Homeopatie
Letecké zdravotnictví
Infuzní terapie

• všeobecný praktický lékař

X

Paní doktorka si nabrala víc pacientu než může zvládnout, takže čekací doba je příšerná a když potřebujete jen recept, nebo cokoliv co vám může vydat i sestra, tak stejně musíte čekat a ještě je nepříjemná a neochotná.Odešla jsem jinam a jsem spokojená. A co se týče negativních názorů tady, tak s nimi naprosto souhlasím.

Vynikající lékařka i člověk, měl jsem možnost jí poznat zhruba před rokem a jedná se o velmi pečlivého a erudovaného odborníka.

Ať jsem přišla s čímkoli, vždy pomohla. Navíc je velmi milá a příjemná =)

Paní doktorku mohu jen doporučit.
U většiny lékařů máte pocit méněcennosti a nucené oddanosti.
Paní doktorka si Vás vyslechce a chce léčbu ušít pro vás. Odhadne pacienta a reaguje dle vašich potřeb. Pokus má pocit, že ta půlka tabletky na tlak vás uklidní, tak vám ji dá. Pokud jste člověk, který se přiklání k alternativě nechá ATB jako poslední léčbu.
To, že někdo napíše, že za předběhnutí se platí... Bože vždyť je to bězná praxe.
Buď si sedneš a počkáš a pokud pospícháš do práce a jsou pro tebe čas peníze, tak zaplatíš. Někdo se nad tím ani nepozastaví, proč taky?
Pan doktor, který je tam na zaučení má právo na pomalost a uváženost. O to víc je pečlivý. A vy máte ústa a telefon aby jste se zeptali kdo kdy tam je, pokud upřednostňujete určitého lékaře.
Ohledně závodní péče... Byla jsem svědkem toho, že byla narvaná čekárna, ale fungovaly obě dvě paní doktorky. Paní doktorka Bílková pro své pacienty a druhá doktorka pro závodní péči. Nevidím v tom problém.
Ohledně farmaceutických firem. Pokud Vám paní doktorka doporučí Laktobacily asi ví proč to dělá ne? Už je na Vás zda si vyberete v lékárně méně kvalitní či více.
Paní doktorku vřele doporučuji. Jako jedna z mála obvodních lékařů je schopná a ochotná vám udělat vyšetření, které vám jinde nejsou a ani nemůžou udělat.
Klára B.

Je vstřícná a příjemná, navíc má velký přehled a je šikovná.

S paní kolegyní jsem měl možnost se setkat jednou při významné a podstatné události a zcela přesvědčivě jsem nabyl dojmu, že je lékařkou korektní, poctivou a snaživou. Takovou do jejíchž rukou bych se svěřil, nebo i využil vyššího typu pracoviště, které je schopna doporučit. Její časová limitace je v jistém ohledu daní za ambice, které jsou však ku prospěchu věci.
Mladému kolegovi velmi fandím a držím palce. Tento lékař Vás neošidí, vše zkonzultuje a zváží. K tomu choďte rádi o to víc.

doc. MUDr. Roman Zazula, Ph.D.

Paní doktorka Bílková je pro mě velice ochotnou lékařkou. Setkala jsem se se spoustou doktorů a nikdy nikdo nebyl tak příjemný k pacientům. :-)

vynikající lékařka,prčlivá,vnímavá k pacientům a milá.

Paní doktorka je velmi milá a nikdy mě neodbyla. Myslím si, že už zná lidi, kteří si vymýšlejí nemoci a požadují vyšetření, které nepotřebují. Pokud jsem měla problémy, neváhala mě zaslat na odborné vyšetření. Je pravda, že pro velký počet pacientů je někdy problém se k ní dostat a proto je super, že zavedla placené hodiny na objednání. Ráda si zaplatím, když vím, že se na mě dostane ve stanovenou hodinu.

Je nelepší a není k tomu co dodat!