lékař

Serhii Marikutsa

verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

25 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 19 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Poskytování komplexní zubní péče. Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie. Oboru stomatologie se… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Dnes první návštěva u Pana doktora, velmi milý profesionál, sestřička taky velmi milá, vřele doporučuji. Mirka Šoškolová

Serhii Marikutsa2018-09-05

Děkuji paní Šoškolová za Vaše hodnocení. S pozdravem, lekař Marikutsa.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Oprava předních zubů

Pan doktor je naprosto skvělý. Všechno, co bude dělat, podrobně vysvětlí, řekne i přibližnou cenu zákroku a pracuje naprosto pečlivě, jemně a bezbolestně. Všem vřele doporučuji, je to z mé zkušenosti první zubař, kterého se vůbec nebojím a i sestřička je milá a vstřícná. Ráda se budu i nadále při problému ze zuby k němu vracet.

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den, moc si ceníme Vaší spokojenosti. Věříme, že tomu bude i nadále. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

• N
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Pan doktor je naprosto skvělý ,zákroky od něj úplně bezbolestné - i přes mou panickou hrůzu ze zubařů :) u něj nic nebolí ,přístup k pacientovi také na jedničku - vždy popíše,co bude dělat a co následovat ,za mě TOP! A sestřička pana doktora je taky báječná.
    Chodím k nim ráda ????.

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den, ceníme si Vaší důvěry. Děláme pro spokojenost pacientů maximum. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

• Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Chválím pana doktora za vždy pečlivou práci a naprosto profesionální přístup - je vidět, že se opravdu vyzná a svou práci má rád.

S pozdravem Kristýna Slabá

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Děkujeme za kladné hodnocení. Věříme, že tomu bude i nadále. Profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: vypadlá plomba

U tohoto pana doktora jsem velice spokojená. Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla. Každý jeho zákrok je bezbolestný Pro mě jenom škoda, že je daleko, jsem totiž z Kladna.

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Jsme opravdu rádi, že se Vám u nás líbilo. Děláme pro komfort a spokojenost našich pacientů maximum. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

• K
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

velice děkuji za skvěle odvedenou práci, pana zubaře mohu zcela doporučit. příjemná ordinace, přístup, kvalitní péče... jsem nadmíru spokojená.

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Moc děkujeme za Vaši spokojenost. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Doplnění a obnova poškozených zubů

Pan doktor je nejen velmi šikovný a citlivý odborník, ale také psycholog,
    který dokáže po všech stránkách pacienta připravit i na náročný zákrok.
    Vlastní výkon je virtuózní práce specialisty. Zcela mě zbavil pověstného strachu ze "zubaře". Mohu ho vřele doporučit.
    Alena Sklenářová

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Nesmírně si ceníme Vaší spokojenosti a doporučení. S pozdravem pěkného dne lékař Marikutsa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Vstupní prohlídka, ošetření více kazů po vypadnutí 2 plomb

Profi práce, rychlost, možnost platby kartou a vše provedeno v sobotu večer, mimo moji pracovní dobu. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Děláme vše pro spokojenost pacientů. Ceníme si Vaší spokojenosti. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa.

• J
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Akutní problém

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý, působí velice profesionálním dojmem. Vyzařuje z něj klid a nadhled, dobrá souhra se sestřičkou.
    Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře.

• D
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Musím pochválit skvělou práci doktora. Dělal mi kaz na jedničce, který je lehce viditelný a tak u tohoto procesu je třeba najít vhodný odstín plomby a dobře ji schovat, aby splynula se zbytkem zubu a to se Panu doktorovi podařilo na jedničku. Oceňuji také umrtvení, následnou bezbolestnou a rychlou práci.

Serhii Marikutsa2018-09-07

Dobrý den. Jsme velice rádi, že jste s naší prací byl spokojený. S pozdravem hezkého dne lékař Marikutsa

Zkušenosti a dovednosti

• PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
    Poskytování komplexní zubní péče.
    Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let.
    Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření. Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy.
    Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska
    Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup.

• zubní lékař - stomatolog

Cavities and the influence of tooth decay on health
Cavities and the influence of tooth decay on health
Short implants and bone augmentation
Short implants and bone augmentation
špatná ústní hygiena a jeji výsledky
Špatná ústní hygiena a jeji výsledky