Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Stomatologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Skvělá zubařka. Skvělá, protrpěla jsem si dříve dost a jsem zde moc spokojená. Paní zubařka je velmi pečlivá.

U paní doktorky jsme celá rodina od začátku její stomatologické kariéry v ulici Kap. Jaroše. Při každé prohlídce vnímám její nabývající profesionalitu a jsem velmi spokojená a vděčná, že jsme s celou rodinou neváhali a přešli jsme k novému začínajícímu odborníkovi.

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem maximálně spokojená a zbytek rodiny také

přístup p.doktorky i sestřičky je profesionální a zároven velmi lidský, dokonce se s přístupem p.doktorky nebojím zubaře :) a jsem maximálně spokojena. Ačkoli můj chrup byl opravdu v hrozném stavu, ted po skvělé odvedené práci paní doktorky i p.laborantky si můžu dát cokoli i se zase smát od ucha k uchu :)

Už mnoho let naprostá spokojenost. Žádná negativní zkušenost. Kdyby se člověku dostalo stejného přístupu i v ordinacích jiných lékařů, hned by bylo lépe.

S odborností a přístupem lékaře i sestry spokojenost.
Návštěvy bez stresování (ťuk, ťuk), tak aby to vydrželo co nejdéle, alespoň dokud bude něco v peněžence, snad tam bude ubývat pomaleji než vlastních zubů v ústech.

Výborný přístup, plná spokojenost :-)

Všechno tak jak má být = plná spokojenost.

Je supr

Vždy pečlivé vyšetření a výborná péče, celkově výborný přístup a péče. Lze jen doporučit.