Podohradská 1704/1, Praha 13, Praha

6 000 Kč

150 Kč

1 500 Kč

www.yurmax.cz
Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, v...

Léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: YURMAX kazy a odstranění amalgámů

Nejerudovanější a lidsky nejpříjemnější lékař, kterého znám. Pracuje rychle, bezbolestně, vše vysvětlí i Vám pokud chcete poradí s odstraňováním rturi z těla po odstranění všech malagámů. Se sestřičkou jsou sehraní a rychlí. Byla jsem u něj s kazy i mi postupně odstranil staré amalgámy. Znatelně se mi ulevilo nejen psychicky, ale po několika týdnech po odstranění posledního z nich, mi též zmizela letitá únava a nepříjemné "trnutí" zubů. Kdyby někdo namítal, že jde o drahé výkony, měl by vzít v potaz, co pan doktor musí investovat do průběžného vzdělávání se v oboru (jeho znalosti jsou velmi komplexní) a do nejmodernějšího vybavení, díky kterému je jako jediný v ČR schopen poskytovat bezpečné odstranění amalgámu dle certifikace IOMAT.
Pro mne rozhodně investice naprosto smysluplná. Vřele doporučuji i těm, kteří se po předchozí zkušenosti ke stomatologům bojí.
DĚKUJI i touto cestou pane doktore. Markéta Vidnerová

Umístění: YURMAX kazy a výměna amalgámových plomb, trhání

Vynikající, mohu jedině doporučit. Trpělivý přístup. Měla jsem 8 plomb a opravdu pozoruji po výměně úlevu. Také je dobré rozmyslet co s mrtvými zuby. Všechny zásahy pana doktora vedli k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu.

Velmi příjemný a profesionální přístup. Kvalitní práce. A dokonce téměř bezbolestná i bez anesteze :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko, je velice příjemný člověk, svědomitý a pečlivý lékař. Vše, kolem mého problému mi podrobně vysvětlil a doporučil to nejvhodnější řešení. V ordinaci jsem se cítila velice příjemně.
Tohoto lékaře může rozhodně doporučit!
Jarmila. Š.

Tato ordinace vyniká jak po technologické stránce, tak i přístupem a schopnostmi pana doktora. Svého zubaře jsem vždy považovala za šikovného, ale pan doktor Jurčenko je úplně jiná kategorie. Pracuje neskutečně rychle bez zbytečných přestávek, pečlivě, je vidět, že ho práce baví, a se zubem si umí „pohrát“, takže náhrada mých amalgámů proběhla rychle, bezbolestně a výsledek je perfektní. Navíc jde o člověka, který si i přes svou kvalifikaci (v ČR jistě nadstandardní) nevybudoval zaslepující ego - což je dnes celkem vzácné - a naopak je otevřený, přemýšlející a jeho zájmy široce přesahují školskou „zubařinu“ (s níž úzce souvisejí - výživa, toxikologie, …). Jen takovému člověku jsem ochotná svěřit svůj chrup do péče. Stejně tak i asistentka je moc milá a inteligentní a dotváří prostředí, kam se ráda vrátím.

Pán doktor má obrovskou trpělivost, skoro 2 hodiny mi tahal 7, a nakonec se podařilo jí vytáhnout, Velké díky za pomoc.

Jednička s hvězdičkou! :-) Pan doktor je velmi pečlivý a vstřícný a ke zdraví přistupuje komplexně. Všechno vysvětlí a doporučí nejvhodnější řešení, nepovyšuje se jako jiní "odborníci". Jako jediní v ČR zde odstraňují amalgám bezpečným způsobem. Už před lety jsem sháněla někoho, kdo se řídí protokolem IAOMT a zjistila jsem, že tu není vůbec nikdo a musela bych do Německa. Jsem ráda, že to nebylo třeba. Díky! Lepšího zubaře byste těžko hledali.

Pan doktor mi odstraňoval amalgámové výplně a musím prohlásit, že je to skutečný profesionál na úrovni, velmi pečlivý, ocenění hodný odborník ve svém oboru ! Konečně je tady lékař, který si uvědomil, že ne všechny dostupné dentální materiály, které prošli "certifikací" jsou i zdravotně nezávadné! Pana doktora mohu doporučit všem, plně mu důvěřuji !

Pan doktor je opravdový profesionál. Můžeme být šťastni, že takového zubaře máme v ČR. Jsem mu vděčná za vstřícnost a trpělivost během odvrtávání mých mnoha amalgámů. Za informace o nebezpečné rtuti, která se skrz amalgám do těla dostává. Dnes jsem několik týdnů zcela bez amalgámu a cítím se mnohem lépe, mám daleko více energie, i když vím, že zbavit se rtuti, je ještě běh na dlouhou trať. Panu doktoru děkuji i za informace o chelaci. Svědomitý, vstřícný, informovaný! Zcela doporučuji!

Pan doktor je velice příjemný,ochotný,pečlivý a skutečný profesionál.Krásné moderní prostředí,milá sestřička...celkový dojem...je to lékař na svém místě bez sebemenší chybičky.Všem vřele doporučuji.