G-MEDA s.r.o.
Pražská 23, Znojmo

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: G-MEDA s.r.o. Jiný

Super milá paní doktorka vše podrobně vysvětlila opravdu člověk na správném místě, kéž by bylo takto ochotných lidí víc

Umístění: G-MEDA s.r.o. Jiný

Paní doktorka Pavková je úžasná bytost a nejlepší lékařka,kterou jsem poznala, v minulosti jsem kvůli stěhování musela hledat jiného lékaře,ale nakonec jsem se k paní doktorce Pavkové vrátila a neměnila bych. Je vždy milá, vstřícná, empatická, citlivá,vše vždy vysvětlí,během vyšetření říká co bude dělat, upozorní, když by to mohlo zabolet nebo bylo nepříjemné. Nikdy na mě nemluvila nějakým nemilým tónem, naopak, vždy byla a vždy je velmi příjemná. Má lidský přístup a v mém případě,kdy mám za sebou velmi náročné roky po 4 potratech,nikdy mi nepřestávala dodávat víru a dělala maximum,abych se cítila dobře a díky ní mám dvě zdravé děti a i po onkologicke léčbě,kdy mi zjistili rakovinu v posledním těhotenství, vždy mě paní doktorka vyšetřila velmi opatrně, citlivě,vždy se zajímala,jak postupuje léčba ,jak se cítím... Nejlepší doktorka na světě .

Milejší doktorku jsem snad nepoznala. Byla jsem pouze na ultrazvuku miminka ale paní doktorka vše vysvětlí, popíše a nemáte pocit, že někde zdržujete. Mimi se nechtělo ukázat a my chtěli fotku, tak jsme místo 15minutového vyšetření byli v ordinaci půl hodiny, a paní doktorka byla velice trpělivá. Prostě člověk na správném místě. A pohlaví nám sdělila již ve 12tt a měla pravdu. :) - Prenatal Znojmo

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Těhotenství

Skvělá paní doktorka,velice příjemná a milá.Vše při vyšetření krásně popisuje.Milá byla i sestra.Pohlaví nám řekla už ve 12tydnu,na to jestli opět určila správně si ještě chvilku pockáme????

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Paní doktorku jsem měla na prvním i druhem screenigu v Brně. Dokonce má screening jeden den v tydnu i ve Znojmě, ale nepodařilo se mi dohledat kde přesně... Velmi sympatická, milá a dobrá lékařka. Vše krásně vysvětlila a ukázala. Pohlaví miminka řekla hned ve 12.tydnu a opravu se nemýlila, prej je na tohle profik a pokud si u pohlaví není jistá, tak radši neřekne nic. Všude na netu doporucuji s tohohle zařízení hlavně p. Vlašina ( snad mám jméno napsáno správně ), ale za mě běžte k paní Pavkové!!! ???? věřím, ze nebudete litovat... Jediné co bych vytkla nebo spíš co mě opravdu mrzelo, tak bylo to, ze s druhého vyšetření nemáme žádnou fotku ani památku... ale to si myslím, ze je nastaveni Prenatalu a ne lékařky...

Paní doktorka mi pomohla s mými dlouholetými obtížemi. Má velmi vstřícný přístup, zároveň je profesionální. Doporučuji.

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Přešla jsem k ní v průběhu těhotenství od dr.Rozvadovské. Paní doktorka, si vždy najde čas na vaše otázky a snaží se vše vysvětlit tak, aby to člověk pochopil. Sestřičky v ordinaci jsou taktéž skvělé..milé, ochotné. Práce s lidmi je někdy obtížná, ale i pacientky by se měly zamyslet nad chováním vůči nim.

Paní doktorka Pavková je snad nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, příjemná.. Prostě opravdu úžasná!! Všem doporučuji:-)

S paní doktorkou Pavkovou jsem velice spokojená.

K paní doktorce chodím už mnoho let a neměnila bych. Výborná.