Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Od 950 Kč

Od 17 000 Kč

Od 6 900 Kč

Od 550 Kč

Od 1 250 Kč

Od 950 Kč

Smile Centrum

NAŠE STOMATOLOGIE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY!
Zubní lékař ve společností Smile Centrum, se specializací: záchovná stomatologie, protetika, stomatoch...

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Ukranian medical dental academy 2008-2010
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague)
  • Ankylos implantation study Vienna 2018

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština,
  • Ukrajinština

Účty sociálních médií

Umístění: Smile Centrum Běžný termín

Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená.

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Bezbolestně mi bez injekce opravil krčky zubu, což jsem za svého života nezažila. Výborná práce. Velmi doporučuji, Již jsem za živoya zažila více zubařů, ale toto je špička.

Pan doktor je moc šikovný. Zachránil mi zub, který už jsem myslela byl jedině k vytržení. Mám za sebou několik návštěv a už 5 vyléčených zubů, a můžu říct že ještě jsem neviděla tak pečlivý a kvalitní přístup. Pan doktor vše vysvětlí a poradí jak se dá zoubek vyléčit. Cena/kvalita je úžasná (mluvím teda o kvalitě léčení, jak dlouho mi plomby vydrží to uvidíme časem) - ošetří Vás v centru Prahy a ještě den a čas který si zvolíte sami. Za mě velká pochvala, vřele doporučuji! Zkuste a věřím že taky jako já, budete příjemně překvapeni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz