Šárka Mádlová, otorinolaryngolog Plzeň

MUDr. Šárka Mádlová

Otorinolaryngolog

Tachovská 80, Plzeň
Ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Nesvěřujte se do rukou této doktorky! Za více než dva roky nebyla schopna přijít na příčinu mít potíží, kterou jiný specialista odhalil během pár minut. Zatímco mě léčila na pouhou zvýšenou tvorbu mazu, měla už jsem ucho plné plísně a mohl za to výrůstek v uchu, který si vyžaduje chirurgické řešení. Tato doktorka se mi jen každou návštěvu bolestivě rýpala v uchu a na moje stížnosti, že se stav zhoršuje, nereagovala. Kdybych se neobrátila na jiného lékaře, který mě rychle a bezbolestně zánět vyléčil a doporučil k operaci, nejspíš bych na ucho už neslyšela.

Nejhorší lékařka v tomto oboru.Po její léčbě mi oteklo ucho do takového stavu,že jsem byl nucen vyhledat jiného lékaře a ten mne z tohoto problému homeopatiky dostal.Za mě již paní Mádlová nikdy více.

Byla jsem u paní doktory se synem, tři roky. Komentovat profesionalitu nebudu. Nemám z čeho hodnotit. Bohužel přístup k memu synovi me hodně zklamal. Čekala bych větší ohleduplnost, něžnost a vstřícnost., zvlášť, když jde o male Dítě. Sestra byla protivna, a její věčný ,,neřvi, to si chlap,, me zvedalo ze zidle. Syna už tam nevezmu.

Paní doktor neuznává modernější operativní zákroky, jako je laserová operace nosních mandlí, proto nám na rovinu řekla, že nám - v případě komplikací - odmítá ošetřit našeho 3letého syna a máme s ním jet tam, kde na operaci byl, tzn do Prahy. V Plzni a okolí bohužel tento zákrok ambulatně nedělají. Madam zkrátka neviděla za ošetření kesh, takže v tomto případě máme smůlu.Takže hodnocení zní: Absolutní neprofesionalita a arogance! Výrazně nedoporučuji!

Arogantní, nevstřícná a bez výsledků. Doporučuje produkty nehrazené pojišťovnou ale podle letáků je vidět, že to má od distributorů. Sestra prochází čekárnou s očima do země aby, nedej bože, někdo po ni něco nechtěl. Po příchodu do čekárny trvá i 30 min. než si vás sestra uráčí zeptat co potřebujete. Od prvního momentu vám dávají najevo, že jste na obtíž. Never more!

Kdybych tušila, co se může stát a rovnou bych nastoupila do nemocnice - mohla jsem slyšet. Protože tohle normální člověk vědět nemůže, obrátila jsem se tedy s důvěrou na paní doktorku. Díky tomu, že mne přes moje upozorňování šmahem začala léčit po svém, místo aby mne okamžitě odeslala na léčbu do FN, nyní neslyším.
Přitom při včasné léčbě jsem mohla mít hodně velkou naději, že budu dál normálně slyšet (potvrzeno následně ve FN)
Paní doktorka totiž vůbec neposlouchá, co jí pacient říká, jediný zájem má, aby už člověk vypadl a nezdržoval.
NIKDY bych ji nikomu známému nedoporučila.