a řadový lékař - vždy se snaží nalézt i příčinu. Je příjemný, empatický a ochotný. Upozornil mě na problémy s jinými orgány, kterých si bývalá obvodní nevšimla ani po 10-ti letech! a tím mi pomohl od následných komplikací .... Problémům se věnuje komplexně a důkladně a také je tak řeší. Proto se nedivte delším objednacím a čekacím dobám, každému pacientovi se opravdu věnuje. Je skvělý a jeden z nejlepších lékařů, které znám. Vím, že jsem u zkušeného lékaře a ve správných rukou a toho si také velmi vážím. Důvěřujeme mu celá rodina a touto cestou mu děkujeme za jeho péči a starostlivost. Za mě naprostá spokojenost s lékařem i péčí sester. Mohu jen doporučit. Marcela Řeháková

Panu doktorovi je nekdy trochu hur rozumet, ale to je asi tak to jedine, co se mu da vytknout. Vynikajici lekar, nesmirne prijemny...

Opravdu výborný doktor, velice osobní přístup, pečlivost. Pan doktor vám věnuje svůj čas a hledá opravdu příčiny a kořeny nemoci, nejen povrchně. Navíc sestřičky jsou též velmi milé.

Výborný a pečlivý doktor. Jenom to u něj často dlouho trvá, což je dáno počtem pacientů, které má.

je dobrej

Velice vstřícný, ochotný, sympatický perfektně se orientuje.

Příjemný, osobní přístup. Na pacienty si vyhradí potřebný čas. Celá ordinace i se sestrami funguje jako na drátkách (pacienti mají klepat - rychlé). S jinými alergology nemám zkušenosti, ale obecně mi jako lékař připadá dost schopný.

Velmi vstřícný přístup, trpělivý, odborně na výši, má kladný vztah k pacientům.
Irena a Alena Jakšovi

super odborník, jsem velmi spokojená, pan doktor mi velice pomohl, oceňuji lidský přístup

Velmi dobrý přístup k pacientům. Vyslechne pacienta i na úkor vlastního volného času na jídlo. Velmi mu záleží na spokojenosti pacientů.dbá na to, aby se setry chovaly na pacienty mile. Snaží se opravdu pomoct a neváhá provést potřebná vyšetření. Velmi dobrá x letá zkušenost. Doporučuji.