Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov
Palackého 3/609, Karviná

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

P. doktorka je velmi neosobní a bere vše strašně rychle.Než se stačíte na něco zeptat už končí. Byl jsem u jiné lékařky a ta mi jeden den nasadila oba holtra, druhý den jsem to šel odevzdat a na krev a na třetí návštěvě mi udělala EKG,Echo, ultrazvuk krčních tepen a ergometrii. Takže 3 návštěvy a vše hotové. U p.doktorky jsem byl 5 krát a krev mi ještě nevzala a zátěžový test také nemám o ultrazvuku krkavic ani nemluvě a v čekárně odsedíte 2 hodiny. Sestřička se zmatkář a dělá chyby.

Péče, kterou paní doktorka věnuje svým pacientům, je nadstandartní. Vždy je milá, obětavá, nehledí na osobní pohodlí. Její vysoce odborný přístup mi před deseti lety zachránil život. Kéž bychom měli více takových lékařů.

S paní doktorkou jsem velice spokojena .Kdykoliv mám nějaký problém vždy pomůže.Moc děkuji za to když mi nebylo dobře přišla jsem a paní doktorka mne okamžitě vyšetřila a díky ní jsem v pořádku

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Odborník na svém místě.
Doporučuji.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Jsem dlouhodobý pacient paní lékařky a jsem spokojen s péči kterou mi poskytuje. Je velice ochotná a umí rychle zareagovat v případě obtíží.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Paní doktorka je příjemná, empatická a výborný odborník. Po celou dobu léčby se maximálně věnuje, hledá různé způsoby řešení léčby tak, aby co nejméně zatěžovala pacienta a zároveň byla účinná.. Děkuji

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Děkuji za kvalitní péči, za dlouhodobou starostlivost a empatii, kterou věnujete všem pacientům.
Na vaše doporučení jsem byl operován a tímto mi byl prodloužen život.
Přeji klidné prožití svátků vánočních.
B. Matyas

Děkuji paní doktorce za včasné řešení mého zdravotního stavu. Spolupracuje s Brněnskou a Olomouckou nemocnicí. Je odborník na svém místě.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Pani doktorka je dobry odbornik a profesional, zaroven je velmi lidska a ochotna. Tyto vlastnosti se u lekaru spolu casto nepotkavaji. Ocenuji i jeji pristup v dobe nouzoveho stavu, kdy dal ordinuje a kontinualne pokracuje v lecbe pacientu. Stejny dik i uznani patri i jeji zdravotni sestre.

Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov zdravotní problémy

MUDr. Šárka Schlesingerová je, podle mého názoru, jednou z nejobětavějších lékařek, které znám. Je to doktorka s velkým srdcem, laskavá, milá.
Její vysoká odborná znalost zaručuje výbornou lékařskou péči.
O každého pacienta se stará nejen po stránce kardiologie, ale zajímá ji každý zdravotní problém, který dotyčný pacient má.
Je s podivem, jak zvládá léčit pacienty i v době, kdy její bývalý manžel a společník p. Kubíček dělá vše pro to, aby ordinace nefungovala, aby pacienti odcházeli do jiných ordinací, i za cenu ohrožení zdraví pacienta, i za cenu toho, že si nás, pacienty, bere jako rukojmí.
Já osobně jsem ho musela v prosinci 2017 upozornit, že na něho podám trestní oznámení pro zanedbání péče, protože znemožnil otevření ordinace, a já jako pacient s náhlou nevolností jsem si musela od pana Kubíčka vyslechnout, že je mu tato situace lhostejná a nic pro pacienty nebude konat. A jsem přesvědčena, že právě tento člověk tady pak zveřejňuje negativní hodnocení s cílem dr. Schlesingerovou poškodit.
Děkuji, že lidé jako je MUDr. Schlesingerová, i její sestřička v ordinaci Míša. existují a važme si jich.
Darina Piatková

MUDr. Šárka Schlesingerová

Vazena pani Pistkova, evidentne jste nejaka zmatena nebo zmanipulovana. V roce 2017 vznikl problem odjezdem osetrujici lekarky ambulance do Svycarska a ponechani ordinace i pacientu na holickach, sny “dokazala” majiteli spolecnosti, ze je potrebna. Vratila se az pote, co dostala mzdu 135.000 korun mesicne. Po dobu cca mesice a pul skutecne proto ordinace nefungovala. Zanedbani pece se dopustila lekarka, ktera si udelala z vas pacientu rukojmi,