Serhii Marikutsa, zubař Praha

Lékař
Serhii Marikutsa verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

14 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

V Holešovičkách 1154/33, Praha
STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
607 48.....

Ošetření kořenových kanálků (od 400 kč)

Estetická stomatologie (od 4 000 kč)

Dentální hygiena (od 850 kč) + 13 Více

Bělení zubů (od 4 000 kč)

Ošetření zubního kazu (od 700 kč)

Keramické korunky (od 4 900 kč)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Poskytování komplexní zubní péče. Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stom...

• chybějící zuby
  • vady chrupu
  • pohyblivost zubů

Ukončené školy

• Dnipropetrovsk Dental University, Dnipropetrovsk 2003

Doctor_item_movies

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc milá a ochotná.Moc děkuji za pomoc

Umístění: Ludana s.r.o. Běžný termín

Dnes první návštěva u Pana doktora, velmi milý profesionál, sestřička taky velmi milá, vřele doporučuji. Mirka Šoškolová

lékař Serhii Marikutsa

Děkuji paní Šoškolová za Vaše hodnocení. S pozdravem, lekař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Oprava předních zubů

Pan doktor je naprosto skvělý. Všechno, co bude dělat, podrobně vysvětlí, řekne i přibližnou cenu zákroku a pracuje naprosto pečlivě, jemně a bezbolestně. Všem vřele doporučuji, je to z mé zkušenosti první zubař, kterého se vůbec nebojím a i sestřička je milá a vstřícná. Ráda se budu i nadále při problému ze zuby k němu vracet.

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den, moc si ceníme Vaší spokojenosti. Věříme, že tomu bude i nadále. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je naprosto skvělý ,zákroky od něj úplně bezbolestné - i přes mou panickou hrůzu ze zubařů :) u něj nic nebolí ,přístup k pacientovi také na jedničku - vždy popíše,co bude dělat a co následovat ,za mě TOP! A sestřička pana doktora je taky báječná.
Chodím k nim ráda ????.

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den, ceníme si Vaší důvěry. Děláme pro spokojenost pacientů maximum. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Umístění: Ludana s.r.o. Běžný termín

Chválím pana doktora za vždy pečlivou práci a naprosto profesionální přístup - je vidět, že se opravdu vyzná a svou práci má rád.

S pozdravem Kristýna Slabá

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den. Děkujeme za kladné hodnocení. Věříme, že tomu bude i nadále. Profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Umístění: Ludana s.r.o. vypadlá plomba

U tohoto pana doktora jsem velice spokojená. Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla. Každý jeho zákrok je bezbolestný Pro mě jenom škoda, že je daleko, jsem totiž z Kladna.

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den. Jsme opravdu rádi, že se Vám u nás líbilo. Děláme pro komfort a spokojenost našich pacientů maximum. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Běžný termín

velice děkuji za skvěle odvedenou práci, pana zubaře mohu zcela doporučit. příjemná ordinace, přístup, kvalitní péče... jsem nadmíru spokojená.

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den. Moc děkujeme za Vaši spokojenost. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Doplnění a obnova poškozených zubů

Pan doktor je nejen velmi šikovný a citlivý odborník, ale také psycholog,
který dokáže po všech stránkách pacienta připravit i na náročný zákrok.
Vlastní výkon je virtuózní práce specialisty. Zcela mě zbavil pověstného strachu ze "zubaře". Mohu ho vřele doporučit.
Alena Sklenářová

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den. Nesmírně si ceníme Vaší spokojenosti a doporučení. S pozdravem pěkného dne lékař Marikutsa.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Vstupní prohlídka, ošetření více kazů po vypadnutí 2 plomb

Profi práce, rychlost, možnost platby kartou a vše provedeno v sobotu večer, mimo moji pracovní dobu. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

lékař Serhii Marikutsa

Dobrý den. Děláme vše pro spokojenost pacientů. Ceníme si Vaší spokojenosti. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Akutní problém

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý, působí velice profesionálním dojmem. Vyzařuje z něj klid a nadhled, dobrá souhra se sestřičkou.
Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře.

Ošetření kořenových kanálků

Zubní šperky

od 980 kč

od 980 kč

lékař Serhii Marikutsa

Děkuji paní Šoškolová za Vaše hodnocení. S pozdravem, lekař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Oprava předních zubů

Chodím k nim ráda ????.

S pozdravem Kristýna Slabá

Umístění: Ludana s.r.o. vypadlá plomba

Pan doktor je nejen velmi šikovný a citlivý odborník, ale také psycholog,
který dokáže po všech stránkách pacienta připravit i na náročný zákrok.
Alena Sklenářová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ludana s.r.o. Akutní problém

Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře.

• chybějící zuby
  • vady chrupu