Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Stomatologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Bohužel nemůžu paní doktorku doporučit:-( chodila jsem k ní celé dětství a odejít bylo snad nejlepší rozhodnutí. Všechny zákroky od ní mi nový zubař předělal. Mrzí mě, že mě něčí léčba a její pozůstatky stali tolik peněz a bolesti.

Umístění: Stomatologická ordinace

K paní doktorce jsme chodili od mala. Vždy jsem její péči vnímala dobře, navíc tam byla taková rodinná atmosféra. Vše se jevilo dobře (až na pár věcí, které mi neseděly, třeba to, že mi dr. odmítala dávat bílé plomby), což ale skončilo ve chvíli, kdy jsem začala chodit k jinému zubaři v Praze. Bylo zjištěno, že nemám dobře udělané žádné plomby, a že je jejich vekikost i zbroušení ohrožující pro moje zuby. Musela jsem vše postupně nechat vyměnit, přičemž se po odkrytí starých zákroků ukázalo, kolik věcí špatně na zubech bylo provedeno. Stálo mě to opravdu hodně bolesti i peněz. A to jen proto, že mi bylo "blbé" odejít. Ale jsem ráda, že se tak stalo, protože jinak bych o zuby přišla. A to mi bylo řečeno několika dalšími odborníky, kteří ten stav viděli. Paní dr. bych určitě nedoporučila :(.