Šárka Schlesingerová, kardiolog Karviná

MUDr. Šárka Schlesingerová

Kardiolog, Internista Více

Palackého 3/609, Karviná
Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Paní doktorka je příjemná, empatická a výborný odborník. Po celou dobu léčby se maximálně věnuje, hledá různé způsoby řešení léčby tak, aby co nejméně zatěžovala pacienta a zároveň byla účinná.. Děkuji

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Děkuji za kvalitní péči, za dlouhodobou starostlivost a empatii, kterou věnujete všem pacientům.
Na vaše doporučení jsem byl operován a tímto mi byl prodloužen život.
Přeji klidné prožití svátků vánočních.
B. Matyas

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji paní doktorce za včasné řešení mého zdravotního stavu. Spolupracuje s Brněnskou a Olomouckou nemocnicí. Je odborník na svém místě.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Pani doktorka je dobry odbornik a profesional, zaroven je velmi lidska a ochotna. Tyto vlastnosti se u lekaru spolu casto nepotkavaji. Ocenuji i jeji pristup v dobe nouzoveho stavu, kdy dal ordinuje a kontinualne pokracuje v lecbe pacientu. Stejny dik i uznani patri i jeji zdravotni sestre.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov zdravotní problémy

MUDr. Šárka Schlesingerová je, podle mého názoru, jednou z nejobětavějších lékařek, které znám. Je to doktorka s velkým srdcem, laskavá, milá.
Její vysoká odborná znalost zaručuje výbornou lékařskou péči.
O každého pacienta se stará nejen po stránce kardiologie, ale zajímá ji každý zdravotní problém, který dotyčný pacient má.
Je s podivem, jak zvládá léčit pacienty i v době, kdy její bývalý manžel a společník p. Kubíček dělá vše pro to, aby ordinace nefungovala, aby pacienti odcházeli do jiných ordinací, i za cenu ohrožení zdraví pacienta, i za cenu toho, že si nás, pacienty, bere jako rukojmí.
Já osobně jsem ho musela v prosinci 2017 upozornit, že na něho podám trestní oznámení pro zanedbání péče, protože znemožnil otevření ordinace, a já jako pacient s náhlou nevolností jsem si musela od pana Kubíčka vyslechnout, že je mu tato situace lhostejná a nic pro pacienty nebude konat. A jsem přesvědčena, že právě tento člověk tady pak zveřejňuje negativní hodnocení s cílem dr. Schlesingerovou poškodit.
Děkuji, že lidé jako je MUDr. Schlesingerová, i její sestřička v ordinaci Míša. existují a važme si jich.
Darina Piatková

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

U paní doktorky se léčím již zhruba sedm let. Když jsem navštívil její ordinaci poprvé tak mi prakticky zachránila život. Nebýt jejího rychlého a odborného zásahu asi bych tuhle zprávu nepsal. Paní doktorky si velice vážím a děkuji jí za vše co pro mě a všechny pacienty dělá. S pozdravem Pavel Rácz.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Akutní situace

Já jsem navštívit Českou republiku a své přátele v Karviné. Mám srdeční situaci vysoký tlak a našel jsem dr. Schlesingerova. Její přistup k pacientovi je diskuabilní. Dlouhá čekání více než dvě hodiny. Já platím hotově a neobdržím doklad ani účet. Výhoda: mluví ona anglicky. Nevýhoda: Neúcta k pacient. Příště raději bez kardio situace anebo jiný lékař.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Vysoký tlak

Objednán na 8 hodin ráno. Do ordinace mne vzala v 10,50, tj po skoro třech hodinách čekání. Ordinaci samý anděl a vysiký tlak mi chtěla léčit nějakým vitamínem, co mi nabízela koupit. Během vyšetření seděla 3 metry daleko s rouškou na puse. Hledám jiného kardiologa.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Vyšetření manželky

Nevím jaká je paní Doktorka,ale jestli se rozhodnete se k ní objednat, počítejte tak 2 hodinky navíc.V dnešní rychlé době,si myslím, že objednání pacienti,by mohli být vyšetřeni maximálně s půlhodinovým zpožděním.Bohužel se to stalo pravidlem,jsem tady z manželkou jako doprovod po páté.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Dlouhodobé zdravotní problémy

Skvělá lékařka, která se naplno zajímá o člověka a jeho problémy. Přišla jsem k paní doktorce jako troska. Posílali mě od jednoho lékaře k druhému. Až paní doktorka mi vrátila zpátky plnohodnotný život. Je pro mě jako anděl. Ano, v čekárně si musím počkat, ale výsledek stoji za to. Má můj velký dík. Je opravdu lékař na svém místě. Přeji ji hodně krásné a pozitivní energie k výkonu svého poslání. Děkuji