Šárka Přibylová, veterinář Bohumín

MVDr. Šárka Přibylová

Veterinář

Bezručova 93, Bohumín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Neznám lepší odborníci ve svém oboru tady zkušenosti platí zaručeně dobře diagnostika a pak i léčení kdyby bylo takových víc ne těch co tahají z majitelů peníze a až je pozdě řeknou konec

K paní doktorce chodíme s našimi pejsky už dlouho a jsme maximálně spokojeni. Léčí hlavou a srdcem, nenutí nám žádné drahé preparáty a jedná v zájmu našich mazlíčků.

My chodíme s německým ovčákem, našli jsme si paní doktorku, když naše fenka sežrala špíz i s kovovou jehlou. Byl pátek večer a paní doktorka prostě začala operovat, dobře a s láskou k naší čtyřnohé pacientce.
Rychle ji doléčila, nikdy si nebrala za svátek příplatek ( v Karviné jsme připláceli ). Na pejsky jde s fíglem, v Karviné přitáhli obojek a když pejsek začal slábnout, vtáhli jej do ordinace. Tady se nám to nikdy nepřihodilo.
Je moc hodná a umí.
Fodorovi

12 let jsem k ní chodil s pejskem a vždy jsem byl s péčí paní doktorky spokojený. Teď naposledy jsem tam byl s želvičkou nemocnou a taky ji pomohla. Má velmi poctivý přístup, když neví neexperimentuje ale předá odborníkovi. A prospěch zvířecích pacientů je pro ni na prvnéím místě.