G-MEDA s.r.o.
Pražská 23, Znojmo

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní Doktorka Pavková,je jedna z nejelpších gynekologů co znám. Chodila jsem i k paní Doktorce Rozvadovské, ale ta není taková laskavá a příjemná jak paní doktorka Pavková. Jsem paní Doktorce Pavkové hodně zavázána, během těhotenství jsem měla velikánské problémy už jsem ani nedoufala že to dopadne dobře, ale paní Doktroka mi všechno vysvětlila, udělala si semnou čas, nato aby mě pořádně vyšetřila i v nemocnici se krásně o mě starala a chodila se i na mě dívat. Mohu jedině doporučit Doktorku Pavkovou je fakt výborná i sestřičky jsou vynikající kromě teda sestřičky Markéty ta je pokaždé zamračená neusměje se, a dokáže vám tu atmosféru i znepříjemnit. Machyňáková

paní doktorka Pavkova je vynikající.Čekáme první miminko jsme ve 13 týdnu a paní doktorka si na mě vždy udělá dostatek času to bohužel nemůžu říct o p.Rozvadovský ta semnou byla vždy za 5 min hotová.Vůbec žádný zájem...Proto jsem přešla k Pavkové na kterou si nemůžu stěžovat.Ta semnou dokáže sedět i půl hodiny a vykládat si,což je super.Vždy je ve výborné náladě a na své pacientky si udělá čas...

Dlouho jsem otálela s výběrem gynekologa, po zkušenostech se znojemskými doktory, které jsem vyměnila za doktory v Praze, jsem nevěřila svým očím a uším, když jsem poznala paní dr.Pavkovou - tak milá osoba - po třech slovech s ní z člověka opadne strach a nejistota. Veškeré otázky zodpoví a jde vidět, že se vyzná a je to člověk na pravém místě, vřele doporučuji všem.

Paní doktorka Pavková je opravdu vynikající doktorka, vždy s dobrou náladou.Nikdy se nestane, že by někoho odbyla, přesto,že má vždy plnou čekárnu pacientek.Je pravda, že s takovou doktorkou jsem se ještě nesetkala, ostatní by si z ní měli vzít příklad.

souhlasí také navštěvuji Dr. Pavkovou když jsem u ní byla poprvé byla hrozně milá a vše vysvětlila, ale taky souhlasím s nazorem na jednu ze sester která je vážně arogantní a nepříjemná a řekla bych že kazí dojem dobré ordinace jednou jsem si byla nechat předepsat prášky dala jsem sestře kartu a ona se mně zeptala na jméno které jsem jí už dávno žekla a jelikož jsem její otázku pořádně neslišela a myslela jsem že se mně počet měsícu a řekla jsem že na tři měsíce tak mně sestra málem seřvala...

Chodím k Dr. Pavkové a jsem velmi velmi spokojená. Je milá, ochotná a vždy mi vše pečlivě vysvětlí. Spokojená jsem i se sestřičkami, jsou na mě vždy hodné a vyhoví mi. Mají pořád spoustu práce, přesto jsou všechny laskavé.Díky za péči.

Navštěvuji jak dr.Rozvadovkou tak dr.Pavkovu už asi třetí rok.Jsou naprosto skvělé a profesionální.Jediné co kazí tuto jinak příjemnoun ordinaci,je chování jedné setry!!!Je nepříjemná,arogantní až drzá!Nedávno jsem byla na vyšetření a to co jsem viděla bylo opravu něco!!!!!!Nechápu proč tak skvělá a profesionální ordinace,si tímto kazí pověst a možná i odratí nekteré pacienky!!!Ostaní dvě setry jsou skvělé.Nejdéle znám sestru Janu,je to opradu setra se vším všudy!!!Příjemná,ochotná umí se vcítit a skvěle bere krev!!!!!!timto všem děkuji.

Paní doktorka Pavková je nejlepší gynekoložka:) je mi 16 měla jsem s toho strach když jsem tam šla poprvé...chytla jsem naštěstí tu blondýnku sestru:) a ta je taky hodná... No a pak jsem došla na řadu a já jsem se klepala...paní doktorka Pavková mě uklidnila a říkala mi co bere za nástroje a co mi bude dělat:)Je to fakt nejlepší doktorka a za nic bych ji nevyměnila

Dala jsem na četná doporučení z těchto stránek a jsem opravdu spokojená. Paní doktorka je milá, usměvavá, pečlivý přístup k pacientkám. Až je mi skoro líto, že k ní nemusím častěji. ;-) Trpělivě zodpoví všechny dotazy a člověk od ní vždy odchází s dobrým pocitem. Určitě doporučuji všem.
(A že je jedna z kolektivu příjemných sestřiček nabručenější a zamračenější, se dá překousnout. I když je pravda, že se mi vždycky uleví, když si mě vezme na starost jiná...)

Paní dr. Pavková je hodná, pečlivá a svoji práci dělá dobře, umí poradit, má hezký přístup k lidem. Vždy s úsměvem. Jsem velice spokojená, takhle nějak si představuji lékaře, ať už dělá jakékoliv zaměření. Vemte si z ní ostatní příklad.