Tachovská 80, Plzeň
Ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Dnes jsem byla u Dr. Mádlové a neodolám abych nepřidala svůj názor. Jako na každém ORL zde již od ranních hodin, přišla jsem v 6:45- ordinační hodiny od 7:00 hod., byli seřazeni pacienti. Nebyla jsem objednaná, proto na mě přišla řada až cca po 45 minutách. Musím ale říct, že čekání se mi vyplatilo. Paní doktorka je velká profesionálka, i přes spoustu pacientů, se stále usmívá. Než přistoupí k prohlídce vysvětlí vám co se při prohlídce bude dít. Prohlédnutí je rychlé a v rámci možností bezbolestné (návštěva ORL je vždy nepříjemná, řekla bych srovnatelná s návštěvou zubaře). Při předepisování léků s vámi lékařka hovoří, uvádí jaký přípravek je na co a jak jej použít, v závěru vše opět zopakuje. Příjemná byla i sestřička i když se na první pohled nezdála :) stačí najít vhodné téma rozhovoru.
S paní doktorkou jsem velmi spokojená a návštěvu její ordinace bych doporučila každému, koho přepadnou nepříjemné problémy s nosem, uchem, krkem.
Ke 30,- Kč poplatku mohu jen souhlasit s názorem p. Tučkové, lékaři si jej nevymysleli a Dr. se ujišťuje opakovaně proto, že poté vybrané peníze odevzdává na příslušná místa a je jasné, že pokud by nezaplatilo více pacientů, musela by vše uhradit z vlastní kapsy- tudíž, kdyby jste byli v její kůži, taky by jste se asi radši zeptali dvakrát!

Akorat je nedostatek, ze jsou vzdy fronty

Vadí akorat dlouhotááááánské fronty.

Dobrý den. Zdravím všechny spokojené, ale i nespokojené pacienty. Bohužel nespokojených pacientů, ale všeobecně nespokojených a negativních lidí je mnohem více než těch, kteří byl měli být rádi za to, jaké zdravotnictví máme a jaké máme doktorky. Po přečetení posledního příspěvku jsem nemohla nereagovat, protože byť jsem poměrně klidný člověk, příspěvek mne zvedl ze židle, jak se říká. Jsem nezaujatý pozorovatel, ačkoliv to tak nemusí vypadat, protože jsem zde již na léčení pí doktorky reagovala, vyzkoušela jsem i dva jiné doktory ORL a k pí.Mádlové jsem se s důvěrou vrátila. Ráda bych apelovala na všechny, kteří hašteří nad poplatkem 30,- Kč. Toto si nevymysleli doktoři samotní, a i kdyby, tak si myslím, že nikomu tento poplatek domácí rozpočet nezruinuje. Ale toto je zcela jiná otázka: Chodím k paní doktorce již dlouhou dobu. Jsem hrozně laxní vůči svému zdraví a nikdo jiný mě nedonutil začít se mít ráda a vážit si svého zdraví. Nic nezanedná - NIKDY. Jednu dobu, když měla a stále má, velice plno, jsem se rozhodla, že půjdu k jinému doktoru - jmenovat není třeba - odtamtud jsem odešla a vyzkoušela ještě jednoho. Opravdu mi nikdo nikdy nedal tolik informací, nezabýval se mým problémem do hloubky. Mimochodem všem, kteří si stěžují, že jen předepisuje léky, chci položit otázku. Který doktor ne? a dále - Nutí Vás někdo je kupovat? To, že se v čekárně čeká delší dobu, svědčí o kvalitě doktora, nikoli o tom, že nechává pacienty úmyslně čekat, nebere ohled na objednávky apod. Je toho spousta, co bych chtěla napsat - o lidském přístupu paní doktorky, o pohodovosti sestřičky, která vždy zlepší náladu. Zkuste si někdy vykonávat zaměstnání jiných lidí, než začnete soudit a zkuste mít vy, kteří NEPRACUJETE s lidmi, někdy kolem sebe denně desítky a desítky nepříjemných (ne vždy samozřejmě) lidí. Markéta Hrubešová

K paní doktorce chodím asi sedm let,je pravda, že se u ní musí čekat,ale to samo o sobě značí,že je to dobrá doktorka, proto má tolik pacientů a nikdy žádného neodmítne,je pravda, že píše kupu léků,ale bez nich by to ,bohužel, nešlo,je to dobrá odbornice a příjemný člověk.

S výkony paní doktorky sem vždy byla maximálně spokojená. Nejen,že je skvělá doktorka po stránce profesionální, ale také lidské. S pozdravem Markéta Hrubešová

Dobrý den,
paní doktorka je velmi pečlivá při vyšetřování. Používá veškeré možné postupy,tedy přístroje, aby se přesně dopátrala a posléze se ujistila ve svém správném postupu při vyšetřování. Snaží se opravdu nemocného pacienta vyléčit. Pokud to není vyloženě nutné, nemoc se projevuje teprve v samotném začátku, snaží se přirozeně zahájit léčbu méně radikálními medikamenty, neboť je myslím všem jasné, že penicilin se ne vždy musí ihned na vše nasadit. V případě zhoršení nemoci se pochopitelně pak léčba změní.
Pokud někomu doporučí solux, myslím, že je to jedině dobře. Před lety, kdy jsem chodila k jinému lékaři, jsem měla silný zánět nosních dutin a s pomocí prášků a hlavně několikrát denně nahřívání soluxem mě pomohlo se vyléčit. Proto, když to samé (mimo jiné)doporučila mému vnukovi a k tomu také to kloktání Vincentkou, myslím, že udělala velice dobře. Nehledě k tomu, že Vincentka je všeobecně známá svými hojícími účinky.
Má dcera, vnuci i syn si klidně o nějakou tu chvíli v čekárně počkají, pořád je lepší mít to vědomí, že paní doktorka vyšetřuje každého pečlivě, proto "holt" někdy trvá doba čekání o něco déle, než jsme objednaní.
A s dětmi to tedy opravdu umí.
Ještě poslední poznámka- těch 30,-Kč se musí platit v každé ordinaci, to ať si rozzlobení pacienti vyřídí s těmi, kteří to vymysleli. Doktoři z toho vybírání určitě tedy nadšení nejsou. No snad se ty poplatky již brzy zruší.

nemohu jinak, než hodnotit jako jednu z nejlepších doktorek, které znám. Je to paní doktorka na svém místě. Ptá se, hledá, zkoumá veškeré možnosti a varianty. Jestli někdo hodnotil jako nepříjemnou paní doktorku, musí být blázen. Vím-li, že mám čekárnu plnou lidí, které chci dobře vyšetřit, nic nezanedbat, sama se třeba nemusím cítit dobře (každý má také svůj život - nezapomeňme na to, prosím), tak zrovna nemusím sršet humorem. V současné doběě se u pí doktory léčím a velice ji tímto děkuji za její přístup, ač vím, že to se mnou není lehké.
S pozdravem

Velmi důkladně vyšetřuje, prověřuje všechny možnosti, je příjemná k dětem. Bohužel čekací doba a fronta v čekárně tomu odpovídá. Nicméně dopooručuji.