G-MEDA s.r.o.
Pražská 23, Znojmo

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka super, ale sestry v jejich ordinaci děs a hrůza. Arogantní, protivné, vůbec neumí jednat s lidmi.

S paní doktorkou Pavkovou jsem maximálně spokojená, velmi trpělivě a podrobně vysvětluje jakoukoli léčbu či lék, který indikuje. Je velmi milá a ochotná. Lékařka na správném místě !!!

K paní doktorce jsem přešla během těhotenství z důvodu stěhování z jiného města a musím říct, že je naprosto skvělá. Předchozí lékařka mi nechala nezaléčený zánět (od 18tt až do 35tt) a nechala mě žít v iluzi, že se s tím během těhotenství nedá nic dělat. Paní doktorka Pavková mi okamžitě nasadila léčbu, které do dvou dnů zabrala. Vždy je usměvavá, velmi milá a opravdu si na své pacientky udělá dostatek času. Vše ochotně vysvětlí, pomůže a poradí. Stejně tak si nemohu stěžovat na žádnou ze sester, ani jedna na mě nikdy nebyla nepříjemná, jak je popisováno v některých komentářích. Dobrá je i paní doktorka Rozvadovská, nemohu si na nikoho z ordinace stěžovat. Doporučuji!

velice příjemná a ochotná lékařka, která se snaží vždy pomoci!!!

Paní doktorka je nejpříjemnější doktor jakého znám.Citlivá,příjemná a odborník.Tak by mělo fungovat celé zdravotnictví.

Paní doktorka bez objednání vyšetřila i moji dceru /13/, ovšem tak milý, vstřícný a profesionální přístup jsem snad nikdy nezažila, a přestože pro dceru to byla první gynekologická prohlídka vůbec nebyla vystresovaná. Paní doktorka prostě umí, takových více.

Musím souhlasit se všemi ostatními, že dr. Pavková je k nezaplacení. Velmi příjemná, ochotná a klobouk dolů, že si dokáže udělat čas na takovou spoustu pacientek. Mám ji velmi ráda :)

Iva A.

Doporučuji paní doktorka je velice příjemná

jsem spokojena

Paní doktorka je vážně skvělá!Během těhotenství mi hodně pomohla a taky díky ní máme doma malého raubíře.Je to lékařka na svém místě.Sestřičky jsou příjemné všechny a nepřipojuji se ke kritice sestry Markéty Šobové ke mě se chová vždy mile.Marcela Babčanová