Palackého 3/609, Karviná
Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov zdravotní problémy

MUDr. Šárka Schlesingerová je, podle mého názoru, jednou z nejobětavějších lékařek, které znám. Je to doktorka s velkým srdcem, laskavá, milá.
Její vysoká odborná znalost zaručuje výbornou lékařskou péči.
O každého pacienta se stará nejen po stránce kardiologie, ale zajímá ji každý zdravotní problém, který dotyčný pacient má.
Je s podivem, jak zvládá léčit pacienty i v době, kdy její bývalý manžel a společník p. Kubíček dělá vše pro to, aby ordinace nefungovala, aby pacienti odcházeli do jiných ordinací, i za cenu ohrožení zdraví pacienta, i za cenu toho, že si nás, pacienty, bere jako rukojmí.
Já osobně jsem ho musela v prosinci 2017 upozornit, že na něho podám trestní oznámení pro zanedbání péče, protože znemožnil otevření ordinace, a já jako pacient s náhlou nevolností jsem si musela od pana Kubíčka vyslechnout, že je mu tato situace lhostejná a nic pro pacienty nebude konat. A jsem přesvědčena, že právě tento člověk tady pak zveřejňuje negativní hodnocení s cílem dr. Schlesingerovou poškodit.
Děkuji, že lidé jako je MUDr. Schlesingerová, i její sestřička v ordinaci Míša. existují a važme si jich.
Darina Piatková

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

U paní doktorky se léčím již zhruba sedm let. Když jsem navštívil její ordinaci poprvé tak mi prakticky zachránila život. Nebýt jejího rychlého a odborného zásahu asi bych tuhle zprávu nepsal. Paní doktorky si velice vážím a děkuji jí za vše co pro mě a všechny pacienty dělá. S pozdravem Pavel Rácz.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Akutní situace

Já jsem navštívit Českou republiku a své přátele v Karviné. Mám srdeční situaci vysoký tlak a našel jsem dr. Schlesingerova. Její přistup k pacientovi je diskuabilní. Dlouhá čekání více než dvě hodiny. Já platím hotově a neobdržím doklad ani účet. Výhoda: mluví ona anglicky. Nevýhoda: Neúcta k pacient. Příště raději bez kardio situace anebo jiný lékař.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Vysoký tlak

Objednán na 8 hodin ráno. Do ordinace mne vzala v 10,50, tj po skoro třech hodinách čekání. Ordinaci samý anděl a vysiký tlak mi chtěla léčit nějakým vitamínem, co mi nabízela koupit. Během vyšetření seděla 3 metry daleko s rouškou na puse. Hledám jiného kardiologa.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Vyšetření manželky

Nevím jaká je paní Doktorka,ale jestli se rozhodnete se k ní objednat, počítejte tak 2 hodinky navíc.V dnešní rychlé době,si myslím, že objednání pacienti,by mohli být vyšetřeni maximálně s půlhodinovým zpožděním.Bohužel se to stalo pravidlem,jsem tady z manželkou jako doprovod po páté.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Dlouhodobé zdravotní problémy

Skvělá lékařka, která se naplno zajímá o člověka a jeho problémy. Přišla jsem k paní doktorce jako troska. Posílali mě od jednoho lékaře k druhému. Až paní doktorka mi vrátila zpátky plnohodnotný život. Je pro mě jako anděl. Ano, v čekárně si musím počkat, ale výsledek stoji za to. Má můj velký dík. Je opravdu lékař na svém místě. Přeji ji hodně krásné a pozitivní energie k výkonu svého poslání. Děkuji

Umístění: jiné místo doporučení praktického lékaře

Na dobrého lékaře,který vás skutečně léčí,musíte mít štěstí a já jsem ho měl.Je to paní doktorka Schlesingerová.Má velmi vstřícný přístup k pacientům,je laskavá a lehce si získá vaši důvěru.Na rovinu hovoří s pacientem o jeho nemoci a možnosti léčby.
V jijí péči jsem prodělal operaci aorty v Brně,kterou mi iniciativně zajistila.Nyní jsem uzdraven a vděčen za její profesionální péči.
Musím se také zmínit o zdravotní sestře,která je velmi milá a s paní doktorkou se vzájemně dobře doplňují.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, její odbornost, přístup, lidskost. Jezdím z Havířova do Karviné a to mi nedělá problém. Mohu jen chválit a doporučuji. Petr Slavík

W

Paní Doktorky si moc vážím za její přístup k práci, který vykonává s velkou profesionalitou, pečlivostí a zodpovědností ke svým pacientům. Vždy je milá , pohodová, má neskutečnou trpělivost, umí naslouchat a vše srozumitelně vysvětlit. Nedokážu vyjádřit jak moc jsem vděčná za to, co pro mého manžela dokázala vykonat jak z hlediska profesního tak i lidského. Já jako jeho "doprovod" jsem cítila velkou psychickou oporu, kterou jsem velmi potřebovala . MUDr. Šárka Schlesingerová je odborník a lékař
s velkým srdcem na pravém místě. Má moji neskutečnou úctu a obdiv. Moc děkuji. Jana Wantuloková

S paní Doktorkou jsem naprosto spokojená.Její profesionální přístup jak k práci tak k lidem je dokonalý.Je to lékařka pohodová,usměvavá vstřícná paní Doktorka která umí naslouchat a vždy dobře poradí a pomůže.Myslím,že mluvím i za mnoho jiných pacientů,když vyslovím veliké uznání a poděkování paní doktorce za její profesionální práci,péči a starostlivost o pacienty.Celý den v plném soustředění a pracovním nasazení,to musí být značně vyčerpávající,o zodpovědnosti nemluvě.Každý pacient,který má tu smůlu,že musí jít na kardiologii,může mluvit o štěstí,když se dostane k paní doktorce.Pacientkou paní doktorky jsem přes dva roky a jsem velmi spokojená.Vřele doporučuji.!!!!!!